Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdrowych pogodnych świąt :-)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Seba jesteś mistrz :) ja w tym roku nie malowane bo nie było komu malować


Zdrowych pogodnych świąt :-)

Wzajemnie :)

Opublikowano

jeszcze film się u nas nie ukazał ale parodie już są

:grin:

Opublikowano

Wesołych, Panie i Pany :) troche schorowany, ale po dłuższej przerwie, jutro bede sie leczył czysta, wiec znów bede nieśmiertelny:D keylessa do siebie prawie wyrezalem, aż jestem dumny z siebie, ze sam program napisałem:p

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Wesołych, Panie i Pany :) troche schorowany, ale po dłuższej przerwie, jutro bede sie leczył czysta, wiec znów bede nieśmiertelny:D keylessa do siebie prawie wyrezalem, aż jestem dumny z siebie, ze sam program napisałem[emoji14]

Sent from my iPhone using Tapatalk

też chcę:D
Opublikowano
  • Autor

i ja i ja

Opublikowano

Wesołych, Panie i Pany :) troche schorowany, ale po dłuższej przerwie, jutro bede sie leczył czysta, wiec znów bede nieśmiertelny:D keylessa do siebie prawie wyrezalem, aż jestem dumny z siebie, ze sam program napisałem:p

Sent from my iPhone using Tapatalk

a ja nie chcę bo dzięki temu częściej autka giną bez śladu ;-)

Opublikowano

Wesołych, Panie i Pany :) troche schorowany, ale po dłuższej przerwie, jutro bede sie leczył czysta, wiec znów bede nieśmiertelny:D keylessa do siebie prawie wyrezalem, aż jestem dumny z siebie, ze sam program napisałem:p

Sent from my iPhone using Tapatalk

Lepiej wrzuć fotę z rezania hamulcy u mnie :wink:

Wreszcie z tego Twojego składowiska parę części się przydało :D

Opublikowano

Wesołych, Panie i Pany :) troche schorowany, ale po dłuższej przerwie, jutro bede sie leczył czysta, wiec znów bede nieśmiertelny:D keylessa do siebie prawie wyrezalem, aż jestem dumny z siebie, ze sam program napisałem:p

Sent from my iPhone using Tapatalk

Takimi rzeczami się chwalisz a potem się dziwisz że nie masz czasu na herbatę :P

Świeżak również życzy wesołego jaja i smacznego majonezu

Opublikowano

Swiezak, przestan mowic na siebie swiezak ;) przywitales sie, wiesz juz ze jestesmy tolerancyjni wiec wystarczy. Jestes swoj ;)

Opublikowano

Wesołych i mokrego :)) u mnie już wesoło podejrzewam że u Was również

Opublikowano

Ale jeszcze nie mokro...:P

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

jeszcze minuta i bedzie :D

Opublikowano

to co dobre kończy to się już od jakiegoś czasu a to co piszesz to jest tylko efekt

:thumbup1: :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1:

Opublikowano

Siemka przeżyliście jakoś te święta bo domyślam się że większość osób pewnie za dużo to nie pamięta połowy weekendu ?

Opublikowano

Witajcie;) Planuje zakup S4 B8 3.0 TFSI i chętnie poznałbym kogoś z łódzkiego, kto to auto, jeździ na co dzień i powie mi co nieco więcej niż google. Jest ktoś z łódzkiego kto ma ten model?

Pozdrawiam

Tomek.

Opublikowano

B8 w eSie... ciężko będzie ;)

no ale zaciski chociaż będą podobne...

Rybh.jpg

:grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Siema :) Święta poświętowane jak zwykle za dużo żarcia teraz trzeba odpokutować i ciąże spożywcze zrzucić :) kiedy robimy spocik bo nam termin uciekł przez święta? może ta niedziela ?

Woojas będzie ciężko akurat z tym modelem ....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.