Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sebuś Sebuś Sebuś! :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

widzialem :)

jak dla mnie wypas :)

ujecia i montaz teledysku mega pro :)

jol tak wogole

ciekawostka !

Do tych co maja B6

Czy macie taka opcje u siebie ze jak sobie jedziecie i np uzywacie wycieraczek ale tym pyknięciem co cisnie ze spryskiem na raz

to czy nawiew wam tez jakby dosusza mocniej szybe przez kilkanscie sekund a pozniej wraca do predkosci z jaka wial pierwotnie

przed wcisnieciem sprysku ? :D :D :D


iZ9KrHf.png

Opublikowano

Ta...macie :) a pani się coś wcięło pomiędzy

Opublikowano

ma ktoś z was B5 1.8t nie zabardzo pomodzoną na przelocie/półprzelocie 2.5''/2.75''? chciałbym się przejechać autem z takim wydechem bo mam okazję kupić tanio rury i sobie pospawać ale najpierw chcę zobaczyć czy nie będzie za głośno ;)

przy okazji może ktoś chętny?

Edytowane przez jacca90

Opublikowano

Skoro nie zabardzo chcesz modzic to 2.5 czy 2.75 cala to przerost formy nad trescia. Jaka moc/plany?

Opublikowano

plany to moc 220-230ps. poczatkowo wieksze wtryski i program na 190-200ps. pozniej dp i przelot a na koniec k03s i fmic


zle zrozumiales chce sie przejechac autem z przelotem ale nie o mocy 300-400ps tylko 200-250

Opublikowano

Obstawiam ze wrzucajac tylko dp wydech wyda do tych planowanych koni. Duze srednice sa duzo glosniejsze i w 230 konnym aucie darcie ryja nie ma sensu. Skresl 2.75 na dzien dobry.

Opublikowano
  • Autor

ot mondrego dobrze posluchać:D

<3 :D :*

Madzia no sie wcielo sie wcielo :D a dziarki fajne nie ? :D

Opublikowano

Ok czyli zostaje 2.5. Przelot czy polprzelot czy nie bawic sie i robic normalny przelot?

Opublikowano
  • Autor

ja Ci nie pomoge ;) a marcinek widze olal moje serduszka i buziaczki a tak tesknil k**wa :D jak z nim dzis flirtowalem przez telefon :D

ale ... sluchaj chlopaka, ma racje :)

a jakby co polecam sie do projektów graficznych stron sklepów itd :P

Opublikowano

Bry.. :) Seba masz obsesję... Wszystko fajnie ale co za dużo... :)

Opublikowano

ja Ci nie pomoge ;) a marcinek widze olal moje serduszka i buziaczki a tak tesknil k**wa :D jak z nim dzis flirtowalem przez telefon :D

ale ... sluchaj chlopaka, ma racje :)

a jakby co polecam sie do projektów graficznych stron sklepów itd :P

:* <3

Opublikowano
  • Autor

<3 :D juz Ci slem :D

Opublikowano

jakoś ciepło się tu zrobiło :kox:

Opublikowano

Tylko trzeba wstawić zdjęcie jakiejś fajnej d*py:p

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Sebuś! :* <3 swoja fote wrzuc! :D

Opublikowano
  • Autor

niach niach niach mms Ci puszcze :P


Opublikowano

Czekam na tego mmska Sebuś <3 :*

Opublikowano

:hi: Wczoraj odwiedzilem zaklad Edka - za demontaz i montaz zderzaka - 100 zl; za lakierowanie elementu - 350; za spawanie 1 zl za 1 cm czyli tak okolo 200 trzeba liczyc za zderzak plus wyrownanie wgniotki w przednim - okolo 200 :facepalm:

zaczynam szukac dodatkowej roboty albo zakladam warsztat bo na tym mozna sporo zarobic widze :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.