Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

przemyśl czy musi być koniecznie lans na bixa, czy potrzebujesz dobrego oświetlenia na mijania

co do producenta pozostaje przy wcześniejszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Jak na razie mam ori xenon i zarniki bosha chyba 4300 i jakos takiego wow nie ma. Bix juz takiego lansu na wsi i forum chyba nie robi a chyba lepiej swieci niz xenon z 2000 roku

send by GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poratujcie namiarami na dobry warsztat gdzie uratują drzwi od korozji. Szczegóły już opisałem w osobnym temacie dział Łódzkie -- > Korozja nadwozia. więc nie będę tutaj zaśmiecać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, byliby chętni na concert II w bdb stanie tylko gałeczka od podgłaśniania jest troszkę wytarta, klimatronik 1din idealny tylko przycisk off wytarty. Kierownica z B6 3 ramienna z poduchą i taśmą o nr. 8E0 953 549 N?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aloha :)

dawno mnie nie było ;)

to zapodam coś na deszczowy piątek :)

10451704_10152634572134823_3155613848216

Gdzie Tu się To Polubuje heheh :wink:
Ja polubialem :P

send by GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy znacie może jakiś dobry zakład przyciemniający szyby w miarę nie drogo w łodzi ?

Zgierz ul.Chopina 2

A tak poza tym co to sie odkutasza za jakiś jarmark :) Ten sprzeda to tamten to i jeszcze Arek z tym swoim 1000 letnim padłem ;)

Edytowane przez klysek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy znacie może jakiś dobry zakład przyciemniający szyby w miarę nie drogo w łodzi ?

na kolumny kolo carrefoura dobrze robia :) powiesz ze jestes od seby z 6 sens interactive dostaniesz znizke ;)

:hi: Witam kolegów. zapytam się nie szuka ktoś z was dobrego auta ? mam do oddania za w sumie bezcen tam co mam ;)

wiela to dziengow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzięki wielkie tak coś słyszałem o jakieś firmie na kolumny FOLCAR czy cos takiego ale nie byłem pewien bo kilka osób już mnie zrobiło w balona i wolę się dowiedzieć od was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak folcar

wiesz co ja u nich robilem i sporo moich znajomych rowniez :)

cenowo w sumie nie wiem jak na tle konkurencji wypadaja musisz podjechac i sie dowiedziec i juz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na wroblewskiego od maratonskiej tez przypadkiem nie ma jakiegos miejsca gdzie przyciemniaja?

send by GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak folcar

wiesz co ja u nich robilem i sporo moich znajomych rowniez :)

cenowo w sumie nie wiem jak na tle konkurencji wypadaja musisz podjechac i sie dowiedziec i juz :)

dzięki na pewno podjadę i się zorientuję jak to u nich wyjdzie ale brać pod uwagę to ponoć używają dobrych folii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak folcar

wiesz co ja u nich robilem i sporo moich znajomych rowniez :)

cenowo w sumie nie wiem jak na tle konkurencji wypadaja musisz podjechac i sie dowiedziec i juz :)

dzięki na pewno podjadę i się zorientuję jak to u nich wyjdzie ale brać pod uwagę to ponoć używają dobrych folii

jedz i sprawdz :) folie masz do wyboru tansze i drozsze :) gowna nie robia raczej wszystko jak nalezy.

Seba możesz sie pochwalic swoim Bentleyem?

:) moge podjechac kiedys nie ma problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...