Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i podsumowując wszystkich i wszystkie graty...najbardziej wyczekiwany post czyli mła :decayed::

Gratulacje Ragga-Fada !!! mam nadzieję że wyspany Jesteś bo najbliższe pół roku będzie jak po "melanżu"

pozdrowienia dla księżniczki !!! :hi:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No i podsumowując wszystkich i wszystkie graty...najbardziej wyczekiwany post czyli mła :decayed::

:D

Gratulacje Ragga-Fada !!! mam nadzieję że wyspany Jesteś bo najbliższe pół roku będzie jak po "melanżu"

pozdrowienia dla księżniczki !!! :hi:

:good:

hehe ..Amelka w nocy dała już dobry koncert na oddziale :kox: :kox:

Żona oczy zamknięte, a mała :shocked::tongue4:

Najgorsze jest to, że nie mogę nawet odwiedzić moich kobietek :angry: :angry:[br]Dopisany: Grudzień 22, 2009, 10:32:19 _________________________________________________

Graty Ragga , teraz jeszcze tylko powiedz nam kto jest ojcem :wink4:

ONO :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Acha , chciałbym ci zakomunikować że dołączyłes do grona facetów ,którzy muszą żyć ze swiadomością , że najprawdopodobniej za jakies 15-16 lat jakis młody fagas będzie pukał ich kochane rozpieszczone córeczki w :dziura:

Takiego choja :takiego:

Potencjalni kandydaci będą zastraszani i terroryzowani :lol1:

Opublikowano

Najgorsze jest to, że nie mogę nawet odwiedzić moich kobietek :angry: :angry:

no to fakt - nietrzeźwych nie wpuszczają :decayed:

a czemu ? ... płaczem się nie przejmuj - przejdzie jej potem 2-3 tygodnie spokoju a potem kolki i ząbkowanie - ale dasz rade :good:

Opublikowano

Takiego choja :takiego:

Potencjalni kandydaci będą zastraszani i terroryzowani :lol1:

"Jeszcze nie znam swojego zięcia ale już go nienawidzę"

:evil:

Opublikowano

Takiego choja :takiego:

Potencjalni kandydaci będą zastraszani i terroryzowani :lol1:

tak se tłumacz , jeszcze mu browara do łóżka przyniesiesz :polew:

Opublikowano

no to fakt - nietrzeźwych nie wpuszczają :decayed

Aaa tu zadziwię..nie miałem w ustach ni grama alkoholu :naughty: :naughty:

Ogłosili zakaz wstępu dla WSZYSTKICH na oddział noworodków..bo grypa :angry:

Zaczęło się od tego, że jakiś chooj wpadł na oddział zaczął kichac prychac..babka zwróciła mu uwagę..a koleś.." To co z tego..my i tak już wychodzimy " :evil: :evil:

a czemu ? ... płaczem się nie przejmuj - przejdzie jej potem 2-3 tygodnie spokoju a potem kolki i ząbkowanie - ale dasz rade :good:

Wyostrzę sobie tą trudną sztukę zwaną cierpliwością :decayed:

Takiego choja :takiego:

Potencjalni kandydaci będą zastraszani i terroryzowani :lol1:

tak se tłumacz , jeszcze mu browara do łóżka przyniesiesz :polew:

Prędzej wbiłbym mu kołek w serce i tłumaczył się objawami wampiryzmu :decayed::polew: :polew:

Opublikowano

Prędzej wbiłbym mu kołek w serce i tłumaczył się objawami wampiryzmu :decayed::polew: :polew:

ja bym mu wbił ale gdzie indziej :naughty:

Opublikowano

Witam :hi:

Dziś o 13:35 urodziła się moja ślicznotka :rose::giveheart:

Waży 3,1 KG i mierzy 56 cm.

Walka trwała od 04: 00 :decayed:

Mama i Córcia mają się dobrze.

RAGGA GRATULACJE!! :oklaski: :drunk::drinks::banan2:

Opublikowano

kórwa , zwaliłem muze z ipoda tylko tak sie jakoś złożyło że nie jest posegregowane albumami tylko jest jeden folder a w nim 2513 kawałków. i weź to teraz poukładaj... całe święta :confused4:

Opublikowano

kórwa , zwaliłem muze z ipoda tylko tak sie jakoś złożyło że nie jest posegregowane albumami tylko jest jeden folder a w nim 2513 kawałków. i weź to teraz poukładaj... całe święta :confused4:

Po co masz katalogowac jak to i tak wszystko disco polo oraz odgłosy godowe szympansa :decayed:

Opublikowano

Po co masz katalogowac jak to i tak wszystko disco polo oraz odgłosy godowe szympansa :decayed:

Ragga ja juz nową muze miałem na tym sprzęcie a nie kawałki od ciebie o których piszesz wyżej :wink4:

Opublikowano

kórwa , zwaliłem muze z ipoda tylko tak sie jakoś złożyło że nie jest posegregowane albumami tylko jest jeden folder a w nim 2513 kawałków. i weź to teraz poukładaj... całe święta :confused4:

zaproś rodzine - puzzle muzyczne - pyszna zabawa :decayed:

Opublikowano

siema :hi:

nie ma ktoś znajomych w Solid Security? potrzebuję nabyć drogą kupna kilka naklejek :naughty:

Opublikowano

siema cipeczki :hi:

w piątek jade do krakowa, w niedziele wracam, jakby ktoś chciał coś przewieźć to dajcie znać.

Mam pojemniki z wigilii także dzisiaj pooddaje, BOBEREK mam dla Ciebie mega zestaw HiDów do Twojej padliny, lukaszr mam ten płyn do wspomagania.

Dzisiaj pewnie za długo na spocie nie bede także wpadnijcie o przyzwoitej porze.

Opublikowano

kurde Kali wielki jesteś ale ja chyba dziś nie dojade

mam tyle roboty ze sie odkopać nie moge

ale woź je ze soba poświetach podjade :)

Opublikowano

Ragga ja juz nową muze miałem na tym sprzęcie a nie kawałki od ciebie o których piszesz wyżej :wink4:

Karwa chcesz mi powiedziec, że wyjebałeś całą kolekcję disco polo ode mnie ? :angry:

Kurrwa tam były tantryczne oddechy Szazy :decayed::kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

zaproś rodzine - puzzle muzyczne - pyszna zabawa :decayed:

:laghing2: :laghing2:

Opublikowano
  • Autor

ząbkowanie

3ki i 5ki są przejeba...ne :kawa:

a w ogóle to :siema: pipeńki

kórwa , zwaliłem muze z ipoda tylko tak sie jakoś złożyło że nie jest posegregowane albumami tylko jest jeden folder a w nim 2513 kawałków. i weź to teraz poukładaj... całe święta :confused4:

zaproś rodzine - puzzle muzyczne - pyszna zabawa :decayed:

:polew: :polew: :polew::kox:

Opublikowano

kurde Kali wielki jesteś

mmm zawstydzasz mnie misiu :decayed::polew:

ale woź je ze soba poświetach podjade

spoko, ale to juz będzie kosztować bo zwiększam mase auta a tym samym spalanie :polew:

Opublikowano

kurde Kali wielki jesteś

Jaki tam wielki... metr pińdziesiont w kapeluszu :decayed:

Dzis chyba zalicze spota, bo musze wpasc do Arkadii na male zakupy :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.