Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wróciłem z roboty do domu i od razu na forum :kox:

Siema frendzle :hi:

MoorPH ciśnienie mi podskoczyło chcesz mnie wykończyć :polew: [br]Dopisany: 11 Styczeń 2010, 16:51_________________________________________________

Siema dziewczęta :hi:

O jej ...biedny Zielony szkoda że mnie nie będzie :wallbash:

a chcesz jechać ???? moze bede miał 1 miejsce wolne :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Dzięki za troskę ale nie w tym problem ...Córka ma we włocławku zawody taneczne w tym samym terminie co zlot i wiesz co musiałem wybrać :wallbash: :wallbash: :wallbash:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Córka ma we włocławku zawody taneczne

Jadę z Tobą! Jadę z Tobą! Jadę z Tobą! Jadę z Tobą! Jadę z Tobą! Jadę z Tobą! Jadę z Tobą! Jadę z Tobą! Jadę z Tobą! Jadę z Tobą!

Opublikowano

Córka ma we włocławku zawody taneczne

Jadę z Tobą! Jadę z Tobą! Jadę z Tobą! Jadę z Tobą! Jadę z Tobą! Jadę z Tobą! Jadę z Tobą! Jadę z Tobą! Jadę z Tobą! Jadę z Tobą!

Córka ma 11 lat (zboczku :polew: ) :gwizdanie:

Opublikowano

mialem sie biostatystyki uczyc ale jakos weny nie czuje :gwizdanie:

bedem :good:

kórwa , szkoda że auta nie mam ;(

bierz mustiego i wpadaj albo sluzbowym :naughty:

Opublikowano

jak się bawi poznań :naughty:

kulig za tramwajem

Opublikowano

leszcze!

2e4930e81f8df3ea.jpg

0954e7a0ba8203ea.jpg

Opublikowano

:shocked:

rispekt :evil: :evil: :evil::polew: :polew: :polew: :polew: :szukaj:

Opublikowano

ale co szukaj? :polew: :polew:

Opublikowano

źle mi się klikło :cool1:

Opublikowano

źle mi się klikło :cool1:

jedno złe kliknięcie może cie drogo kosztować

jeden już poległ i nie śpi po nocach, drugi polegnie w maju :naughty::decayed::naughty::decayed::polew: :polew:

Opublikowano

To było dzisiaj u mnie niedaleko domu :-] :-] :-]

Wkurzyłbym się jakbym rano przyszedł i trudno by mi było rozpoznać, które auto to moje:

snieg.jpg

Opublikowano

joł leszczyki.jutro sie opier...alam caly dzien :gwizdanie:.

Opublikowano

A co to jutro ...święto czy wolne ?? Ale na spota przyjedziesz :gwizdanie:

Opublikowano

oniak kupił sobie nową fure ... gdzie czuje się jak w domu :

prysznic, kuchenki, lampy, lodówki i zamrażarki, łóżka i gniazdka :)

84495902.jpg

39408749.jpg

93286548.jpg

29014737.jpg

46146390.jpg

43165243.jpg

Opublikowano

wypas :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj po modzie u Mastersa latalem po lesie ,gdyby nie drzewa wjechał bym wszedzie, Hyhy kox na maxa, jazda Audi Q wyglada mocno śmiesznie przy tym. :)

Opublikowano

zaspokoj moja ciekawosci... G3J = GEJ, czy Griupa 3 J ? :decayed:

Opublikowano

A co to jutro ...święto czy wolne ?? Ale na spota przyjedziesz :gwizdanie:

wolne,na spota zawitam,pewnie nie sam...ja do garazu B. na zakupy

Opublikowano
zaspokoj moja ciekawosci... G3J = GEJ, czy Griupa 3 J ? decayed

Fly wiem że nie rozumiesz o co chodzi , ale uwierz mi że nie o naklejki , :polew:

Opublikowano

Ragga - dobrze że dziewczyny juz masz w domu, wysypiasz sie chociaż? :gwizdanie

W kratkę :good::kox:

Oniak..dobre to Iveco..kuchenka gazowa jest ? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.