Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No nie przy śniadaniu!!!!!!!!!!!!!!!!

Fuj!

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:song::pierdzioch::nose:
Opublikowano

Zielono bure dzień dobry... YEAH :/ Nosfer... :):evil:

Opublikowano

Mnie tam nic nie muli :decayed:

Opublikowano

a po co ci moj numer?? :naughty:

Bo musze z tobą porozmawiać !!! :kox:

Opublikowano

Kupilem rok temu zimowe Conti, i powiem wam ze syf jak h*j,zmieniam na jakieś dunlopy.

mam podobne wrazenia... mam ts810

za***iste gumy - też je mam i są bardzo dobre,.

Może jakieś stare masz i kamule się zrobiły ? :decayed:

Opublikowano

Kupilem rok temu zimowe Conti, i powiem wam ze syf jak h*j,zmieniam na jakieś dunlopy.

mam podobne wrazenia... mam ts810

za***iste gumy - też je mam i są bardzo dobre,.

Może jakieś stare masz i kamule się zrobiły ? :decayed:

Chcesz kupic? Bedziesz smigal na 17" w zime :kox:

Opublikowano

Typ mnie na swiatlach zatrzymal z pytaniem co to za bryka, ze tak zapitala z miejsca

to niezły ogier jak nie poznaje A4 których więcej niż maluchów w PRLu :polew: [br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 09:50_________________________________________________

Kupilem rok temu zimowe Conti, i powiem wam ze syf jak h*j,zmieniam na jakieś dunlopy.

mam podobne wrazenia... mam ts810

za***iste gumy - też je mam i są bardzo dobre,.

Może jakieś stare masz i kamule się zrobiły ? :decayed:

Chcesz kupic? Bedziesz smigal na 17" w zime :kox:

trzeba było siana nie kupować :naughty:

Opublikowano

Typ mnie na swiatlach zatrzymal z pytaniem co to za bryka, ze tak zapitala z miejsca

ałdi kłatro Panie !

Opublikowano

Typ mnie na swiatlach zatrzymal z pytaniem co to za bryka, ze tak zapitala z miejsca

ałdi kłatro Panie !

zaraz ci ego pierd.olnie i bedzie kupa smrodu w biurze :gwizdanie:

Opublikowano

witam :hi: Nosfer zmienił kolorek co za niespodzianka :kox:

Opublikowano

:gwizdanie: :embarrassed:

Opublikowano

:gwizdanie: :embarrassed:

nie martw się...wiem,że to cię troszkę będzie kosztować szczególnie w wawie bo tam byle co nie pijają :polew::naughty:
Opublikowano

:gwizdanie: :embarrassed:

kongratulejszyn

tak jak przewidywałem wygryzł Poziomke [br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 10:24_________________________________________________

sio sio

Opublikowano

:gwizdanie: :embarrassed:

kongratulejszyn

Doczekałeś się :polew:

tak jak przewidywałem wygryzł Poziomke [br]

Poziomek jest Undercover :przebiegly:

Opublikowano

Doczekałeś się :polew:

juz możesz dawać kropki ???

a konkretnie jakie działy masz pod sobą ????

Techniczny po Poziomce odziedziczyłeś ???? :decayed:

Opublikowano

Typ mnie na swiatlach zatrzymal z pytaniem co to za bryka, ze tak zapitala z miejsca

ałdi kłatro Panie !

zaraz ci ego pierd.olnie i bedzie kupa smrodu w biurze :gwizdanie:

zazdrosc jakas, czy co? :gwizdanie: :naughty::kox:

A Poziek awansowal... :decayed:

Opublikowano

Techniczny po Poziomce odziedziczyłeś ???? :decayed:

Wiesz co z całym nie-szacunkiem dla Poźka :kox: - to do jego działu się nie wtrącam, bo jak ludzie za moimi radami podrasowaliby sobie fury, to bym w sądzie skończył :polew:

juz możesz dawać kropki ???

a konkretnie jakie działy masz pod sobą ????

:naughty:

Opublikowano

Graty Nosfer :naughty: :naughty:

Opublikowano

moskala strach oblecial... w koncu juz kilka warnow ma :polew: a co dalej sie moze stac to kazdy wie :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.