Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Na wszystko zwrócić uwagę... musi ktoś komuaty dobrze sprawdzić auto i nie "Ooooo S-line.... łaaał" tylko pojeździć, kompem sprawdzić co ciekawego słychać (może auto miało jakieś przygody i coś zostało).

do LPG nie ma co się przyczepiać - paliwo jak każde inne a przy obecnych cenach Pb98 to trudno się dziwić, że LPG coraz więcej....

ps: z tym plakowaniem komory silnika to już kuźwa ludzie przesadzają

Czemu? sam na plastiki w komorze używam najczęściej Megsa Natural Shine albo Megsa Tech Protect, ew. 303 AP.

temu, że świeci się jak psu jajca co widać na załączonych obrazkach.... Natural Shine daje mat więc jest ok....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

pjngwjn ale kolorki mamy takie same :wink4: też bym chcial ładną felgę i troche mocy :silacz

Jaki masz kolorek? Kojarzysz kod? Może jakieś foto?[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 19:41_________________________________________________

temu, że świeci się jak psu jajca co widać na załączonych obrazkach.... Natural Shine daje mat więc jest ok....

Może nie mat, ale taką miłą satynkę. Właśnie nie widziałem obrazków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a założyłbyś do swojej 1.8T el pi dżi ? bo ja nigdy! rozumiem, że taniej się jeździ, ale czy warto? Znałem paru ludzi, którzy zakładali do 1.8T lpg (jeden założył tej 1 generacji a drugi sekwencję) i ten co założyl sekwencję miał turbinę do wymiany. Wiem, że przypadek, inne style jazdy itd itd. Ale pytanie czy warto kupić to auto? bo ja osobiście bym je kupił.

tak. gdybym musial to bez zastanowienia zalozylbym lpg. nie ma nic zlego w el pi dżi pod warunkiem ze auto zostanie do tego przygotowane a sama instalacja bedzie zalozona i wystrojona fachowo a nie po kosztach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak. gdybym musial to bez zastanowienia zalozylbym lpg. nie ma nic zlego w el pi dżi pod warunkiem ze auto zostanie do tego przygotowane a sama instalacja bedzie zalozona i wystrojona fachowo a nie po kosztach.

Właśnie montuję u siebie w Audi. Wyjąłem ją z Volvo (do którego też sam montowałem jak i wielu innych).

Komponenty są nawet za dobre jak na ten silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wspominales na spocie wlasnie ;) na 90% skrzynia od a8 wejdzie do tunelu :>

Czekam na te 100% :-)

5HP 24?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pjngwjn ale kolorki mamy takie same :wink4: też bym chcial ładną felgę i troche mocy :silacz

Jaki masz kolorek? Kojarzysz kod? Może jakieś foto?[br]

LZ5K :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.5 :ON: padlina ze szok :sick3:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 20:35_________________________________________________srodek taki wytryrany ze sie rzygac chce :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

no to żeś teraz pojechała :polew:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 22:05_________________________________________________B5 były robione w karawanie do 2001

pingwin jak lecisz po karoce to zabierz ze sobą:

- gościa, który ma chociaż troche pojęcie o okręcie

- kompa z programem do prześwietlenia

- miernik gr. lakieru

- przede wszystkim rozum i się nie napalać :wink4:

- troche dukatów a możesz pominąć wszystkie punkty wyżej i jechać na stacje gdzie przejrzą dokładnie

co do LPG wystarczy zapytać sprzedającego jakie komponenty ma wrzucone albo zerknąć w kwity (sekwencja i dobry fachowiec = :> )

dla mnie wygląda zbyt słitaśnie (i tu mi coś nie pasi), ale to tylko moje zdanie

a teraz coś o kiblach 2,5:

- fajna kultura pracy (jak na dyszla), i na tym zalety się kończą

- u nas są te jednostki robione przez kowali, a to konstrukcja o dekade świetlną do przodu w porównaniu do R4, dlatego tak padają i mają złą renome

- praktycznie brak możliwości dłubania w celu podniesienia mocy (taka konstrukcja :confused4:)

to tyle ode mnie, czekam na riposty :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja zripostuje ze zbadalem sobie w piatek autko miernikiem i wszedzie mam ta sama grubosc :D

nie byl lakierowany wszedzie jak z fabryki wyjechal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.5 :ON: padlina ze szok :sick3:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 20:35_________________________________________________srodek taki wytryrany ze sie rzygac chce :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

no to żeś teraz pojechała :polew:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 22:05_________________________________________________B5 były robione w karawanie do 2001

pingwin jak lecisz po karoce to zabierz ze sobą:

- gościa, który ma chociaż troche pojęcie o okręcie

- kompa z programem do prześwietlenia

- miernik gr. lakieru

- przede wszystkim rozum i się nie napalać :wink4:

- troche dukatów a możesz pominąć wszystkie punkty wyżej i jechać na stacje gdzie przejrzą dokładnie

co do LPG wystarczy zapytać sprzedającego jakie komponenty ma wrzucone albo zerknąć w kwity (sekwencja i dobry fachowiec = :> )

dla mnie wygląda zbyt słitaśnie (i tu mi coś nie pasi), ale to tylko moje zdanie

a teraz coś o kiblach 2,5:

- fajna kultura pracy (jak na dyszla), i na tym zalety się kończą

- u nas są te jednostki robione przez kowali, a to konstrukcja o dekade świetlną do przodu w porównaniu do R4, dlatego tak padają i mają złą renome

- praktycznie brak możliwości dłubania w celu podniesienia mocy (taka konstrukcja :confused4:)

to tyle ode mnie, czekam na riposty :gwizdanie:

Ja tylko od siebie dodam, żebyś jeszcze najpierw przejrzał wątki chłopaków (i laseczek też :naughty: :naughty: :naughty:), co u nas na forum mają te 2.5 TDi i poczytał sobie co nieco. Na pewno da Ci to pewne wskazówki, na co zwrócić uwagę przy zakupie A4 z tym motorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przywiez miernik na zlota :gwizdanie:

musze z kumplem pogadac bo to nie moj[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 23:13_________________________________________________ale jak badalismy kumpla punto gdzie norma lakieru jest miedzy 0-a 200 u niego na tyle bylo 2500 :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pjngwjn ale kolorki mamy takie same :wink4: też bym chcial ładną felgę i troche mocy :silacz

Jaki masz kolorek? Kojarzysz kod? Może jakieś foto?[br]

LZ5K :wink4:

To niestety ja mam inny, mam LZ5M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 06:20_________________________________________________

Wolniutko możemy już zacząć wspominać lato :decayed:

karissa_shannon_06.jpg

karissa_shannon_02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...