Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Ale przynudzacie :thumbdown: Chyba tylko po to zeby cokolwiek napisac :>

Skąd wiesz :polew:

Ostatnio czuję jakbym był połączony z ono niewidzialną więzią - jak on pije to ja też trzeźwy nie chodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stacji BP Al.Krakowska Mc'donalds róg 17 stycznia możesz wlać do swojego Audi 64 litry paliwa nawet jak masz jeszcze w baku pare litrów!!! (stanowisko nr 3 ) :blink::disgust:

Czy komus się udało kiedyś wlać wiecej litrów paliwa niż pojemność zbiornika? :mysli: (zawsze tankuje do pełna i pierwszy raz taka sytucja nastąpiła)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... a probowales wyjasniac to na stacji?

ps. Kto jest w stanie poratowac mnie mapami do rns-e? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluje :> A ja tak bardzo ufam BP :wallbash: Ostatnio w Grójcu weszlo mi 50l. i troche zostalo do full'a. Tak wiec bardzo wiarygodnie. Ale na Okeciu?? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stacji BP Al.Krakowska Mc'donalds róg 17 stycznia możesz wlać do swojego Audi 64 litry paliwa nawet jak masz jeszcze w baku pare litrów!!! (stanowisko nr 3 ) :blink::disgust:

Czy komus się udało kiedyś wlać wiecej litrów paliwa niż pojemność zbiornika? :mysli: (zawsze tankuje do pełna i pierwszy raz taka sytucja nastąpiła)

to chyba dales sie wyd***c ... :rolleyes:

ja zawsze tankuje do pełna , a do stacji podjezdzam kiedy wskazówka jest jakis 1 mm przed rezerwa i zawsze wchodzi 52-54 litry dobrego gnoju .... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha powinieneś spróbować stanowisko numer 1 - podobno nalewa 67,3 litra.

A poważnie. Tak to możliwe. Zależy od odpowietrzenia. Jak masz lepiej odpowietrzone, wciśniesz jakiśtam magiczny guzik, jest sprawny pompowy - wchodzi więcej. Np na Orlenie (znajomek pracuje) mają nawet oficjalne reklamacje i awantury z Klientami, bo jak jest cwany pompowy to leje znacznie więcej niż rzekoma pojemność podana w instrukcji. Polewałem jak koleś opowiadał mi całą procedurę, z podjazdem specjalnego przyrządu pomiarowego, przepychankami z Klientami itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym tankowaniu strzałka leży mi dużo ponad maximum.Zrobiłem 100km nadal leży pare milimetrów ponad maximum.Może to wina mojego nadgorliwego tankowania,odpowietrzył się zbiornik całkowicie i zalał pod korek.może nie wina dystrybutora?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powiedział Koleś z Orlen'u. NIE MA PIEP*ONEJ MOŻLIWOŚCI. Na takich dużych sieciówkach mają takie obostrzenia i systemy kontroli, że głowa mała. Na małej wiejskiej stacji - nie zdziwiłbym się. Ale na dużej sieciowej-to by było bez sensu. Tym bardziej, że ajenci na stacjach i tak nie zarabiaja na paliwie (marże mikroskopijne) tylko na sklepach.

Zawsze możesz zgłosić wątpliwość, będziesz musiał trochę na stacji posiedzieć, przyjedzie kolo z wiaderkiem zarejestrowanym w Głównym Urzędzie Miar i Wag i pokaża Ci czy dystrybutor poprawnie odmierza literek (podobno zazwyczaj dostajesz gratisowe kilka kropel). Zawsze opcja jest spuszczanie paliwa, ale skoro już go trochę wyjeździłeś, to po ptokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym tankowaniu strzałka leży mi dużo ponad maximum.Zrobiłem 100km nadal leży pare milimetrów ponad maximum.Może to wina mojego nadgorliwego tankowania,odpowietrzył się zbiornik całkowicie i zalał pod korek.może nie wina dystrybutora?? :mysli:

a no wlasnie .. jezeli odpowietrzyles zbiornik to ilosc 64 litrów jest jak najbardziej mozliwa ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kiedys na stacji(Orlen w Tarczynie) zatankowalem primere do pelna gazem. Bylo straszne zamieszanie (tlum ludzi, ja z dzieckiem w WC) i jak podszedlem do kasy to pan pyta za ile nalalem. A ja mu ze nie pamietam, ale niech sprawdzi na swoim komputerku. On na to ze nie ma juz tego zapisu, bo sie pojawil ktorys tam klient z kolei. No to pojawil mi sie banan na twarzy i do widzenia :tongue4: Klient za mna probowal tej samej bajery, ze tez chcialby za darmo, ale juz nie przeszlo

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym tankowaniu strzałka leży mi dużo ponad maximum.Zrobiłem 100km nadal leży pare milimetrów ponad maximum.Może to wina mojego nadgorliwego tankowania,odpowietrzył się zbiornik całkowicie i zalał pod korek.może nie wina dystrybutora??

zobacz bagażnik, może tam się nalało :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomego, który pracował na BP (szkoda, że już nie, bo teraz muszę normalnie płacić) i parę razy zbiornik gazu w którym normalnie mieściło sie około 30 litrów napełnił mi ok. 15 - toma litrami (nalał do pełna, bo zrobiłam normalnie taka sama liczbę kilometrów co zazwyczaj). Więc mogą też robić numery w druga stronę jak chcą.

Ale nie wiem, czy da sie tak z benzyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helo pracowalem swego czasu okolo 18 miechow w orlenie tam nie ma mozliwosci oszustwa maliwo jest dobrze mierzone ale byla kiedys pewna kobitka fiatkiem ktora zatankowala za 50 zl a wskazowka nic zero nul po przejechaniu nic zero nul jak zatakowala jeszcze raz niepamietam za ile chyba 20zl to wskazowka pokazala prawia full nie przejmuj sie jak podczas tankowania paliwo nie polecialo na ziemie to musi byc w baku pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joł ludziska.. wyrezałem nareszcie wahacze :decayed: trochę sie przestraszyłem przy teście po robocie, zaświeciła się kontrolka od ABS`u. Wyjąłem czujnik.. przy rozbieraniu zawieszenia dostał się na niego jakiś syf, więc wystarczyło przeczyszczenie.. :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj piszecie i piszecie zamiast :drunk: ja już drugi dzień z rzędu walę gaz i tankuję się do pełna.... ciekawe jak wróce jutro do wawy hhahahah

Uciekam dalej się tankować ciao amigos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...