Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przytrzymujesz 2 guziki, wpisujesz kod, znowu przytrzymujesz 2 guziki i po sprawie.

podaj mi kod do swojego radia a za 200 zł Ci to załatwie :decayed:

za***ista promocja :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://www.surveymonkey.com/s/LRR3GGZ

panowie i panie prosze o pomoc :)

:shocked:

Zwariowałeś :polew:

Wybrałem - ale sam nie wiem czy dobrze zrobiłem :decayed::D

Opublikowano

dzieki za sprawdzenie VAGiem :>

Fajna macie atmosfere na spotach bede sie czesciej pojawiac :)

Opublikowano
:hi: EnDrIu` :naughty: spoko podziękuj :notworthy: góralowi, jego coś niewidać pewnie części opija :kox:
Opublikowano

:hi: EnDrIu` :naughty: spoko podziękuj :notworthy: góralowi, jego coś niewidać pewnie części opija :kox:

Bardzo często mam problemy ze zrozumieniem tego co piszesz albo z rozszyfrowaniem przekazu twoich postów :kox:

Opublikowano
  • Autor

ale piździca w arkadii...

naajsss viuuu :naughty:

fe5924bf16d07b28med.jpg

Opublikowano

dzieki za sprawdzenie VAGiem :>

Fajna macie atmosfere na spotach bede sie czesciej pojawiac :)

góral jest tylko musiał jeszcze to i tamto zaliczyć:):kox: :kox: :kox:

przyjemnego używania alarmu życzę, popatrzę to może jeszcze to zamykanie centralnego odkodujemy, a może kogoś tu spytaj :)

pozdrawiam

Opublikowano

BK byl? ja niestety nie da;lem rady.za tydzien biore podwojny :evil:

Opublikowano

BK byl? ja niestety nie da;lem rady.za tydzien biore podwojny :evil:

ty to możesz wiele :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

Opublikowano

BK byl? ja niestety nie da;lem rady.za tydzien biore podwojny :evil:

Prawie jak BK.... kfc :polew:

BK byl? ja niestety nie da;lem rady.za tydzien biore podwojny :evil:

ty to możesz wiele :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

Nie rozdrabnia się przynajmniej :good:

Opublikowano

nie ma co sie opie.dalac

Opublikowano

siema dziewczęta :hi:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 06:37_________________________________________________

Moskal ma dwa konta :gwizdanie: jego parówa się sama zarejestrowała http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/parowa-u44577.html

to franca , i jeszcze sie odmłodziła o rok :kox:

Opublikowano

Cze Pinczos :hi:

Opublikowano

:hi:

dzis pobilem swoj rekord w drodze do pracy... Ursynow > Zoliborz w 18 min, bez zadnego czerwonego swiatla :kox:

Opublikowano

:hi:

dzis pobilem swoj rekord w drodze do pracy... Ursynow > Zoliborz w 18 min, bez zadnego czerwonego swiatla :kox:

Pruszków - Mokotów pół godziny :slina:

Opublikowano

Dzis wyjechalem o 7, wiec i ruch zdecydowanie mniejszy, ale normalnie ponizej 35 min ciezko zejsc :confused4:

Opublikowano

U mnie normalnie ok. godziny, często ponad godzina, wyjątkowo pół :polew:

Opublikowano

http://www.surveymonkey.com/s/LRR3GGZ

panowie i panie prosze o pomoc :)

:shocked:

Zwariowałeś :polew:

Wybrałem - ale sam nie wiem czy dobrze zrobiłem :decayed::D

no nie zwariowałem tylko na dwa mnie nie stać :)

joł bicze :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.