Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

jestem ale chwilowo, z Kimi to ja nie wiem w ogole co sie dzieje czy on w ogole w PL jeszcze jest bo mowil ze wyjezchac chce i pytanie czy tego nie zrobil

tez sie nad tym zastanawiałem czy nie wyjebal gdzies za gramanice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi widziany był z tydzień temu koło manu. żyje, ma się dobrze i nie ma na nic czasu.

cale szczescie ze nie został uchodzcem i nie wyjechal z naszego mega wyjebistego kraju :decayed:

Bartas jakos w przyszlym tygodniu podrzuce ci gry :wink:

---------- Post dopisany at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany at 12:58 ----------

znalzlem swoj nowy hit :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś się k***a dziwnie czuję po przyjeździe... Trzeba się ogarnąć;]

musisz sieknac cos co Polacy lubia najbardziej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sieknąłem wczoraj i nie pomogło;p

chyba nie mowimy o tym samym :naughty:

0_0_0_1697518080_middle.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót foki do oceanu - Joe Monster :grin::grin::grin::grin: przyroda lubi płatać figle...normalnie oszukać przeznaczenie, się nie opłacało jej ratować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót foki do oceanu - Joe Monster :grin::grin::grin::grin: przyroda lubi płatać figle...normalnie oszukać przeznaczenie, się nie opłacało jej ratować

ta widziałem wszyscy podjarani foka a tu uj :grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaah niezla sciema

czsami sie zastanawiam po co ludzie takie gowna robia siedziec to przerabiac montowac yhhh

chyba z nudow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z was slucha daft punk? nie moge wyjsc z podziwu jak za***ista jest nowa plyta (random access memories)... kurna jest chyba lepsza nawet od debiutanckiej plyty braci figo fagot! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, przybywam z zapytaniem: Chciałbym założyć turbo do mojej a4. Tak wiem, nie opłaca się, kup sobie inne a4. Z racji tego, że mój bolid jest w nienagannym stanie mimo wszystko chciałbym spróbować nawet dla samego siebie, jestem trochę "dłubek" i byłaby to dla mnie nie lada satysfakcja. Teraz seria pytań: Słyszałem, że od ADR pasuje blok i głowica a nawet wałki ale nie uzyskałem w internecie jednoznacznej odpowiedzi (mam etkę numery się różnią tylko literką) Napinacz wiem, że jest inny. Mam adr'a z 98, więc najlepiej pasuje silnik AEB z 98. Jeśli dobrze kombinuje to potrzebuję kolektory, turbo, wiązkę elektr i chyba komputer(mówię chyba bo etka mówi że to ta sama jednostka motronic 3.2, więc jest tam wgrany inny soft?) oczywiście kupiłbym silnik dawcę i od niego przekładał. Inne układy takie jak klima, chłodzenie, wspomaganie itp jest to samo. Z racji tego, że nie wiadomo w jakim stanie kupię silnik chciałbym głowicę i blok od siebie stąd pytanie czy to pasuje. Zapodaję temat tutaj, bo nie ukrywam że potrzebna byłaby mi pomoc w zdobyciu silnika w niezłym stanie najlepiej w łodzi lub okolicach, byłem kilka razy na zlocie na włókniarzy, wiem że są w ldz bandzie zapaleńcy co znają się na audi i może moglibyście mi pomóc merytorycznie, naświetlić mi jakieś problemy zawczasu. Jeśli ktoś z was dysponuje dodatkowo miejscem na taki zabieg i chciałby mi pomóc to moglibyśmy się odpowiednio dogadać:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loo no to litanie nasmarowales teraz sie wszyscy boja odezwac :) kazdy mysli co tu napisac ;)

ja nie pomoge :/ ale sa tacy co pomoga wpadaj na spoty to sie pogada :) i dostaniesz namaszczenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...