Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wybiera się ktoś na Illegal? ;)

a gdzie kiedy i o której jest ten zlocik ?

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzis i 20 a wiecej info na fejsie trzeba szukac

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam :hi: kolegow z Lodzi. Mysle nad zmiana auta i wpadla mi w "oko" miedzy innymi ta B6: http://olx.pl/oferta/audi-a4-quattro-skora-automat-nawigacja-xenon-3-0-benzyna-gaz-220-km-CID5-IDcyXQP.html#84ab7f0334

Moze mial ktos z Was stycznosc z tym komisem i jest w stanie co nie co o nim napisac? Bede wdzieczny za wszystkie opinie :):kox:

Opublikowano

Witam :hi: kolegow z Lodzi. Mysle nad zmiana auta i wpadla mi w "oko" miedzy innymi ta B6: http://olx.pl/oferta/audi-a4-quattro-skora-automat-nawigacja-xenon-3-0-benzyna-gaz-220-km-CID5-IDcyXQP.html#84ab7f0334

Moze mial ktos z Was stycznosc z tym komisem i jest w stanie co nie co o nim napisac? Bede wdzieczny za wszystkie opinie :):kox:

siema ostatnio jakoś z miesiąc temu ogladał tam mój znajomy auto dla swojej ukochanej i mówił że obejrzał tam 3 auta i wszystkie trzy w jego przypadku nie były za fajne i nie wybrał nic to znaczy że nic ciekawego ale w tym przypadku może być inaczej ja mam swoje zdanie na temat komisów żeby je omijać szerokim łukiem popatrz na forum dużo kolegów często wystawia swoje cacka które opisują na forum i to na pewno lepsza opcja do obejrzenia niż tracenie czasu na komisy.

Opublikowano

Powiem tak, sam mam auto z komisu i jestem akurat z niego bardzo zadowolony. Wiadomo jakies usterki sie zdarzaja bo auto ma ladnych pare lat, ale ogolnie na prawde wszystko OK. Przez 3 lata wiekszej naprawy nie bylo. Wiem, ze na forum jest pewniejsze auto, ale brak ofert z 3.0 w benzynie :(

Opublikowano

Witam :hi: kolegow z Lodzi. Mysle nad zmiana auta i wpadla mi w "oko" miedzy innymi ta B6: http://olx.pl/oferta/audi-a4-quattro-skora-automat-nawigacja-xenon-3-0-benzyna-gaz-220-km-CID5-IDcyXQP.html#84ab7f0334

Moze mial ktos z Was stycznosc z tym komisem i jest w stanie co nie co o nim napisac? Bede wdzieczny za wszystkie opinie :):kox:

omijaj z daleka ten komis

swego czasu mieli same ulepy a wystawiane były jako bezwypadki

Opublikowano

Dzieki za wiadomość w takim razie szukam dalej...

Opublikowano

Czy jest tu ktoś miły ze zniżkami z ASO? :)

Bardzo potrzebuję tylnego stabilizatora z RS4, niestety normalnie to prawie 800zł :/

8E0 511 409 AL

Opublikowano

Jak tam restauracja El Toro po interwencji pani Magdy Gesler?

tąpniete z LG F60

Opublikowano

Czy jest tu ktoś miły ze zniżkami z ASO? :)

Bardzo potrzebuję tylnego stabilizatora z RS4, niestety normalnie to prawie 800zł :/

8E0 511 409 AL

670zl

Opublikowano

Jak tam restauracja El Toro po interwencji pani Magdy Gesler?

tąpniete z LG F60

Ceny x2 ale żarcie faktycznie dobre
Opublikowano

dzień dobry. tak tylko chciałem się przywitać :)

Opublikowano

Dobry wieczór

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

o kuwa siema remik :D:hi::naughty:

Opublikowano

O kuwa siema Seba :decayed:

Opublikowano

Siema, siema :)

Opublikowano
  • Autor

o kuwa siema :D

Opublikowano

Sebuś :* <3

Opublikowano

Panowie, gdzie mozna wypalic kolektor ssacy? Lub jak go wyczyscic?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.