Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: bry

---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:47 ----------

ostatnio zastanawiałem się nad roletą elektryczną tylnej szyby więc dzwonie do tych speców... a koleś prosi mnie o VIN... tłumaczenie przez 10min że nie mam tego na wyposażeniu i chcę sobie dołożyć więc po VIN nie znajdzie tego... ale OK podałem VIN widzi jakie auto - rok, sedan itp.... i nagle słyszę "Ale Pan ma wersję USA?!" no tak.... i co z tego? "To nie będzie pasowało..." olałem jego teksty i zamówiłem półkę, roletę, sterownik i przycisk na blacie do zamykania/otwierania tego.... Odchodzę a koleś - "Ale Pan tego nie założy, szkoda pieniędzy - to nie będzie działać..."

Kuuurwa co ma nie działać - półka z roletą elektryczną do przykręcenia - pociągnięcie kabli do konsoli do przycisku i spięcie tego ze sterownikiem (który steruje tylko zmianą napięcia i ograniczeniem ilości rozwinięcia/zwinięcia rolety - pewnie 8 linijek kodu w asemblerze)... i bangla. W kombajnie mógłbym sobie to założyć tylko trzeba by dospawać jakieś łapy co by mieć do czego przykręcić półkę. Czy oni są normalnie??? Bo że się nie znają OK... generalnie większość ludzi to co robi/czym się zajmuje to c**j*** ma pojęcia ale na zwykły, zdrowy chłopski rozum o co kaman? :facepalm::facepalm::facepalm::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

Ja podjechałam ostatnio do gościa który się zajmuje montażem cb i sprzetu typu radyjka itd bo chciałam skorzystać z jego wyjmaków żeby wyjąc radio i podpiąć antenę. Gośc mówi - ale po co to pani, i tak nie bedzie radio działać :shock3: ja mówię- będzie działać, proszę o wyjęcie radia i wpięcie tej anteny. Gościu foch i grzebie w foliowej torebeczce i szuka odpowiedniego sprzętu. Wyjął i mówi : ale tu jest antena . Tłumacze że antena jest od starego k*** radia a teraz mam 2DIN i taką anteną co mam chcę teraz wpiąć ! to facio gada ale to trzeba wyciąc najpierw a potem podpiąć i nie ma gwarancji że będzie działać radio. No i tu się napięłam podziękowałam za wyjęcie radia gościa spuściłam i sama wpięłam kabel gdzie mial być i radio ja pitole działa :decayed::facepalm:

---------- Post dopisany at 13:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ----------

a teraz zagadka uwaga uwga oddalem auto do baranow idczakow zeby mi ustawili geometrie zgadnijcie jaka diagnoze mi postawili :decayed:

I wstawić to na stronę Audi Polska żeby mieli świadomość "fachowości" swojego serwisu.:decayed:

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ----------

moze nie wszyscy maja ryja wiec zapodam tutaj

Idzie zima, trzeba zmienić kapcie. Jak szukacie zimowych opon w super cenach to zapraszam. Oponki świeżutkie z tego roku. Poniżej wrzucam cennik zrobiony na szybko ale jak potrzebujecie inne rozmiary lub marki to piszcie:

Rozmiar195/65 r15:

1.Firestone Winterhawk 2 EVO 91T = 185zl

2.Dębica FRIGO 2 91T = 180zl

3.Barum Polaris 3 91T = 190zl

4.Sava Eskimo S3+ 91T = 190zl

5.Uniroyal MS Plus66 91T = 195zl

6.Kleber Krisalp HP2 91T = 200zl

7.Fulda Krist Montero3 91T = 195zl

8.BF Goodrich G-force Winter 91T = 200zl

9.Bridgestone LM30 Blizzak 91T = 195zl

10.Vredestein Snowtrac3 91T = 215zl

11.Goodyear UG8 91T = 230zl

12.Michelin Pilot Alpin A4 91T = 250zl

13.Nokian WR D3 91T = 210zl

14.Conti Winter Contact TS850 91T = 245zl

Rozmiar205/55 r16:

1.Firestone Winterhawk 2 EVO 91T = 315zl

2.Dębica FRIGO 2 91T = 250zl

3.Barum Polaris 3 91T = 290zl

4.Sava Eskimo S3+ 91T = 290zl

5.Uniroyal MS Plus66 91T = 315zl

6.Kleber Krisalp HP2 91T = 320zl

7.Fulda Kristal Montero3 91T = 320zl

8.BF Goodrich G-force Winter 91T = 315zl

9.Bridgestone LM30 Blizzak 91T = 365zl

10.Vredestein Snowtrac3 91T = 370zl

11.Goodyear UG8 91T = 390zl

12.Michelin Pilot Alpin PA4 91T = 410zl

13.Conti Winter Contact TS850 91T = 420zl

14.Nokian WR D3 91T = 310zl

Rozmiar225/55 r16:

1.Michelin Primacy Alpin PA3 95H = 570zl

2.Barum Polaris 3 99H = 400zl

3.Kleber Krisalp HP2 95H = 420zl

4.Dunlop Sp Winter Sport 3D 95H 525zl

5.Vredestein Xtreme Wintrac 95H= 490zl

6.Goodyear UG8 95H = 545zl

7.Michelin Pilot Alpin A4 95H= 575zl

Rozmiar225/45 r17:

1.Nokian WR D3 94H = 515zl

2.Vredestein Wintrac Xtreme 94H XL = 530zl

3.Bridgestone LM32 Blizzak 91H = 635zl

4.Goodyear UG8 Performance 91H = 650zl

5.Michelin Primacy Alpin PA3 91H = 645zl

6.Michelin Pilot Alpin PA4 91H = 690zl

7.Goodyear Eagle UG GW3 91H = 850zl

Rozmiar225/40 r18:

1.Dunlop SP Winter Sport 3D 92V = 755zl

2.Michelin Pilot Alpin PA4 92V = 760zl

3.Goodyear UG Performance 2 92V = 775zl

Rozmiar235/40 r18:

1.Nokian WRA3 95V = 680zl

4. ContiWinterContact TS810 S 95H = 930zl

5. Vredestein Xtreme Wintrac 95W = 725zl

6. Michelin Primacy Alpin PA3 95V = 1000zl

8. Dunlop SP Winter Sport 3D 95W = 960zl

Ja potrzebuję dwóch zimówek :] ale Bridgestony w moim rozmiarze coś tu drogo wychodzą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

hehehe kazdy ma jakies przyklady :)

a ja wlasnie spotkalem sie z Tomkiem na drodze :P w sumie to go swiatlami zepchnalem :D heheh sie tomeg zdziwil :P

hehehe nie spodziewal sie :D:P

Seba bo ze tak powiem mnie zaskoczyles woziles sie inna furmanka :)

a ja dzisiaj Miska ustrzelilem no mozna powiedziec ze na drodze :)

i widzialem kolege co byl ostatnio srebrna b5 SC cos tam cos tam na wylocie z konstantynowa w strone aleksandrowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed::wink: tylko cciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :whistling:

---------- Post dopisany at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ----------

Ja podjechałam ostatnio do gościa który się zajmuje montażem cb i sprzetu typu radyjka itd bo chciałam skorzystać z jego wyjmaków żeby wyjąc radio i podpiąć antenę. Gośc mówi - ale po co to pani, i tak nie bedzie radio działać :shock3: ja mówię- będzie działać, proszę o wyjęcie radia i wpięcie tej anteny. Gościu foch i grzebie w foliowej torebeczce i szuka odpowiedniego sprzętu. Wyjął i mówi : ale tu jest antena . Tłumacze że antena jest od starego k*** radia a teraz mam 2DIN i taką anteną co mam chcę teraz wpiąć ! to facio gada ale to trzeba wyciąc najpierw a potem podpiąć i nie ma gwarancji że będzie działać radio. No i tu się napięłam podziękowałam za wyjęcie radia gościa spuściłam i sama wpięłam kabel gdzie mial być i radio ja pitole działa :decayed::facepalm:

to nie działało ci radio na starej antenie :question: :eusathink:to miało jakieś znaczenie :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty: :naughty: :naughty:

---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

z kim to ja się dziś widziałem ok. 18.30 na Włókniarzy między Pojezierską a Limanowskiego :naughty::question:

Silver B5 Avant :naughty: EL 2.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo u idczaków jak moja auto stało i padł akumulatur to gość mnie spytał czy nie wiem jak się pilota koduje bo po naładowaniu nie działa centralny :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty: :naughty: :naughty:

---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

z kim to ja się dziś widziałem ok. 18.30 na Włókniarzy między Pojezierską a Limanowskiego :naughty::question:

Silver B5 Avant :naughty: EL 2.....

Ze mna panie Mariuszu. Pozdrawiam. Ladna A4:) W koncu kogos przyczailem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co tu taka cisza juz po meczu :D

polakoniemcy doj**ali krystynie :D

---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

[h=1]!rafi user-online.png[/h]nie wstydzimy sie tu nikt nie gryzie :D predzej caluje :D:decayed::decayed::decayed::banan::banan::banan::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: bry

---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:47 ----------

ostatnio zastanawiałem się nad roletą elektryczną tylnej szyby więc dzwonie do tych speców... a koleś prosi mnie o VIN... tłumaczenie przez 10min że nie mam tego na wyposażeniu i chcę sobie dołożyć więc po VIN nie znajdzie tego... ale OK podałem VIN widzi jakie auto - rok, sedan itp.... i nagle słyszę "Ale Pan ma wersję USA?!" no tak.... i co z tego? "To nie będzie pasowało..." olałem jego teksty i zamówiłem półkę, roletę, sterownik i przycisk na blacie do zamykania/otwierania tego.... Odchodzę a koleś - "Ale Pan tego nie założy, szkoda pieniędzy - to nie będzie działać..."

Kuuurwa co ma nie działać - półka z roletą elektryczną do przykręcenia - pociągnięcie kabli do konsoli do przycisku i spięcie tego ze sterownikiem (który steruje tylko zmianą napięcia i ograniczeniem ilości rozwinięcia/zwinięcia rolety - pewnie 8 linijek kodu w asemblerze)... i bangla. W kombajnie mógłbym sobie to założyć tylko trzeba by dospawać jakieś łapy co by mieć do czego przykręcić półkę. Czy oni są normalnie??? Bo że się nie znają OK... generalnie większość ludzi to co robi/czym się zajmuje to c**j*** ma pojęcia ale na zwykły, zdrowy chłopski rozum o co kaman? :facepalm::facepalm::facepalm::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

Ja podjechałam ostatnio do gościa który się zajmuje montażem cb i sprzetu typu radyjka itd bo chciałam skorzystać z jego wyjmaków żeby wyjąc radio i podpiąć antenę. Gośc mówi - ale po co to pani, i tak nie bedzie radio działać :shock3: ja mówię- będzie działać, proszę o wyjęcie radia i wpięcie tej anteny. Gościu foch i grzebie w foliowej torebeczce i szuka odpowiedniego sprzętu. Wyjął i mówi : ale tu jest antena . Tłumacze że antena jest od starego k*** radia a teraz mam 2DIN i taką anteną co mam chcę teraz wpiąć ! to facio gada ale to trzeba wyciąc najpierw a potem podpiąć i nie ma gwarancji że będzie działać radio. No i tu się napięłam podziękowałam za wyjęcie radia gościa spuściłam i sama wpięłam kabel gdzie mial być i radio ja pitole działa :decayed::facepalm:

Tak jak pisałem wcześniej... każdy coś robi... czymś się zajmuje... z czegoś do kuwy nędzy żyje ale w każdej branży/temacie... nawet dojenia krów developerów jest kilku.. może kilkunastu. Cała reszta to ciecie....jest bardzo mało ludzi, którzy porządnie ogarniają temat w którym działają.. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyh tylko cala rzesza ludz zwie sie profesjonalistami w kazdym zawodzie w tym jest problem :) a duze firmy - korporacje produkuja sztucznie takich cymbalow ktorzy mysla ze jak pracaowali w firmie x czy w ASO Audi to juz k**wa sa bogami :D heheheh juz nie raz rozmawialem z "grafikami" ktorzy wyzej srali niz dupe mieli i na pierwszym pytaniu potrafili spalic jana :) hehehh polska :D i cala ta syntetyczna kariera :D

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

oo a jak dla mnie to jak w tym dowcipie :

Dostałem pracę w biurze obsługi klienta.

- Na czym ma polegać? - pytam szefa

- Jesteś BOKiem uświadom to sobie - odparł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...