Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Ty to dzisiaj niezłą opaleniznę miałeś, tylko jakoś tak nierównomiernie :tongue4:

Chyba jak te laseczki Ciebie oblazły to słońce nierówno brało.

Daleko Tobie do naszego kochanego - byłego zresztą wicepremiera :polew: :polew:

Spokojna twoja rozczochrana :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

dala rade.....tylko musze wam powiedziec, ze zaczelo mocniej stukac i tez przy szybszym skrecie kierownica....

w jedna i w druga strone.....[br]Dopisany: 17 Lipiec 2007, 23:02 _________________________________________________sedanik angeli to troche do was dzis nie pasowal :gwizdanie:

jak dla mnie to cos ze wspomaganiem moze pompa wkoncu jest napedzana przez silnik a jesli nasila sie przy sprecaniu to moze cos w niej polecialo i niedlugo sie do konka zepsuje

no niestety dzis nie dojechalem bo po pierwsze nie umylem samochodu po drogie mialem jeszcze pare spraw do zalatwienia i sie nie wyrobilem ale obiecuje ze na nastepnym bede

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sedanik angeli to troche do was dzis nie pasowal :gwizdanie:

Dlaczego od razu nie pasował? Twój sedan uzupełniał doskonale resztę Avantów tak jak chiński Jin Jang. Pełna harmonia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do fotek ze spota wyslalem na priv. Nie chcialo mi sie wycinac rejestracji.

Fotki za***iste. Ten obiektyw nadaje się nie tylko do robienia środka auta :polew: :polew:

Zdjęcie w kółeczku jest kox :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik ja skladam reklamacje - nie dostalem linka do fotek ... :bicz:

pozdro

buster

PO odejściu od kasy reklamacje nie są uwzględniane :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik ja skladam reklamacje - nie dostalem linka do fotek ... :bicz:

pozdro

buster

Busterx masz już na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie lepiej dlaczego VAG nie widział 4 cylindra !!!!! i bynajmniej to nie jest sprzęgło !!!

tak powinno byc .... :naughty:

p.s co ma wspolnego 4-ty cylinder ze sprzegłem ... ? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o spota to ja juz pisałem kto jeździ AVANTAMI :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o spota to ja juz pisałem kto jeździ AVANTAMI :decayed: :decayed: :decayed:

Pozostawię to bez komentarza... :bicz: :bicz: :bicz: :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o spota to ja juz pisałem kto jeździ AVANTAMI :decayed: :decayed: :decayed:

Większość Żuczku. Większość :tongue4:

Jakoś dzisiaj spokojnie. Angela, to wiem - złości się na nas, ze ciągle o tych jej felgach bajdurzymy i nie doceniamy wagi skrzypienia (a tak by the way, angela umówiłaś sie już na tą przasnyską? wiadomo co to było? kto wygrywa konkurs: lukaszr-sprzęgło, hornet-coś Ty tam obstawiał? czy platinumm-wspomaganie?)

A reszta co?

plati - daj znać pls na PW kiedy i gdzie można Cię odwiedzić na 10 min-obejrzałbym ten felunek u Ciebie, bo jestem coraz bardziej napalony i jak tak dalej pójdzie to kupię go już w weekend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę dzisiaj cisza i spokój na forum .... może wszyscy grzeją się na słoneczku. Z tego co Angela mówiła wczoraj to nie jedziena pszasnyską..... ale gdzie jedzie tego już nie wiem niech się sama wypowie...

Widzę że i wolną chwilę znalazł "wybawca" i postanowił napisać kilka słów :wink4:

BTW co sądzicie ...

http://auto.infor.pl/samochody_uzywane/ogloszenie.php?id=605572

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- a czemu on dolną szczękę ma przesuniętą?

- a czemu skóra?

poza tym - dla mnie OK

Ja prawdę mówiąc też mam mieszane uczucia co do przasnyskiej.

Jak goscie z uporem maniaka twierdzili, ze Mobil Super S jest zarąbiście złym olejem do mojego, to w konfrontacji z rekomendacja Diagtronika, jest podejrzane (nota bene goście rekomendowali Castrola :decayed: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po VTECH-u też dzisiaj pojechali na forum :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszmarne, urywające się dokładki w klimatach wiejskiego tuningu i "drutexu". Damski kolor. Wnętrze fajne. Ma takie listwy jak moje i takie siedzenia jakie chciałbym miec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Sorki, że przerywam ale co wy na to żeby dzisiaj zrobić jakiś spocik np w standardowym miejscu TORWAR ?

Jestem nowym forumowiczem i nie miałem okazji jeszcze nikogo poznać z warszawskich klubowiczów.

Z góry dzieki za odpowiedź. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...