Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko dziewczyny i małe siusiaki :hi:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

wlasnie bylem w serwisie TIR Volvo i widzialem wal napedowy z TIRA... Masakra jakie to wielkie. Sprzeglo wielkosci stolu :shocked:

Opublikowano

Było zapytać ile kosztuje podłączenie komputera i skasowanie błędów.

"Nasze" Arkadiowe 99 + Vat to pikuś przy ich stawkach ;)

Opublikowano

:hi:

wlasnie bylem w serwisie TIR Volvo i widzialem wal napedowy z TIRA... Masakra jakie to wielkie. Sprzeglo wielkosci stolu :shocked:

no dla kogoś kto nigdy tego nie wdział to pierwszy raz robi wrażenie :gwizdanie:
Opublikowano

150zl netto godzina robocizny pracy przy ich czesciach

250zl netto godzina robocizny przy wlasnych czesciach

450zl netto godzina diagnostyki

a aso Audi chyba o 100zl wyzej kazda pozycja

Opublikowano

wszystkim kolegom i koleżankom ze stolicy życzę w Nowym Roku pomyślności i samych sukcesów :good:

Opublikowano
  • Autor

wszystkim kolegom i koleżankom ze stolicy życzę w Nowym Roku pomyślności i samych sukcesów :good:

dzięki dzięki :kox:

Opublikowano

szampańskiej, najlepszego dla wątroby na nowy rok, żeby jeszcze długo w szczęściu posłużyła :kox:

no i szybkich zakrętów :naughty:

Opublikowano

Wspaniałego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku 2010

2623356fodkdto1ss.gif w358.png

Opublikowano

Najlepszego Wszystkim w tym Nowym Roku !

Ja to cos czuje, że się dziś napije :przebiegly:

Opublikowano

dziewuchy a ode mnie dostanieta po buziaku

wszystkiego co najlepsze i żeby było lepiej niz w ostatnim

Opublikowano

W Nowym Roku tuż po balu,

Oprócz szczęścia, zdrowia, szmalu,

proś niebiosa by ci dały

dużo seksu i gorzały

Do Siego roku 2010

Opublikowano

Najlepszego Wszystkim w tym Nowym Roku !

Ja to cos czuje, że się dziś napije :przebiegly:

Muszę to zobaczyć :wink4::cool1::polew:

Ja również przyłączam się do życzeń noworocznych. Mam nadzieję, że ten nadchodzący rok okaże się lepszy niż ten co był. :)

Opublikowano

Najlepszego Wszystkim w tym Nowym Roku !

Ja to cos czuje, że się dziś napije :przebiegly:

:shocked: :shocked: :shocked: no jak tak, to i ja cos strzele ,

WSZYSTKIM,WSZYSTKIEGO NAJ...

Opublikowano

Najlepszego Wszystkim w tym Nowym Roku !

Ja to cos czuje, że się dziś napije :przebiegly:

skoro tak to ja nie piję :decayed: ktoś musi polewać :cool1::polew:

dosiegoroku :)

Opublikowano
  • Autor

Wszystkiego Najlepszego i Wesołego Nowego Roku

Opublikowano

Ja to cos czuje, że się dziś napije :przebiegly:

Chudy no nie rób nam tego tak w samotności. Zrób chociaż jakąś transmisję online żeby wszyscy mogli to zobaczyć, bo jak opowiesz, że piłeś to przecież nikt nie uwierzy :naughty::kox::polew:

Acha, tylko pamiętaj nie wąchaj za mocno nakrętek od butelek, bo się jeszcze upijesz :naughty: :naughty: :naughty:

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :wink4:

Opublikowano

Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku i aby jutro nikomu łba nie urwało :good:

Opublikowano

:drunk:Szczęśliwego Nowego Roku Pany :drunk:

zmian na nowsze modele i czego tylko sobie zapragniecie... :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.