Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Link do albumu. 

 

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witaj,

Fajnie zlot się udał .

Dzięki Magda za foty :D

Pozdrawiam

Opublikowano

Polecam się. 

Jeżeli ktoś sobie życzy w pełnej rozdzielczości to proszę o info. 

Do zobaczenia na następnym ;)

Opublikowano

Zdjęcia super ;) dzięki za fotografię

Opublikowano

Zdjęcia od Krystiana 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Siema pytanie techniczne nie ma ktos pozyczyc na podmiane na chwil kilka, celem diagnozy czy aby na pewno, dwoch wtryskow do AVB na kilka godzin ? Najlepiej jutro ? Jesli bylyby to wtryski to zapewne bede chcial je kupic. Auto juz mnie wyprowadza z rownowagi psychicznej i to chyba jeden z ostatnich pomyslow mimo iz moje maja poprawne korekcje musze to po prostu wykluczyc. Objaw jest taki ze oopci jak sam skurwisyn.

Opublikowano

Moi drodzy, jedno pytanko, kto śmiga srebrną B5 z anteną od CB, rejestracja ELW10...., wczoraj wyjeżdżał przedemną na Milionowej z parkingu pod CrossPointem. Mała lepka A4-klub na klapie.

 

Opublikowano

Koledzy szukam konkretnego mechanika który zdiagnozuje mi a4 b6 w Łodzi? Macie kogoś takiego?

Opublikowano

moge ci polecic mojego mechanika

naprawia mi autka od 10 lat same Audi :)

dobry i ma rozsadne ceny

albo wal do DJ'a

Opublikowano

kurcze tyle już na tym forum jestem a na spocie nie byłem. Musze to nadrobić.... jak bedzie kolejny  i termin mi dopasuje to w koncu zawitam :) 

Opublikowano

a ja w końcu zmieniłem auto i nie jest to audi :whistling: 

Opublikowano

kapelusz i skoda :)

Opublikowano
Dnia 24.07.2017 o 08:27, kanu napisał:

kapelusz i skoda :)

chyba ty :decayed: 

Opublikowano

no się pochwal jaka padlinę kupiłeś :) 

Opublikowano

IMG_0531.JPG

Opublikowano

qrcze francuskie auto :grin:

 

:audi: ci nei wybaczy :wink:

Opublikowano
Dnia 26.07.2017 o 21:18, klysek napisał:

IMG_0531.JPG

łopel - moj pierwszy wóz w życiu :D z perspektywy czasu nie tęsknię 

Opublikowano
Dnia 13.07.2017 o 21:14, Seba_LDZ napisał:

Siema pytanie techniczne nie ma ktos pozyczyc na podmiane na chwil kilka, celem diagnozy czy aby na pewno, dwoch wtryskow do AVB na kilka godzin ? Najlepiej jutro ? Jesli bylyby to wtryski to zapewne bede chcial je kupic. Auto juz mnie wyprowadza z rownowagi psychicznej i to chyba jeden z ostatnich pomyslow mimo iz moje maja poprawne korekcje musze to po prostu wykluczyc. Objaw jest taki ze oopci jak sam skurwisyn.

Wez wreszcie zaprowadz auto gdzie trzeba to wszystko sprawdzą..........

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam, potrzebuje wymienić wyświetlacz FIS w b5, szukam opcji zeby zrobili mi to na miejscu z demontażem i montażem odrazu, na allegro znalazlem tylko ich : http://allegro.pl/wyswietlacz-lcd-fis-audi-vw-seat-vdo-fv-z-wymiana-i6735898318.html  korzystał ktoś albo poleci kogoś innego?

Opublikowano
Dnia 7/26/2017 o 21:18, klysek napisał:

IMG_0531.JPG

ładny kolor........ :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.