Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdjecia sa już w albumie.

Dzisiaj zaliczylem dwie przejazdzki, jedna z bartte, samochod poprostu masakruje, przyspieszenie jest niezle, druga z ono i tez sie nie zawiodlem, auto wgniata w siedzenie na przyspieszeniach.

Szkoda ze nikt sie nie chcial scigac z moją bordową strzałą :twisted: ktora zostawiala za soba dziwny zapach :lol:

Ogolnie bardzo mi sie podobało, calkiem inaczej niz na spocie AKP, gdzie wszyscy sie znali miedzy sobą i mnie olali , wiec mnie wiecej na spocie nie zobaczyli :cool: Jezeli bede mial mozliwość no i ktos oprocz mnie bedzie chcial przyjechac na torwar to bede wpadal zawsze.

Norbi, ten twoj motor to zawily przypadek, mi juz dawno odechialo by sie w niego inwestować, mam nadzieje ze odzyska niebawem swoją moc i zaskoczysz nas na spocie.

Ktoś chce zdjecia w pelnej rozdzielczosci ~36MB dajcie znac na priv.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
No dzięki wszystkim, miło było znów być na spocie :)

Nic cie nie martw Twoje 2.5TDI pojedzie na kuracje do VTG i bedziesz śmigał :D

Dalej jestem pod wrazeniem odejscia twojej niunki... rewelka!!!

noo fajnie to jezdzi fajnie :) Ale bardziej mi serducho walilo jak wchodzil w zakręt ze 120km/h :P

Opublikowano

Ja tam z nim nie bede juz latał bo sie boje :P Wole jednak kierować :)

Opublikowano
No dzięki wszystkim, miło było znów być na spocie :)

Nic cie nie martw Twoje 2.5TDI pojedzie na kuracje do VTG i bedziesz śmigał :D

Dalej jestem pod wrazeniem odejscia twojej niunki... rewelka!!!

noo fajnie to jezdzi fajnie :) Ale bardziej mi serducho walilo jak wchodzil w zakręt ze 120km/h :P

Od 3 tysi zaczyna leb urywac, tylko to sprzegielko spiekowe slabo obslugiwalem, troche szarpalo :grin:

[ Dodano: 2006-06-20, 23:01 ]

Ja tam z nim nie bede juz latał bo sie boje :P Wole jednak kierować :)
Tak swoja droga to ta Twoja niunka imponuje nie tylko za***ista moca, ale ten moment od samego dolu robi wrazenie.A i juz rozumiem jak mozna wykanczac kola dwumasowe... Strzelajac ze sprzegla ze az quatro zalacza kontrole trakcji !! no no , masz talent mister ono. Super przejazdzka :!:
Opublikowano

Eh te koła :mrgreen: Foty super ,Hugo zrobi dział w albumie na tego spota to sie tam wsadzi. Jak zwykle Żółw wyszedł najładniej na zdjęciach. hehe

Opublikowano

Cieszę się że podobała się przejażdzka :), jest tylko taki zonk że wracając zorientowałem się że jeździliśmy na słabszej 260 konnej mapie :(, niestety geniusze z Tomsona zrobili tak przełącznik że nie widać na jakiej jest się aktualnie mapie :(

Podsumowując było super niech AKP sie uczy od nas :D

A co do zakrętów Kunio to tylko wczuj się w furaka to będziesz szybciej śmiugał wkońcu kapcie masz szersze i zawieche nie gorszą :D

Opublikowano
Jak zwykle Żółw wyszedł najładniej na zdjęciach. hehe

tak jak model męski :mrgreen: :mrgreen:

miło było poznać mowe osoby: Norbi + płeć piękna :wink: oraz Kamill - fajne fotki, szybko wrzucone :!:

cholera dopiero o 23 wróciłem, zasiedziałem sie w knajpie u adamooo na kotlecie :mrgreen:

Opublikowano
A co do zakrętów Kunio to tylko wczuj się w furaka to będziesz szybciej śmiugał wkońcu kapcie masz szersze i zawieche nie gorszą

no w swojego to sie wczułem, ale u Ciebie już z boku nie siąde :P

Opublikowano
no w swojego to sie wczułem, ale u Ciebie już z boku nie siąde

a co , majtki pełne były :?: :mrgreen: :mrgreen:

ja sie raz bujnąłem i wiecej jako pasażer to....dziękuję :wink:

wolę samodzielnie kierować :razz:

Opublikowano

Chłopaki bo pomyślę że źle prowadzę bo nikt ze mna nie chce jeździć i w kompleksy wpadnę jakieś :(

Opublikowano
Chłopaki bo pomyślę że źle prowadzę bo nikt ze mna nie chce jeździć i w kompleksy wpadnę jakieś

nie no spoko prowadzisz, masz wyczute autko do perfekcji i to najważniejsze. Ale wiesz jak to jest siedzac na fotelu pasażera - odczucia są zupełnie inne. Czasami jeżdzę podobnie ale swoim autem :twisted:

btw: skoro nie wyczułeś różnicy 40KM to po co przepłacać? :lol:

Opublikowano

Bartek, chyba chodzi o b.szbko a nie żle :twisted: :wink:

z wiekiem człowiek ma większe schizy na punkcie adrenalinki :razz: :cool:

fotel pasażera robi swoje :mrgreen:

Opublikowano

Bo te 40 koników dopiero na 3 i 3 czuć a tu nie było gdzie tego wrzucić :)

Dopiero jadąc do domu przejechałem się pod wólką :)

Sądzę że wszyscy mamy wyczute do perfekcji nasze A4 , ale fajnie by było kiedyś wybrać się na jakiś plac i poćwiczyć trochę :)

Opublikowano

Tutaj "słynna" fotka z butem i tłumikiem z auto GT od bartte :razz:

but3ji.th.jpg but22fo.th.jpg

Opublikowano

no wiadro konkretne :grin:

Bartte wypożycz może od firmy na spota takiego "maluszka", polansujemy się troszkę z zimnym łokciem :mrgreen:

Opublikowano

No prosze panowie to sie widze udal spot i tak powinno byc ja dopiero wstalem i zaraz ide znowu spac :razz: jakos nie moge sie przyzwyczaic do tej Polski :roll:

Opublikowano

Panowie widze, że spot pierwsza klasa :) i nowe twarze :)

dobre zdjęcia

Bartte masz już auto wystrojone??

Ono wymieniłeś dwumasówke??

Żółw jak tam kotlet u Adamoo??

:mrgreen:

Opublikowano

Tak poziek Urak juz wystrojony :)

Tylko jeszcze sprzęgło nie jest idealne.

A na przyszły wtorek jak chcecie mogę przyjechać IX 380ps :)

Opublikowano
Chłopaki bo pomyślę że źle prowadzę bo nikt ze mna nie chce jeździć i w kompleksy wpadnę jakieś :(

Poczekaj, aż ja zawitam kiedy na spota - ja się nie boję * :twisted:

* chyba

Opublikowano
A na przyszły wtorek jak chcecie mogę przyjechać IX 380ps

Bartek nie za tydzien a za 2 tyg bo ja tez chce go zobaczyc :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.