Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
hehe.....wiem co o tym

angela ty to bylas wrzucona na gleboka wode bo zaczynalas od "lodzikow" :D

Kaska tylko od Spota :wink4:

zostanie przeze mnie zamordowany

Anka juz nie badz taka porywcza bo jak tak patrze to nie wiem czy Cie brac do nas do Domku :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiem, że nie jest idealne, będę sie musiała pogodzić z oceną innych na ten temat, ale ja i tak lubię moje autko, więc sie nie zrażam.

Opublikowano

tylko zatankuj do pelna i umow sie na wymiane opon :D

Opublikowano

angela ty to bylas wrzucona na gleboka wode bo zaczynalas od "lodzikow" :D

Nie no, pięknie, po prostu pięknie. Może lepiej nie wspominaj Lukas która niewiasta od czego zaczynała, bo na pewno Kasia dzisiaj się u nas nie pojawi :D

Wiem, że nie jest idealne, będę sie musiała pogodzić z oceną innych na ten temat, ale ja i tak lubię moje autko, więc sie nie zrażam.

Od razu wiedziałem, że jest twarda sztuka :th:

Opublikowano

Czyli co sprawdziany maja tylko kobiety, a facetów przyjmujecie jak leci... :P

Opublikowano

Oświadczam, że zabiję każdego kto będzie używał mojego imnienia, którego nienawidzę :evil:

Dobrze Aniu. Nie wiedziałem Anulko, że imię Anusia tak Ciebie stresuje. Ale Aneczko nie martw się, postaram się nie mówić do Ciebie "Aniu", tak Aniuśka ?? :gwizdanie:

Czyli co sprawdziany maja tylko kobiety, a facetów przyjmujecie jak leci... :P

Oj nie nie. Wyobraź sobie, że nie.

Inni może nie zaczynają od "lodzika" :polew:, ale każdy ma swój start - ja też, mimo, że nie mam jeszcze :a4fan:. Ale to już niedługo ....

Wiesz ile musiałem się natrudzić, żeby w ogóle się do mnie zaczęli odzywać. Traktowali mnie jak powietrze, ale udało się :polew:

Opublikowano

lukaszr nawet nie masz pojęcia jak strasznie żałuję że nie jedziesz na mazury. Może jednak zmienisz decyzję.

Wrócisz w kawałkach :evil:

Już teraz za późno na zmianę zdania. Trochę żałuję.

Poza tym w tych dniach miałem planowane co innego, ale jeżeli dojdzie do tego co mam zamiar zrobić w ciągu kilku dni, to może pojawię się na 1 dzionek. Tylko może nie być okazji na poćwiartowanie mnie :)

Opublikowano

Kaśka bądź dzielna ;):decayed::polew:

Opublikowano

Widzę, że nawet wyjazdy integracyjne sie odbywają. :) Fajna sprawa.

Opublikowano
A ja myślałm że Ty wolisz takie dzikie i szalone

Tak rude i w bialych stringach :evil::D

a tu widzę kolega romantyk

bo Kobieta mnie bije :D

Wiesz ile musiałem się natrudzić, żeby w ogóle się do mnie zaczęli odzywać

bo my to wstydliwi jestesmy i boimy sie nowych a ty byles wiekszy od nas :decayed:

Opublikowano

Widzę, że nawet wyjazdy integracyjne sie odbywają. :) Fajna sprawa.

tzw Zloty ... ;) sprawdz moze zostały jeszcze wolne miejsca ....

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,12646.0.html

:a4fan:

Opublikowano

Czytam.....czytam.....czytam...i nie mogę się nadziwić co Wy tu wypisujecie :polew: :polew: :polew: Jeszcze chyba Norbi niczego nie dopisał bo KASANOWA nr 1 (Poziek) dorzucił swoje 3 grosze ;)

Jak wnioskuję to dzisiaj promenada więc postaram się przyjechać.

BTW - męczę się w mieście bo ten paździoch (renault thalia 68KM) wogóle nie jedzie :no: :no: ale śmieję się ponieważ wszyscy a raczej większość gotuje się bez klimy a ja mam :dance: :dance:

Dobra szkoda pisać bzdur..... moje oczko zauważyło iż dzisiaj będzie nowa spotowiczka .... Oczywiście Kasiu zapraszamy :a4fan:

Lukaszr...... nie znałem Cię z tej strony (gawędziarz) :cool:

P.S

Panowie w USA już piją czy jeszcze nie ?? Samolot do leciał czy może Ono zapragnął polatać trochę nad atlantykiem :decayed:

Opublikowano

Ja na pewno będę mniejsza niż wy. :D

Opublikowano

Ja na pewno będę mniejsza niż wy. :D

Mówią że małe jest piękne i dużo potrafi :gwizdanie:

Opublikowano

Ja na pewno będę mniejsza niż wy. :D

Mówią że małe jest piękne i dużo potrafi :gwizdanie:

No pewnie. Maly :a4fan: , a ile potrafi taki AVF :>

Opublikowano

Brynia myślałam, że sie pojawisz. jak nie tym razem to może następnym sie spotkamy.

Opublikowano

Są wolne miejsca na bank w Domku nr 2 :th:

Co do imienia Ania to jest przezemnie baaaardzo lubiane :> :th:

Ciepło się ubierz Kasiu bo czasami wieje na pięterku ;)

Opublikowano

No pewnie. Maly :a4fan: , a ile potrafi taki AVF :>

:mysli:

Nie to miałem na myśli :mysli:

Opublikowano

Lukaszr JEDŹ Z NAMI :rant:

Opublikowano

Dzisiaj go przekonamy do wyjazdu mało kto wytrzymuje jak sie go trzyma za nogi na 4 pietrze parkingu Promenady za barierka :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.