Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Halo Halo

prezes klubu jest u nas w miescie czy ma ktos ochote wyskoczyc gdzies na jakies zarcie piatek/sobota ? bo w niedziele wraca :)

ja na ta chwile jeszcze nei wiem czy bede w lodzi ale moze ktos by chcial sie spotkac :)

---------- Post dopisany at 10:54 ---------- Poprzedni post napisany at 10:50 ----------

Ja tam chce wiedziec co nasz artysta rysuje :D

hmm moge pokazac co juz narysowalem dla firmy zmieniajacej kolor auta :) z przeczkolem sie mecze :P

u3f.png

---------- Post dopisany at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ----------

znajdzcie co sie nie zgadza na zdjeciu i opisie :)

1014264_486865814726700_1682689210_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

ladna estetyczna stronka, bardzo fajnie sie prezentuje:) a co dla przedszkola trzaskasz?

:hi:hehe, ja tu mam dylemata, trafila sie moze fuszka, sie zastanawiam ile im powiedziec... zna ktos ta firme?

Witam,

Jestem zainteresowana stworzeniem biblioteki w ARCHICAD.

Proszę o kontakt.

Pozdrawiam,

Magdalena Richert- Sierocka

Specjalista ds. klientów kluczowych

Gsm. 692 187 288

PROCAD® SA

Autodesk Gold Partner

Authorized Developer

Authorized Training Center

HP Preferred Partner Gold

www.procad.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wracam do punktu wyjścia, skoro ADR ma zmienne fazy rozrządu a AEB nie ma to co z napinaczem w moim ADR? Pytanie kolejne: wersja z 94 roku ma inny kolektor dolotowy z plastikowymi elementami i napinaczem z wtyczką, a wersja z 98 nie ma wtyczki i kolektor dolotowy jest cały metalowy. Jak to ugryźć ? Zakładam nowy temat na forumie, by nie zaśmiecać tego - okazało się że mnożą mi się pytania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wracam do punktu wyjścia, skoro ADR ma zmienne fazy rozrządu a AEB nie ma to co z napinaczem w moim ADR? Pytanie kolejne: wersja z 94 roku ma inny kolektor dolotowy z plastikowymi elementami i napinaczem z wtyczką, a wersja z 98 nie ma wtyczki i kolektor dolotowy jest cały metalowy. Jak to ugryźć ? Zakładam nowy temat na forumie, by nie zaśmiecać tego - okazało się że mnożą mi się pytania:)

czlowieku na co ci turbo :whistling: daj sobie siana albo kup kompletny silnik i bedzie z banki twoj problem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kompletnym silnikiem jest problem, bo wypadałoby zrobić remont - nie wiadomo co kupię. Do tego trzeba mieć trochę sprzętu którym nie dysponuję by wyjąc silnik. W wypadku montażu turbiny blok silnika zostaje na miejscu walczę tylko z osprzętem - nie rozpinam klimy, wspomagania i innych elementów. Dużo taniej i wiem co mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze jak nie dasz komus kto sie na tym zna pozadnie to bedziesz tez mial w uj koszta bo wyjdzie to tamto chyba ze sam masz tak wiedza to walcz i powodzenia zycze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się pośmiać od rana:D "Z trójek się ósemki wytnie i po temacie":polew:

temat dla majsterkowicza :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie chcę dawać komukolwiek. Mam nadzieje, że podołam nie chcę się zarzekać, że to zrobię na 100% ale chciałbym, a wiem że bez pomocy forum to nie da rady ogarnąć.

no to zycze powodzenia tylko czy gra jest warta swieczki :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego mowie zeby sobie dal siana :whistling: albo motorownie cala zmienil :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I prawidlowo ;) z madrym to az przyjemnie pogadac :D

a myslisz ze skad mam tyle postow :decayed: wiedza robi swoje :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...