Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

360mm? Wejdzie pod 17 cali :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kanu od kidy potrzebujesz? Moze serio tego golfa bym Ci dał:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Witam. Niestety rem1k nie daje znaku zycia na pw. Mógłbym prosić kogoś to ma z nim kontakt o odezwanie siędo mnie?

Dzieki z góry:)

Opublikowano

Kanu od kidy potrzebujesz? Moze serio tego golfa bym Ci dał :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

od poniedzialku :)

Opublikowano

Witam. Niestety rem1k nie daje znaku zycia na pw. Mógłbym prosić kogoś to ma z nim kontakt o odezwanie siędo mnie?

Dzieki z góry:)

Pisz do pocasa. Ma s5 a to przeciez to samo.
Opublikowano

pierw to musi jeździć, hamulce po strojeniu

Opublikowano

Marcin a kiedy to twoje wyjedzie z parkingu od Bartka? :) bo jeszcze troche to wrośnie tam :D albo postojowe koszty cię zeżrą :grin:

Opublikowano

Stowka dziennie nie pieniadz, moze stac ;)

Opublikowano

indyjskich rupii :P

Opublikowano

* cena jednostkowa x mkw.

Opublikowano

:hi: panowie i pani Magdo :) potrzebny pilnie elektryk w miare tani ktory tez zna sie na robocie. Odcielo mi prad w niektorych gniazdkach w mieszkaniu a facet od ktorego wynajmujemy ma na to wyjebane :/

send by GT-I9505

Opublikowano

a bezpieczniki patrzyłeś? :) może jedną fazę wywaliło

Opublikowano

Bezpiecznik caly. W jednych gniazdach prad jest a w innych nie :/

send by GT-I9505

Opublikowano

360mm? Wejdzie pod 17 cali :)

nie wejdzie - sprawdzone.... tarcza to jedno a zacisk to drugie

Witam. Niestety rem1k nie daje znaku zycia na pw. Mógłbym prosić kogoś to ma z nim kontakt o odezwanie siędo mnie?

Dzieki z góry:)

nie wiem co chcesz wiedzieć ale z silnikiem nic się nie działo.... skrzynia s-tronic (pierd*** coś tam w elektronice, przy mechatronicu (?) podobno znany problem w tych skrzyniach.... wymiana i śmiga bez problemu) a tak to wszystko bangla.... u niego jest opcja bezkluczykowego otwierania/zamykania to poleciały mu wszystkie klamki (klamka z czujnikiem zbliżeniowym tworzy całość i jak to padnie to całość do wymiany) a tak to śmiga i problemów nie ma... bang and olufsen przepięknie gra :naughty:

3.0TFSI to lata w S4, A5/S5, A6, A7 - wad to nie miało.... na modyfikacje bardzo podatny i generalnie z benzyn TFSI bardzo fajne silniki :decayed:

Opublikowano

Szybkie pytanie za 100 punktów, będzie szurało przy załadowaniu? Nie wiem czy nie przesadziłem z tymi dystansami o kilka mm :kox:

d5a7cab706d559e34bdcf1acdd8d0256.jpg

Bez urazy, ale widzę że chyba jednak trzeba się napić z Wami wódki zanim zacznie się rozmowę ;) Niniejszym zakańczam spamowanie w tym wątku :)

Edytowane przez mariuszolek

Opublikowano

tu po prostu nie ma kiedy taczki naładować;D Ogólnie rzecz biorąc, raczej nie będzie tarł, bo to nie szczupak na tarle;p

Opublikowano

DJ mozna by u Ciebie auto zostawic na weekend 17-19 bo wyjezdzam z rodzina a nie chcialbym zostawic auta pod kamienica [emoji14]

send by GT-I9505

Opublikowano

Można:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

pińcet mlody kawalerze

Opublikowano

No, Abes...wreszcie jakiś normalny samochód z męskim silnikiem:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.