Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

:( z największą przyjemnością bym przyjechał we wtorek, ale cały tydzień pracuję popołudniu :(

Mam nadzieję, że co się odwlecze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

seba a ty masz dobra pamiec...nic tylko z tego co pamietasz:P:P

mialem jechac i zaluje ze nie pojade ale tak jak gugas skrobnal...firma przyzywa :(...i wcale nie bede wam zalowal tej wody ognistej ...zeby potem nie bylo :D:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo sulejowa, we wrzesniu bylem , to za domek "holenderski" ok 140 zl za dobe

w nim w2 sypialnie, duzy pokoj, kuchnia, lazienka, , miejsce do postawienia samochodow , na grila , . ogolnie dobre miejsce na kilkudniowy spot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wtedyyyy krecimi imprezke dla nas i reszty Polski, a niech oni tym razem do nas przyjadą bo nigdy nie byli :P

Dobrze prawisz...a dodatkowo dojazd tam jest bajecznie prosty, blisko gierkówki więc nie powinni mieć z tym problemów.

WYPALAM PŁYTY Z ETKĄ - NA RAZIE MAM 5 SZT. JAK BĘDZIE ZAPOTRZEBOWANIE NA WIĘCEJ TO DAJCIE ZNAĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z miłą chęcią dopisałbym się do tego dzisiejszego spocika, zobaczyć co i jak, ale niestety część wiatraka wisko wystrzeliła mi w chłodnice więc autko idzie do lekarza... :wallbash:, może następnym razem, pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gugas !! Jesteś branżysta - zmieniać już kapcie na letnie?? Bo już mnie cholera bierze z tą pogodą i nie wiem...Planowałem zmieniać jutro przed spotem a tu pierdut w tv mi gadają że jeszcze śniegi mają być :bla: zwariować idzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gugas !! Jesteś branżysta - zmieniać już kapcie na letnie?? Bo już mnie cholera bierze z tą pogodą i nie wiem...Planowałem zmieniać jutro przed spotem a tu pierdut w tv mi gadają że jeszcze śniegi mają być :bla: zwariować idzie...

He, he. Dokładnie ja mam ten sam problem. Od dzisiaj kółeczka czekają na założenie, ale cholera wie jaka będzie ta pogoda. Guga, wywróż nam coś dobrego :notworthy:

Ps: Marek, czy mogę się uśmiechnąć o ETK-ę? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...