Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To była 10 minutowa próba dla ANGELI bez wrzucania do posta:wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

angela Jakby to powiedzial moj serdeczny kolega, te felgi sa za bardzo "elo" :D

Opublikowano

Motor dzieki za pomoc......

ale teraz pisac szybciutko czy sie podobaja czy nie.....

nie ma czasu :polew: jak cos to rano po nie jade :decayed:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2007, 22:39 _________________________________________________

angela Jakby to powiedzial moj serdeczny kolega, te felgi sa za bardzo "elo" :D

to znaczy jakie? :tongue4:

Opublikowano

No problem Angie :a4fan:

Fele super ja bym brał do Swojego avanciora :thumbup:

dodam ,że miałem to zrobić szybko więc sorry za parszywe niedociągnięcia....

Opublikowano

moja zadanie znasz - "17 na zywo do ciemnego B5 z obnizonym zawiasem - KOX

brac :th:

Opublikowano

kox , brać i latać :) :drool:

Opublikowano

audiangeli2kopiawh2.jpg

Shot at 2007-07-11

co o tym sadzicie? :decayed:

ale tam jakiś piękny avant w głębi tej foty jest :naughty::thumbup::audi:

Opublikowano

ciekawe czyj on jest :decayed:

Sebek troche podobny do Twojego :tongue4:

Opublikowano

Ładne fele. Bierz bez zastanawiania.

Opublikowano

fele wypas .... :thumbup:

Opublikowano

Spóźnione NAJLEPSZEGO dla SebMisa !!!

Masz rok CHRYSTUSA!!! ;):polew:

Opublikowano

Panowie, te Wasze randki sa zawsze co tydzien? :wink4: Wybiore sie pewnie i czuje, ze bede w miare stalym bywalcem, ale najwczesniej za 2-3 tygodnie :cool:

Już my prześwietlimy tą Twoją motorownie :tongue4:

Zapraszamy :th:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2007, 10:57 _________________________________________________Angela kochanie bierz!!!

Opublikowano

witam po dlogiej nieobecnisci z powodu wyjazdu urlopowego - chyba mam doze zaleglosci co?

Opublikowano

Plati nadrobisz :)

Opublikowano

Czesc Dziewczynki ja to wiecie od soboty tylko :drunk: pozdrowienia z Ustki

Opublikowano

Czesc Dziewczynki ja to wiecie od soboty tylko :drunk: pozdrowienia z Ustki

No nic innego niz :drunk: nie pozostaje :polew: Taka pogoda ze nawet na spacer za bardzo wyjsc sie nie da. Pokazuja w wiadomosciach tych "szczesliwcow" snujacych sie po plazy w grubych polarach i kurtkach z kapturem :)

BTW: Rezalismy dzisiaj z oniakiem i adasiem przelaczniki do swiatel. Proces wymiany mamy obcykany w malym palcu. 10 sekund z zegarkiem w reku. Zadnych narzedzi nie potrzeba :)

Opublikowano

No nic innego niz :drunk: nie pozostaje :polew: Taka pogoda ze nawet na spacer za bardzo wyjsc sie nie da. Pokazuja w wiadomosciach tych "szczesliwcow" snujacych sie po plazy w grubych polarach i kurtkach z kapturem

a ja lezalem i :drunk: w 35 stopniowym upale

Opublikowano

Pozdrawiam kolege wit. s, którego zauważyłem na autostradzie a4 i zamieniłem kilka słów przez CB, Witku ja dojechałem rano dziś do Szwecji, Szerokości. Myśle że niemiecki bandyta Cię nie zawiódł. :a4fan::thumbup:

Marcin. Dla Ciebie równiez pozdrowienia. Nie zawiódł Bandyta. Chociaż czujnik poziomu oleju -do wymiany. Zarąbista sytuacja z tym naszym spotkaniem :thumbup:

Siedzę u brata i ... okazuje się, że sąsiad brata ma bezprzewodowy internet. Hehehe-właśnie mu spowolniłem.

Oj, ekipa, ale pierdoły sadzicie. Jak zawsze :polew:

Opublikowano

A ja siedze na wifi usteckiej :thumbup:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.