Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Angela Ty to sobie wymódl nową kiere bo jak będzie słońce i podjedziesz z tą Twoją powycieraną kierą to będzie wiocha.. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angela Ty to sobie wymódl nową kiere bo jak będzie słońce i podjedziesz z tą Twoją powycieraną kierą to będzie wiocha.. :tongue4:

haha smieszne.......moja kiere kazdy juz widzial, jak miala byc wiocha to juz dawno byla :D....gorsze rzeczy widzialam :tongue4:....przyjdzie czas i na nia.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oniaki wylądowały :evil::drunk:

o w morde :>

mnie moze jutro nie byc...lekka niedyspozycja a zaraz mam urlop i musze sie wykurowac :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe oniaki dzwonili :) polecieli cali i zdrowi :P oczywiście mak był już grany..a na wieczór plany już są == > szyyyyyyja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2L absolut sie juz mrozi i chińczyk w drodze :drunk::decayed::naughty:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2007, 03:39 _________________________________________________miesiąc bez wódki...to miesiąc stracony...reszta info jutro :thumbup: :thumbup:........................spocik A4-klab in NYC begins :bicz: :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bawcie sie tam dziewczynki dobrze :drunk:

My dzisiaj na Promenadzie tak jak zawsze nie bedziemy zmieniac bo szkoda robic zamieszanie w dzien spotu :wink4:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2007, 09:40 _________________________________________________

Wiem z A4 powinienem sie zgłosic do forum A4...ale oni jacys dziwni sa i niezbyt kumaci

cytat z forum A3 u nas kolega ma nicka kulik (szacun wodzu za odwage ) :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem z A4 powinienem sie zgłosic do forum A4...ale oni jacys dziwni sa i niezbyt kumaci

cytat z forum A3 u nas kolega ma nicka kulik (szacun wodzu za odwage ) :notworthy:

ciekawe kto Tu jest niezbyt kumaty .... :naughty: ... i łatwo sie podnieca .... :polew: :polew: :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,11610.0.html

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe

Czytałem ten wątek na forum A3.

Właściwie nawet nie chce mi sie komentować. Ciekawe czy po ostrzeżeniu chłopaków z A3 jeszcze za normalnych i kumatych uważa? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dokładniej przejrzeć inne fora - Angela, ona na pewno opowiada tam cuda o nas.

Zwłaszcza jak jej Przasnyską "poleciliśmy" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak zobaczylem ten tekst u Pre_pl to spadlem z krzesla :polew: ja wiem ze DZIKI ale kumaci :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bawcie sie tam dziewczynki dobrze :drunk:

My dzisiaj na Promenadzie tak jak zawsze nie bedziemy zmieniac bo szkoda robic zamieszanie w dzien spotu :wink4:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2007, 09:40 _________________________________________________

Wiem z A4 powinienem sie zgłosic do forum A4...ale oni jacys dziwni sa i niezbyt kumaci

cytat z forum A3 u nas kolega ma nicka kulik (szacun wodzu za odwage ) :notworthy:

Trzeba poinformować kulik`a że mamy spot w Promenadzie o 20:00, będzie już nas wystarczająco dużo żeby go :bicz3:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale że niezbyt kumaci ????

Brynia, to wbrew pozorom skomplikowane.

Kolega ma problem, ale nie zadał pytania, bo pytanie zadał ktoś inny i nie było odpowiedzi, to poszedł na inne forum, bo uznał, nie ma odpowiedzi=niekumaci.

:dance: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że Wy każdego jesteście w stanie wystraszyć ;)

Eeee tam, erotomani gawędziarze - jak sama stwierdziłaś nie są przecież z reguły tacy źli - a na pewno nie nie kumaci :polew:

Może kolega nie wytrzymał ciśnienia alebo nie zrozumiał szydery ;)

Pewnie tak, jak sam tu 1 raz przyszedłem to musiałem skumać o co chodzi w niektórych tekstach, bo na początku były "dziwne" :tongue4:

Ale zawsze lubiłem taką atmosferę i skumałem szybciutko o co biega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja też mam taka pluskwe dobrze ,że sie nie spytałem CO TO??? :mysli:

:polew:

hehe....ja tez mam taka :polew:

Trzeba dokładniej przejrzeć inne fora - Angela, ona na pewno opowiada tam cuda o nas.

Zwłaszcza jak jej Przasnyską "poleciliśmy" :polew:

to jest jedyne forum, ktore przegladam......takze Wiciu mozesz byc spokojny :D

BTW ja tam was bardzo polubilam.....i juz sie przyzwyczailam do tych ,,dziwnych tekstow'' :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW ja tam was bardzo polubilam.....i juz sie przyzwyczailam do tych ,,dziwnych tekstow'' :polew: :polew:

Dobra dobra, ciekawe czemu tak mówi - pewnie coś potrzebuje :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...