Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciekawe rozwiązanie na folię do autka :grin: :grin:

d4cbb933774f50fem.jpg

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Agencji pracy nie będę otwierał ... ale jakąś firmę to z miłą chęcią, może transport Tiry ETC.. Można coś pomyśleć jeżeli będą chętni ja bardzo chętnie coś rozkręcę, no i może Poziek nie będzie musiał wylatywać w przyszłym roku... pomyślcie nad tym ( poważnie mówię)

Opublikowano

Agencji pracy nie będę otwierał ... ale jakąś firmę to z miłą chęcią, może transport Tiry ETC.. Można coś pomyśleć jeżeli będą chętni ja bardzo chętnie coś rozkręcę, no i może Poziek nie będzie musiał wylatywać w przyszłym roku... pomyślcie nad tym ( poważnie mówię)

A ja to nie na poważnie to napisałem ??? Ja jestem za. Można by było w coś wejść.

Moja jednoosobowa działalność ma ograniczony zakres usług i z chęcią bym się jeszcze czymś zajął :grin: :grin:

Opublikowano

Może by tak komis samochodowy założyć ?? :grin:

Opublikowano

Może by tak komis samochodowy założyć ?? :grin:

Teraz tych komisów jest tyle co grzybów po deszczu także to chyba niezbyt trafiony pomysł.

Opublikowano

Wiem dlatego nie zakładam :P

Ale zawsze chciałem mieć komis i sobie sprzedawać auta.....

Opublikowano

wkoncu mi sie udało ...

bede dzisiaj na spocie ... :grin: :grin: :grin:

chyba jest ? :rolleyes:

Opublikowano

jest, i ja też będę :)

i też mi się w końcu udało....

Ktoś będzie miał VAG-a ?

Opublikowano

Czy dzisiaj wszyscy przyjada wypucowani jak ostatnio? troche mi glupio bo wczoraj jezdzilem po lesie i nie mialem czasu pojechac na myjnie. Zolta kartke juz dostalem(tydzien temu) i teraz czerwona moze sie trafic:))

PS. Bylem na grzybach - bez glupich uwag pls.

Opublikowano

Poziu - widze, ze jednak demokratyczna wiekszoscia glosów zostalo ustalone, ze bilet nie jest Ci potrzebny. Mykaj do radomia pustaki rozladowac :evil:

Opublikowano

no to Brynia już się cieszy że ma pracownika... :grin:

Opublikowano

Poziu (...)bilet nie jest Ci potrzebny.

To bilet chętnie dostanę w prezencie :tongue:

Opublikowano

Fak, moja fura nie jest wypucowana, bo ja nia cały czas jeżdżę......

No ale może ujdzie w tłoku.....

Przykitram sie za czyjąś A4ką i mnie nie będzie widać.... :grin:

Opublikowano

morgothDMBAV8S-Line TDI Quattro, a znasz dowcip czym rozni sie slon od fortepianu?

fortepian da sie zaslonic, a slonia nie da sie zafortepianic. Tak jest tez z A8 i A4 - A4 da sie zaslonic :polew:

Opublikowano

:grin: :grin: dam radę :)

Opublikowano

Ja za chwilkę wyjeżdżam z roboty (tak za 10 minut)

Opublikowano

a ja dzisiaj kibluje we fabryce :cry:

Opublikowano

a ja dzisiaj kibluje we fabryce :cry:

Ja podobnie, ale niestety nie miałem się dzisiaj jak dostać, a komunikacji miejskiej, odkąd sprzedałem auto, mam dość :grin: :grin:

Opublikowano

Poziu (...)bilet nie jest Ci potrzebny.

To bilet chętnie dostanę w prezencie :tongue:

też chętnie wezmę :cool:

Opublikowano

NO i co tam Dziki sie wiecej dzialo na tym Spocie :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.