Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam chcialbym sie dowiedziec kiedy nastepny zlocik chetnie przyjade:)

Ustal czas i miejsce to może pojawią się jacyś chętni , bo na chwilę obecną w Łodzi nie ma spocików klubowych :good:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zgłaszam swój akces jeszcze nie byłem na żadnym zlociku a chętnie bym przyjechał.

Opublikowano

jak cos jestem dostepny piatek sobota i niedziela ew. poniedzialek. tylko nie wtorek jak poprzednio;)

Opublikowano

Witam wszystkich mam pytanie natury złośliwej :> a konkretnie - czy będzie organizowane w najbliższym czasie jakieś spotkanie chętnie bym odwiedził kolegów miłośników :cool1:

Opublikowano

Witam wszystkich mam pytanie natury złośliwej :> a konkretnie - czy będzie organizowane w najbliższym czasie jakieś spotkanie chętnie bym odwiedził kolegów miłośników :cool1:

Czekamy na jakiegoś śmiałka , który zaproponuje jakieś miejsce i godzinę :good:

Opublikowano

Witam wszystkich mam pytanie natury złośliwej :> a konkretnie - czy będzie organizowane w najbliższym czasie jakieś spotkanie chętnie bym odwiedził kolegów miłośników :cool1:

Czekamy na jakiegoś śmiałka , który zaproponuje jakieś miejsce i godzinę :good:

Rozumiem czyli wszystko kwestia tego żeby ktoś wrzucił na forum datę spotkania i poczekał na odzew tłumu :naughty: ok wielkie dzięki będę pamiętał i odwiedzał forum a może sam coś zaproponuje :> :good:

Opublikowano

witam wszystkich z Łódzkiego przeprowadziłem się do Łodzi dwa miesiace temu i chętnie spotkał bym się na jakimś małym zlociku. Nie znam dobrych miejsc w Łodzi dlatego zdaje sie na was, termin trzeba ustalić najlepiej jakaś niedziela.

pozdrawiam

Opublikowano

kto na Pieknej w lodzi trzyma ladna audiczke w klubowych rameczkach ??

Opublikowano

ja ją widziałem.. jak szukałem niuni dla siebie. Wydawała się.. ładna. Ale cena

zbyt wysoka. :) Ah.. no i stoi w komisie.

Opublikowano

na pieknej to moja audiczka ;)

Opublikowano

no wlasnie a4 1,8t ;) w poprzecznym bloku moja dziewczyna mieszka ma czarnego wilczura a ja przyjezdzam ciemnym kombi ;)

a tak wogole dzis zostalem zaskoczony jakimis klubowymi kalendarzkami na parkingu w galerii

Opublikowano

witam wszystkich . To jak bedzie jakies spotkanko???? Jestem nowy na forum i fajnie by bylo kogos poznac moze kilu rzeczy sie dowiedziec POZDRO

Opublikowano

witam :hi: nakrecimy jakiego weekendowego spota? :gwizdanie: czy łódz juz zapomniała ze a4 klub istnieje? :tongue4:

jacys chetni?

Opublikowano

weekend owszem. ostatecznie poniedzialek ;)

Opublikowano

ok. a gdzie? i jakas konkretna pora? proponowal bym za miastem gdzies na uboczu.

Opublikowano

Ja też się piszę na spocik nie dlugo bedę pracował w Łodzi więc z chęcią bym przyjechał na takie spotkanie.

Mi jednak najbardziej by odpowiadał ktoryś dzień na tyg. ale postaram sie dostosowac :)

Więc czekam na konkretny termin

Opublikowano

min pasuje 21 wrzesnia mozna tylko ustalic godzinke

Fajnie by bylo jakby ktos miał vaga ze soba i mogł mine torszke w prowacic co tam i jak do konca działa bo cos ciezko mi idzie ogarniecie tego programu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.