Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

nie za dobrze Ci ?

bardzo mi dobrze bo jednak wogole nie poszedlem sobie zrobilem sobie dzien wolny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpisali mu tyle

  • Co widze...
    -5stopni to za malo aby akumulator nie domagal.
    A tobie zaswieca sie juz kontrolka od niskiego napiecia.
    Czyli..albo rozrusznik slabo kreci (ma wyjechaną tulejke, albo jest zawalony syfem)
    albo masz slaby akumulator. Ale taka diagnoza jest nierzetelna przez internet-to tylko moje podejrzenia.
    Oczywiscie ten sam objaw co zawsze..silnik chyta ale nie moze zaskoczyc.
    Kolo 2masowe tez oczywiscie ma w tym spory udzial..tyle ze kola 2masowego szkoda robic bo to zbyt droga impreza, jezeli niema innych objawów.
    Napisz jaki masz akumulator i co wiesz o swoim rozruszniku?
    Kiedy zmieniales filtr paliwa?

    [*]

    i zapomnialem dopisac....po co tak dlugo grzejesz swiece?czy jezeli zagrzejesz swiece przez 5sekund to jest gorzej?

    i jeszcze cos po twoim filmiku....zrob malą przerobkę wezyków do pompy CR i załoz przezroczyste wezyki na dolocie i wylocie z pompy...tak aby mialy po okolo 10cm dlugosci z kazdej strony. wezyki nie za malej srednicy.... przynajmniej 8mm na dolocie!!!

    twoje przerywania w odpalaniu moga swiadczyc takze o zapowietrzaniu sie ukladu, bo silnik chyta a po chwili przestaje, ale niejest to nic pewnego, za to wezyki przezroczyste sa bardzo wazne.

---------- Post dopisany at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany at 11:12 ----------

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto podpala samochody na Radogoszczu? [ZDJĘCIA] - Dzienniklodzki.pl

Przyznac sie ktory to ?:P w ciagu miecha 3 podpalenie co sie dzieje w tym kraju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uch k**wa dobra fura poszla w piz*ziec :/ oby sie nie znalazla bo c**ja dostanie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario dlatego wypisywanie w szczegółach o swojej furce na forum + pakiet załączonych zdjęć do głupota..... totalna głupota... chcesz się pochwalić to się chwal na spotach w kręgu znajomych a nie publicznie wywalać dokładną specyfikację (już nie wspominając o dyskusjach jak kto ma auto zabezpieczone i gdzie umieszcza wyłącznik/przełącznik....) :facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario dlatego wypisywanie w szczegółach o swojej furce na forum + pakiet załączonych zdjęć do głupota..... totalna głupota... chcesz się pochwalić to się chwal na spotach w kręgu znajomych a nie publicznie wywalać dokładną specyfikację (już nie wspominając o dyskusjach jak kto ma auto zabezpieczone i gdzie umieszcza wyłącznik/przełącznik....) :facepalm::grin:

ehhh szkoda auta :/ bo bylo zacne :/ i masz racje Łukasz to jest internet i nie wiesz kto czyta co piszesz :/

ehhhhhh a dla potwierdzenia bo moze nie wszyscy widzieli

mysle ze daje do myslenia i trzeba pomyslec 3 albo jak nie kumasz 10 razy az zrozumiesz ...

Klysiu jutro zadzwonie jak z terminami na okres miedzy swiateczno sylwestrowy :) powiedzcie mi tylko jakie terminy pasuja i komu :)

co bysmy dograli czas i miesce :)

chociaz Miska to sie nie boje bo wiem ze bedzie zyl :) Ale Klysiu to nie wiem :) daj cyne z rana jak wstaniesz czy ruszasz noga czy trzeba Ci zwalic :banan::banan::banan::banan::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

panie Sebstianie powiem tak nic mnie nie boli o dziwo :decayed: ale zeby zwlec dupe z wyra po tej saunie to jakas maskara :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...