Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co to za Spanky? Ja muszę zrobić poprawkę softu, a mój tuner nie uchwytny...

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Hahahah jednoraowke Ci wcisnal :)

Opublikowano
  • Autor

Na smutnej cela nr 666 :)

Opublikowano

Pany dostałem dziś takie ceny za czesci do swojego gniota ,powiedzcie czy dobre czy szukać dalej:

Zestaw naprawczy rozrządu ori - 667zł

Pompa wody ori (ze zdaniem starej) - 200zł

Łańcuszek Febi - 136zł

Napinacz łańcuszka Febi - 400zł

Paski od altka i klimy - w 100zł się zmieszcze

Sprzedawca zamiast ori zestawu naprawczego rozrządu proponował jeszcze firmy INA za 350zł ale jakoś nie jestem przekonany do zamienników jeśli chodzi o rozrząd (tak wiem ,łańcuszek i napinacz kupuje w zamienniku :decayed: ) ,wiadomo kaski zostanie w kieszeni ale co z tego jak przedwcześnie moze mi strzelić pasek czy coś...

Jeszcze kolega na forum proponował mi łańcuszek i napinacz Ruville za łączną kwotę 390zł (100zł+290zł) tylko teraz nie wiem co lepsze ,Ruville czy Febi :whistling:

Opublikowano

jutro Ci się dowiem o ceny jeszcze - zobaczymy, co wykombinuje ten kolega z dłutowa;]

Opublikowano

To jak będziesz u niego przy okazji żebyś specjalnie nie leciał:wink: Dane wozu masz u mnie w profilu ,dorzucić mogę że kod silnika to APU ,nr vin chcesz w razie co?

Opublikowano
ze czip za 500 zł ? to ja sie chyba bym pisał a gdzie ten Spanky urzęduje?

Spanky jest z Otwocka

---------- Post dopisany at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ----------

Seba ogarnales te srebrne nalepy ?

Opublikowano
ze czip za 500 zł ? to ja sie chyba bym pisał a gdzie ten Spanky urzęduje?

Spanky jest z Otwocka

---------- Post dopisany at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ----------

Seba ogarnales te srebrne nalepy ?

no tak z ciekawości też bym luknął ale chyba zostanę przy Black Stick :decayed:

Opublikowano

w dzien to jeszcze na szybie jakos to wyglada ale wieczor zero widocznosci :whistling: a srebrne czy biale byly by :git:

Opublikowano

a moze calego ADra bys chcial?:) wyjdzie sporo taniej:)

Opublikowano
  • Autor

Panowie nie no wlep nie ma beda po nowym jakod bo musE je najpierw dac Witkowi ;) narazie moze dotne czarne choc nie wiem czy zdaze na dzisiaj bo nawet do domu jeszcze nie wzEdlem

Opublikowano
ej jakie wlepy:P?

:wink:

35873917.jpg

Opublikowano
Panowie nie no wlep nie ma beda po nowym jakod bo musE je najpierw dac Witkowi ;) narazie moze dotne czarne choc nie wiem czy zdaze na dzisiaj bo nawet do domu jeszcze nie wzEdlem

jak nie bedzie bialej to zostawiam czarna bo mi sie rozmiar bardzo podoba :decayed: i wyglada spoko :wink: zreszta dzisiaj zobaczysz sobie

Opublikowano

gdzie gracie ? i czy mnie wezmiecie :P

Opublikowano
  • Autor

Ja juz pojechalem tzn jade prosto z obiadokolacji ;) gramy na verte ul munincypalna to jest od starorudzkiej

Opublikowano

o kurfa... całe miasto

Opublikowano
  • Autor

Nic nie poradze

Opublikowano
:siema: co tam panie Szaki walki od ADR juz zakupione :naughty:

Dzis ogarnę ile kasy mi zostanie po zakupie części do rozrządu i sie okaże ,chociaż łapki świeżbią :naughty: A jeszcze widze że grupowy wirus się szykuje ,szkoda że po świętach :whistling:

olej rozrzad :decayed: moc trza rezac ! :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.