Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no fackt po 6 też by było ciężko.

Mogliście głośno krzyczeć to może bym was usłyszał...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Żółwiu czy ja Ci wczoraj coś pod maską grzebałem bo łapy miałem takie ubabrane..???

tak grzebales zakladales Motor turbine do tego pazdziocha :D

Opublikowano
Opublikowano

Rozumiem tą konstrukcję której fotkę podesłałeś.. ale zerknij na klocki Wit`a.. są ścięte pod innym kątem i po innej płaszczyźnie.. chociaż jakby ułożyć je pod takim kątem jak są w zacisku... hmmm

Jest tak jak u Wicia :th:. Popatrz dokładnie :>

Opublikowano

Rozumiem tą konstrukcję której fotkę podesłałeś.. ale zerknij na klocki Wit`a.. są ścięte pod innym kątem i po innej płaszczyźnie.. chociaż jakby ułożyć je pod takim kątem jak są w zacisku... hmmm

Jest tak jak u Wicia :th:. Popatrz dokładnie :>

No, chyba, że u mechanika na szlifierce przypiłowali :D

Opublikowano

No, chyba, że u mechanika na szlifierce przypiłowali :D

:)

Jestem ciekawy jaki będzie efekt jak się dotrą. Czy rzeczywiście warte są tych pieniędzy.

Opublikowano
Jestem ciekawy jaki będzie efekt jak się dotrą

mysle ze jak sie jeszcze ze dwa razy przejedziesz tak jak ostatnio to beda nawet przetarte :D

Opublikowano

mysle ze jak sie jeszcze ze dwa razy przejedziesz tak jak ostatnio to beda nawet przetarte :D

Ja tylko trochę pohamowałem mocniej żeby "dobrze załapały" :tongue4:

Smród tylko pozytywnie o tym świadczył :thumbup:

Opublikowano

Widzę, że jak wyszłam to sie najlepsza zabawa zaczęła. :)

Opublikowano

Widzę, że jak wyszłam to sie najlepsza zabawa zaczęła. :)

To zależy co masz konkretnie na myśli :D

Zabawa to była od początku do końca. Tylko od czasu do czasu były przebłyski "poważnych, dorosłych i dojrzałych ludzi" :polew:

Opublikowano

Widzę, że jak wyszłam to sie najlepsza zabawa zaczęła. :)

To zależy co masz konkretnie na myśli :D

Zabawa to była od początku do końca. Tylko od czasu do czasu były przebłyski "poważnych, dorosłych i dojrzałych ludzi" :polew:

A ja jak zwykle mało spostrzegawczy. A może byli na krótko i szybko pojechali.

Opublikowano

A ja jak zwykle mało spostrzegawczy. A może byli na krótko i szybko pojechali.

Niestety przyjechali później, wyjechali wcześniej. A wszystko przez ten nieszczęsny ząb :no:

Opublikowano

Niestety tak było, ale postaram sie nadrobić innym razem swoją krótka obecność z tego tygodnia.

Opublikowano

moja srebrna strzała załapała się do tvn turbo :)

stoi w tle jak biernacki coś tam opowiada :naughty:

Opublikowano

moja srebrna strzała załapała się do tvn turbo :)

stoi w tle jak biernacki coś tam opowiada :naughty:

Na jakiej ulicy??

Opublikowano

trzeba śledzić TVN Turbo :) Już jedną gwiazdę mamy z TVN :thumbup:

Opublikowano

trzeba śledzić TVN Turbo :) Już jedną gwiazdę mamy z TVN :thumbup:

ja nic nie wiem......mowic mi tu szybko.....kogo? :decayed:

Opublikowano

ja nic nie wiem......mowic mi tu szybko.....kogo? :decayed:

aaaaa było pisane ... .nasz Plati był w dzień dobry TVN :naughty:

Opublikowano

ja nic nie wiem......mowic mi tu szybko.....kogo? :decayed:

aaaaa było pisane ... .nasz Plati był w dzień dobry TVN :naughty:

no tak sie sklada, ze kolegi nie mialam jeszcze okazji poznac.....wiec skad mialam wiedziec :wink4:

Opublikowano

No fakt ... żadko bywa na spotach .... można powiedzieć iż raz do roku :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.