Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to u mnie tylko raz sie strzelali pod oknem dokladnie na ulicy dobrze ze jeszcze wtedy nie parkowalem samochodu tam gdzie teraz bo jedno auto zostalo ranne :blink:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to u mnie tylko raz sie strzelali pod oknem dokladnie na ulicy dobrze ze jeszcze wtedy nie parkowalem samochodu tam gdzie teraz bo jedno auto zostalo ranne :blink:

U mnie nikt nie został ranny, ani nic - chyba ... :)

Opublikowano

to u mnie tylko raz sie strzelali pod oknem dokladnie na ulicy dobrze ze jeszcze wtedy nie parkowalem samochodu tam gdzie teraz bo jedno auto zostalo ranne :blink:

U mnie nikt nie został ranny, ani nic - chyba ... :)

Nic mie w wiadomościach nie gadaly .... iinne miasto czy jak :shocked:

Opublikowano

Najgorsi są ci snajperzy z piaskownicy :shocked: mają kusze na strzałki z przyssawkami raz mało nie dostałem ufffff :slina: kur.a weź to odeśsij z czoła :polew:

Opublikowano
Nic mie w wiadomościach nie gadaly

bo to ze dwa lata temu bylo jakiegos ruska scigali

kur.a weź to odeśsij z czoła

:polew:

to prawie tak samo jak wyjac szysze z d*py :D

Opublikowano
kur.a weź to odeśsij z czoła

:polew:

to prawie tak samo jak wyjac szysze z d*py :D

To zależy jak jest wcisnięta w dupsko...czy łuskami pod prąd :mysli: bo jak tak to temat jest tak trudny jak włożenie parasolki do dupska otwarcie jej i próba wyjecia :polew:

Opublikowano

to prawie tak samo jak wyjac szysze z d*py :D

Nie wiem nie miałem takich doznań/...Lukas może nam coś więcej opowiesz o przeżyciach :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

niestety ja nie obudzilem sie z rana w lesie na Zlocie takze zgloscie sie do kogo innego :naughty:

Dziewczynki to kto jedzie do Radomia w niedziele oprocz mnie Angeli i Motora ?

Opublikowano

a tak zupelnie z innej beczki. Polecam TE wyszukiwarke :) Znacznie ciekawszy interfejs niz w goole :slina:

Opublikowano

Nie trybi ta dziołcha. :mysli:

Opublikowano

Nie trybi ta dziołcha. :mysli:

Wpisz "E-40" :D albo "anal"

Opublikowano

Nic mie w wiadomościach nie gadaly .... iinne miasto czy jak :shocked:

To było jakiś rok temu i w wiadomościach takich rzeczy nie gadają.

Jakby mieli gadać o każdym złodzieju, to nie było by miejsca na innych złodziei - szczególnie tych z ul. Wiejskiej :)

Opublikowano

Norbi nic nie mówiłeś że przerobiłeś :polew: :polew:

http://pl.youtube.com/watch?v=77J43b6L3cI

:thumbup:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2007, 16:31 _________________________________________________Luk z tą sszysszunią poszedłeś po bandzie. :polew: umierłem
Opublikowano

Norbi nic nie mówiłeś że przerobiłeś :polew: :polew:

:thumbup:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2007, 16:31 _________________________________________________Luk z tą sszysszunią poszedłeś po bandzie. :polew: umierłem

tu jeszcze jest w stylu "dzieci neo" (patrz awatar ykk'a)

http://www.youtube.com/watch?v=JxcCR9AGUek

Opublikowano

Norbi nic nie mówiłeś że przerobiłeś :polew: :polew:

ja wole wersje z "new" kaletka BY Norbi :) :) , normalnie brykiet mistrzu :)

Opublikowano

Elb wam pojechal :D

musialem to tutaj zacytowac

No i widzisz oniak, wyszliśmy na cieniasów bez kasy hehehehe

hehe no ja też :)

Opublikowano

Dobry z teorii chłopak :)

Opublikowano

no Elb jest naprawde dobry :notworthy: ale zeby odrazu od biedakow :oniaka, mailka i Adasia :D

Opublikowano

No kurde chyba sobie wyrwe włosy łonowe przez to hyhyhyhy

Uf dobrze że nie kupiłem parcha i musze przerabiać na ( prawie ) S4 .....

Dobra panowie i panie jutro impra u Oniaka z okazji święta matki boskiej częstochowskiej , zaproszeni są ci co wiedzą że są....hmm , no czy jakoś tak :D

Opublikowano

Norbi nic nie mówiłeś że przerobiłeś :polew: :polew:

ja wole wersje z "new" kaletka BY Norbi :) :) , normalnie brykiet mistrzu :)

Arlowiu Hhacek :dance::D[br]Dopisany: 30 Sierpień 2007, 21:03 _________________________________________________

No kurde chyba sobie wyrwe włosy łonowe przez to hyhyhyhy

Uf dobrze że nie kupiłem parcha i musze przerabiać na ( prawie ) S4 .....

:thumbup:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.