Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej Łódź :wink:

Może byłby ktoś z Łodzi tak pomocny i obejrzałby auto choć pobieżnie czy to się kupy trzyma??

Ja niestety jestem baaaaardzo daleko na chwilę obecną

Niestety nie audi :kwasny:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chłopaki ma ktoś może na podmiankę dwa koła na chwilę tylko w celu sprawdzenia czy to koła powodują pewne objawy u mnie? 16" biedronki lub jakie 17" bo nic mniejszego u mnie nie wejdzie...

Opublikowano
15 minut temu, RicS3 napisał:

Chłopaki ma ktoś może na podmiankę dwa koła na chwilę tylko w celu sprawdzenia czy to koła powodują pewne objawy u mnie? 16" biedronki lub jakie 17" bo nic mniejszego u mnie nie wejdzie...

Wszystko zależy kiedy byś chciał te koła na podmiankę bo ja swoje 18 odbieram w przyszłym tygodniu jakoś z malowania i wtedy będe miał wolne swoje zimówki 16 i mógł bym ci do testu udostępnić

Opublikowano

 

Zawartość dodana 0 minutes later
Dnia 22.03.2017 o 19:31, RicS3 napisał:

Chłopaki ma ktoś może na podmiankę dwa koła na chwilę tylko w celu sprawdzenia czy to koła powodują pewne objawy u mnie? 16" biedronki lub jakie 17" bo nic mniejszego u mnie nie wejdzie...

mam 17 więc zapraszam póki się nie sprzedały ;)

Edytowane przez mariuszolek

Opublikowano

No jest to pierwsza niedziela miesiąca wiec wypada sie spotkac ja bardzo chetnie podjadę i fajnie by było jak bym nie był sam tak jak ostatnio :)

Opublikowano

czes Panda dawno sie nie widzielismy

chyba ostatnio  na spocie Lodzkim w Porcie

mnie raczej nie bedzie mam 50 koleszki w sobote

Opublikowano

we wtorek widziana czarna B6 Avant z ramkami EPA MPXX, jechałem za nią od Rzgowskiej do Tomaszowskiej, sterowała nim kierowniczka, przyzna się tutaj :eusathink:

 

Opublikowano

Panowie i jak spocimy jutro ?  Za oknem bardzo ładna pogoda wiec można postać i pogadać :)

Opublikowano

Mamy jakiegos magika co wgra polski jezyk/menu do a8L d3? DJ ogarnie?

Opublikowano
9 minut temu, jacca90 napisał:

Mamy jakiegos magika co wgra polski jezyk/menu do a8L d3? DJ ogarnie?

DJ dużo ogarnia i zapewne to też by ogarnął ale dla pewnosci zadzwoń do niego

Opublikowano

Masz nr do niego?

Opublikowano
2 minuty temu, jacca90 napisał:

Masz nr do niego?

511991623 Proszę to jest jego numer

Opublikowano
511991623 Proszę to jest jego numer

Dzieki :)
Opublikowano

Ja tam podjechac moge. Gadalem tez z Marcinem i chetnie by wpadl jak znajdzie czas, moze jeszcze Kryniu podjedzie ale zadzwonie do niego :)

Opublikowano

No to 16 tam gdzie zawsze parking Auchan przy al. włókniarzy.  Fajnie by było jak by wpadło jak najwięcej osób to może uda się rozruszać jakos te spoty spowrotem

Opublikowano

I znowu jestem sam czy może jednak ktos wpadnie ?

 

Opublikowano

Panowie, 

Mam autko do obejrzenia w Pabianicach. Ktoś z was ma komputer z vagiem i mógłby pomóc? :) Odwdzięczę się :)

Opublikowano

Jak nie mam Audi moge wpaść gejuchy :decayed: 

Opublikowano
33 minuty temu, klysek napisał:

Jak nie mam Audi moge wpaść gejuchy :decayed: 

Pewnie że możesz czemu nie wpadaj. Jeszcze się pytasz jak ty jesteś tu prawie że prezesem w tym temacie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.