Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Dnia 15.01.2017 o 12:41, klysek napisał:

Darek daj mi władze żebym mogl podczepić pierwszy post :whistling: 

Załupek a w ryj bys czasem nie chcial ? :D

Podeslij mi to podczepie :D:P

 

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:ssij: 

Opublikowano

Teraz moja mega koza i zalowymi 16" to wstyd sie pokazac...

Opublikowano

a może jeszcze coś w tym miesiącu ogarniemy?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam kolegów z łódzkiego :hi: trzeba mi polecić jakiś warsztat który zrobiłby swap silnika w okolicy łodzi dobrze i sprawnie z 1.8t na 1.8t. czy mozecie mi kogoś polecić?

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, mophk napisał:

Witam kolegów z łódzkiego :hi: trzeba mi polecić jakiś warsztat który zrobiłby swap silnika w okolicy łodzi dobrze i sprawnie z 1.8t na 1.8t. czy mozecie mi kogoś polecić?

DJ zrobi wszystko ;) i dywaniki podpierdoli również. 

V-engin na facebooku zerknij

Opublikowano

Koledzy i jak działamy coś ze spotem w niedzielę bo akurat to będzie pierwsza niedziela miesiąca ?

Opublikowano

kto jeździ ciemnym kombiakiem A4 B7 z ramkami klubowymi na rejestracji EPA i był w poniedziałek pod CrossPointem na Milionowej, zaparkowany zdaje się na miejscu dla gości CrossPointu? :) 

Opublikowano

Kanu do B8 się przesiadłeś? jak odczucia w stosunku do B7? :)  :decayed:

 

ps: co z tym spotem panowie? coś ogarniecie? :wallbash:
 

Edytowane przez Panton

Opublikowano

Witam , poszukuje osobe z Łodzi lub okolic która , oczywiscie odpłatnie mogła by mi albo przepisac immo zestarych zegarow do nowych albo zakodowac obecne kluczyki pod nowy licznik . 

Pacjent A4 B5 immo2 , 1998 rok , zmiana zegarow z bez fis na pełny FIS , nie posiadam wyciagnietego pinu ze swojego licznika ani tego co mam na aucie ani tego z FISem ktory chce zalozyc, Pozdrawiam ! 

Opublikowano

marcin_franz jest ze zgierza i ogarnia liczniki :)

Opublikowano

Siemka,
Podczas poszukiwania nowego auta natknęłam sie na firmę CAR TRADE z miejscowości Szadek koło Zduńskiej Woli. Zna może ktoś ich i może cos na ich temat powiedzieć? Z góry dzięki. Pozdro


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Od 3 lat tam mieszkam i nie słyszałem nic o takiej firmie.
Ale podjade z ciekawości zerknąć pod ten adres po weekendzie.

Opublikowano

To co, jakiś spocik dzisiaj?

Opublikowano
Od 3 lat tam mieszkam i nie słyszałem nic o takiej firmie.
Ale podjade z ciekawości zerknąć pod ten adres po weekendzie.

Ok, będę wdzięczny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Ok, będę wdzięczny

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Widzisz jakies ogłoszenia z car trader?

Bo chyba juz nie ma tej strony.

Opublikowano

koledzy o koleżanki mam do was dość nie typową sprawę czy jesteście w stanie polecić mi jakieś dobre restauracje chodzi mi dokładnie aby ta restauracja nadawała się na romantyczne spotkanie z koleżanką w ten weekend  gdzie bedziemy mogli spokojnie porozmawiać jak i dobrze zjeść.

potrzebuje również też jakieś drugiej restauracji do której mógł bym ja zabrac ale już w walentynki czyli we wtorek na romantyczna kolację i chciał bym aby była to już inna restauracja.

Proszę was o pomoc bo nie orientuje się gdzie pójść w tej łodzi niby jest tych miejsc mnóstwo ale chciał bym cos sprawdzonego

Opublikowano

cud miod albo czarny staw w aleksie tak na szybko co mi przyszlo do glowy :)

Opublikowano
10 godzin temu, Rafal1988Lodz napisał:

cud miod albo czarny staw w aleksie tak na szybko co mi przyszlo do glowy :)

dzięki z cud miód na pewno skorzystam a nad tym czarnym stawem bedę myslał

Opublikowano
Dnia 2/4/2017 o 19:48, Panton napisał:

Kanu do B8 się przesiadłeś? jak odczucia w stosunku do B7? :)  :decayed:

 

Tak, od września ujeżdżam turboquattrobenzyne po lifcie :)

Wrażenia narazie pozytywnie -prócz spalania to już nie ekonomiczny diesel :)

No i brakuje mi troszkę poprzedniego twardszego zawieszenia, ale idzie się przyzwyczaić do normalnego :)

Reszta zwykła seria wypuszczana na polski rynek i tak narazie zostaje :) 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.