Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:( z największą przyjemnością bym przyjechał we wtorek, ale cały tydzień pracuję popołudniu :(

Mam nadzieję, że co się odwlecze ...

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Spokojnie nie patrz na to.

Tylko ja jestem na tyle pieprznięty, żeby na 17" zimą pomykać :evil:

nie tylko hehe

Opublikowano

...my tu gadu gadu a moze ktoś się jeszcze dopisze na spota ale do Wisły? Z tego co pamiętam to ktoś sie jeszcze zastanawiał...?!

Wrażeń napewno nie zabraknie....

Opublikowano

zastanawiał sie ale nigdzie nie jedzie roczek mojego dziecka jest

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

No nic, bedzie wiecej wody ognistej dla nas.... :drunk:

...Gugas pisałem do ciebie na GG...patrzyłeś?

Z tego co pamietam to ktos mial na nastepny spot skopiowac plytke z programikiem?!

Opublikowano

jak można to i dla mnie płytka :hi:

Opublikowano

Co do spociku we wtorek - można wpaść ?

Tylko ile to będzie trwało, bo żonka późno pracę kończy i będe z moim trzymiesięcznym bobasem :D.

Pozdro - janik

Opublikowano

seba a ty masz dobra pamiec...nic tylko z tego co pamietasz:P:P

mialem jechac i zaluje ze nie pojade ale tak jak gugas skrobnal...firma przyzywa :(...i wcale nie bede wam zalowal tej wody ognistej ...zeby potem nie bylo :D:evil:

Opublikowano

rozpali sie ognicho...auta sie ustawi dookola pootwiera bagazniki zapusci muzyczke i imprezka jak talala :evil: :evil:

Opublikowano

byle do wiosny juz sie ciepełka doczekać nie mogę :th: :th:

Opublikowano

rozpali sie ognicho...auta sie ustawi dookola pootwiera bagazniki zapusci muzyczke i imprezka jak talala :evil: :evil:

Jak najbardziej jestem za, zwłaszcza, że do Wisły niestety tym razem nie dam rady pojechać :angry:

Opublikowano

Pewnie nie będę odosobniony jak poprę pomysł dotyczący Borek :naughty:

p.s

Gugas ja do Ciebie też pisałem na gg ale zero odzewu.... :confused4:

Opublikowano

Apropo sulejowa, we wrzesniu bylem , to za domek "holenderski" ok 140 zl za dobe

w nim w2 sypialnie, duzy pokoj, kuchnia, lazienka, , miejsce do postawienia samochodow , na grila , . ogolnie dobre miejsce na kilkudniowy spot

Opublikowano

A wtedyyyy krecimi imprezke dla nas i reszty Polski, a niech oni tym razem do nas przyjadą bo nigdy nie byli :P

Dobrze prawisz...a dodatkowo dojazd tam jest bajecznie prosty, blisko gierkówki więc nie powinni mieć z tym problemów.

WYPALAM PŁYTY Z ETKĄ - NA RAZIE MAM 5 SZT. JAK BĘDZIE ZAPOTRZEBOWANIE NA WIĘCEJ TO DAJCIE ZNAĆ

Opublikowano

ETKA jest tylko do audi czy do VW tez dla mnie 1szt :th:

Opublikowano

z miłą chęcią dopisałbym się do tego dzisiejszego spocika, zobaczyć co i jak, ale niestety część wiatraka wisko wystrzeliła mi w chłodnice więc autko idzie do lekarza... :wallbash:, może następnym razem, pzdr

Opublikowano

Oby tylko nie padało :>. :audi:

Opublikowano

Gugas !! Jesteś branżysta - zmieniać już kapcie na letnie?? Bo już mnie cholera bierze z tą pogodą i nie wiem...Planowałem zmieniać jutro przed spotem a tu pierdut w tv mi gadają że jeszcze śniegi mają być :bla: zwariować idzie...

Opublikowano

Gugas !! Jesteś branżysta - zmieniać już kapcie na letnie?? Bo już mnie cholera bierze z tą pogodą i nie wiem...Planowałem zmieniać jutro przed spotem a tu pierdut w tv mi gadają że jeszcze śniegi mają być :bla: zwariować idzie...

He, he. Dokładnie ja mam ten sam problem. Od dzisiaj kółeczka czekają na założenie, ale cholera wie jaka będzie ta pogoda. Guga, wywróż nam coś dobrego :notworthy:

Ps: Marek, czy mogę się uśmiechnąć o ETK-ę? :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.