Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lukas 23 ja niestety nie kręce sie tam wogóle w tamtych okolicach :sad:

na pewno z kimś się zabierzesz :smile:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No panowie jak ktos chetny zabrac Kolege to bardzo bylbym wdzieczny obiecuje ze odrobie bo naprawde nie mam jak

[ Dodano: 2006-06-20, 11:13 ]

tomboy przedzwonie do Ciebie jak dalej jestes chetny :wink:

Opublikowano

Słuchajcie, ja dziś wpadam na krótko bo o 20 gram w siatke "plażową" przy parku Wola na Górczewskiej, co wy na to? Może ma ktoś ochotę spędzić spota na sportowo? :D

Opublikowano

kurka jabym pojechał :-) troche sportu dobrze robi :razz: i może jakieś koleżanki nowe by się poznało :lol: ..ale jestem w pracy :cry:

Opublikowano

Wktórym miejscu dokładnie mam Was szukać panowie?

Opublikowano

własnie widać jak pracujesz... na forum :lol:

[ Dodano: 2006-06-20, 15:34 ]

Wktórym miejscu dokładnie mam Was szukać panowie?

tam gdzie zobaczysz audi :) pod torwarem, tak jak autobusy wjeżdzaja

Opublikowano

Dużo tych A4-czek bywa przewaznie? Tak apropos to piekna fela mister Kunio!!!

Opublikowano

to zalezy czy duzo od 4 do 8 przyjedz to sam zobaczysz

Opublikowano

Jak sie dzisiaj plany nie popsuja to bede pomiedzy 18 a 19, wezme aparat.

Opublikowano

To nikt nie jedzie na siatke ze mna? :(

Wkońcu tam też jest parking i ludzi więcej :D

Opublikowano

Ja wpadne na torwar ale na 30min gora godzina bo mam sporo oboty (sesja i te sprawy), wiec na siatke raczej ja odpadam, przynajmniej dzisiaj.

Mozemy sie ewentualnie kiedys gdzies na paint balla umowic, ostanio gralem pierwszy raz i mi sie nawet spodobalo.

Opublikowano

paint ball dobra sprawa - chetnie was wystrzelam :lol:

Opublikowano

to kiedy proba :cool: :mrgreen:

Opublikowano

Było super :!: Zdjęcia wkrótce bo musze cos zjeść :mrgreen:

Dobra juz skumalem T-żółwia , bartte, Norbiego i ono. Zjem to napisze cos wiecej.

Opublikowano

No i po spocie miło było poznać nowych kolegów i uroczą koleżanke :) Kamil jak masz foty to dawaj na meila [email protected] :)

Opublikowano

Jasne ze bylo ok, tylko mam teraz jeszcze wieksza zagwozdke co zrobic z moja motorownia??

Opublikowano

No kurde z tym twoim motorem to naprawde jakieś czary mary,tyle już walczysz i dalej coś nie halo , podjedz do GS jest tam hamownia może on na coś wpadnie ,tylko taki mam pomysł.

Opublikowano

No dzięki wszystkim, miło było znów być na spocie :)

Nic cie nie martw Twoje 2.5TDI pojedzie na kuracje do VTG i bedziesz śmigał :D

Opublikowano
No dzięki wszystkim, miło było znów być na spocie :)

Nic cie nie martw Twoje 2.5TDI pojedzie na kuracje do VTG i bedziesz śmigał :D

Dalej jestem pod wrazeniem odejscia twojej niunki... rewelka!!!
Opublikowano

daaaajta foty :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.