Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rozumiem że spot w arkadii a potem lecimy na go-karty?

A gdzie Panowie jeździcie na go karty ? Chętnie bym zawitał do Was.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

łaaaabysz :kox:

łaaabysz łaaaabysz bysz łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabysz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

100 lat Aydaho

Opublikowano

Najlepszego Aydaho !!!

Opublikowano

Siemanko chłopaki mam takie małe pytanko.

Troszke mi nie pasuje wpaść na zlot we wtorek wiec mam małe pytanko

Kto z wawy lub okolic z forumowiczów mógł by mi logi zrobić bo mam mały problem z autkiem podajcie z kim można zagadać to ja już z nim na priv pogadam z góry thx

Pozdrawiam

Opublikowano

Pany , czy ma ktoś znajomego/znajomą , która moze wystawić recepte na pewna popierdółke ????

dawaj PW

Opublikowano

Siemanko :hi: potrzebuję Waszej pomocy Panowie, nagli mnie czas i chcę sprzedać swoje auto ale w związku z mała aktywnością na forum potrzebuje pomocy osoby określonej przez regulamin jako: Klubowicz, VIP, Moderator, Administrator, Prezes...jeśli znalazłby się ktoś kto może pomóc byłbym wdzięczny...Pozdrawiam!

Oczywiście ogłoszenie jego treść jak i forma jest zgodna z regulaminem a osoba do kontaktu pozostanę wyłącznie ja... :notworthy:

Opublikowano

no podajcie z kim można zagadać z forumowiczów z wawy i okolic na temat logów wmiare pilne to jest dla mnie pozdrawiam

Opublikowano

Cyce potrzebuje kilka info na temat WAUZZZ8E77A258275 :cool1:

PILNE

Opublikowano

Siema dziewczęta :hi:

czy sukienki na swięta juz poprasowane , mazurki upieczone ???? :kox:

Opublikowano

Yo

Dzięki raz jeszcze wszystkim za życzenia !!! :drunk:

A... o ile mnie F-book nie wprowadził w błąd to :

RAGGA - 100 lat okładania kasą i wyłącznie jedrnymi cyckami, ciasnych szparek i szerokich zakrętów. Najlepszego !!!!!!!

Opublikowano

A... o ile mnie F-book nie wprowadził w błąd to :

no jesli cie nie wprowadził to ja tez mu życze wygolonych cipulek i wiecznie jędrnych cycków do macania :good:

Opublikowano

Reguś wszystkiego naj..... Reguś ma tego samego dnia urodziny co ja czyli W DNIU DZISIEJSZYM :naughty::decayed:

Opublikowano

Reguś ma tego samego dnia urodziny co ja czyli W DNIU DZISIEJSZYM :naughty::decayed:

No to wszystkiego dobrego równiez tobie życze :good:

Opublikowano

Ragga, Horniet - 100 lat!!

Opublikowano

Horni - Rajmund - Ajdahoł Wszystkiego najlepszego :decayed:

Dla Was Panowie piosenka.. Która opowiada o tym, jakim szczęściem jest wracać do domu..

Opublikowano

Reguś wszystkiego naj..... Reguś ma tego samego dnia urodziny co ja czyli W DNIU DZISIEJSZYM :naughty::decayed:

o karwa - ale FAPA

Hornet - naj naj naj i jeszcze lepszych dupek niż w stajni Ragusa :decayed::drunk:

Opublikowano

A... o ile mnie F-book nie wprowadził w błąd to :

RAGGA - 100 lat okładania kasą i wyłącznie jedrnymi cyckami, ciasnych szparek i szerokich zakrętów. Najlepszego !!!!!!!

Nie wprowadził :wink4: Dzięki dzięki dzięki normalnie wiesz czego mi życzyć :kox: :kox: :kox:

życze wygolonych cipulek i wiecznie jędrnych cycków do macania :good:

Dzięki EL Moskalo :kox: :kox:

Reguś wszystkiego naj..... Reguś ma tego samego dnia urodziny co ja czyli W DNIU DZISIEJSZYM :naughty::decayed:

Dzięki Hornetowy..I ja życzę Ci wszystkiego alkoholowego w dniu dzisiejszym...spełnienia marzeń, dużo zdrowia , aby Twoje podręczne cycki nigdy nie opadły :kox:

Ragga, Horniet - 100 lat!!

Dzięki Dzięki :notworthy::good::kox:

Horni - Rajmund - Ajdahoł[/b] Wszystkiego najlepszego :decayed

Dzięki Nosferatu :kox: :kox:

Normalnie, aż chciało by się z Wami dziś jakiego alkohola porozlewać :kox:

Opublikowano

Raga , Hornet wszystkiego naj naj , fajnych bryk itd itp :)

A ja wczoraj wyjechałem Audi z garażu sprawdzić czy jeszcze żyje , no i ku***a nie pykło , już nie zyje :(

onom.jpg

Opublikowano

na szybko Ci lusterka podmienieli :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.