Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No Flyer teraz o kazdej twojej nieobecnosci na spocie musi wiedziec rada Klubowa czyli wysylasz podanie i jakies dowowy ze nie mozesz sie pojawic :kox:

A konkretniej: podanie, 2 zdjęcia Twoje, 14 zdjęć Audi, 5 zdjęć żony (ew. dziewczyny, narzeczonej itp.), stany kont bankowych i sensowne wytłumaczenie :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Michał trzeba sie poswiecac ale masz TDI przeciez :decayed:

Opublikowano

5 zdjęć żony (ew. dziewczyny, narzeczonej itp.)

Smiem watpic, czy chociaz tyle mam.. :D

Opublikowano

Smiem watpic, czy chociaz tyle mam.. :D

Jak będzie trzeba to się znajdą. W razie co zrobisz i sprawa jasna :)

Opublikowano
Przez najblizsze 2 miesiace bede dojezdzal na spoty po 70km w jedna strone, wiec bez takich Foch mi tu

a teraz niech sie wstydza Ci co maja blisko a i tak nie przyjezdzaja..... :gwizdanie:

Opublikowano

heloł.. już nie mogę patrzeć na kompa.. :sick3: cały weekend klepałem w klawisze.. Jutro do roboty ;(

Opublikowano

spetsnaz: chatowales krejzolu? :polew:

Opublikowano

a teraz niech sie wstydza Ci co maja blisko a i tak nie przyjezdzaja..... :gwizdanie:

Dokładnie, zgadzam się :)

Opublikowano

Spetsnaz ale czego sie nie zrobi dla szkoly :kox:

a teraz niech sie wstydza Ci co maja blisko a i tak nie przyjezdzaja.....

:oklaski:

Opublikowano

Zarzucę jeszcze TV4 i "Włatców móch" i do wyra... Jeszcze 5 minut dłużej przed kompem i będę świecił :kox:

Opublikowano

Zarzucę jeszcze TV4 i "Włatców móch" i do wyra... Jeszcze 5 minut dłużej przed kompem i będę świecił :kox:

Za 15 minut będą - też obejrzę parę tekstów i spać.

Opublikowano

Flyer

Przez najblizsze 2 miesiace bede dojezdzal na spoty po 70km w jedna strone, wiec bez takich Foch mi tu

Michał ja tyle km robię na spoty trójmiejskie... a Zdeniu coś koło 100 więc nie marudź tylko lej gnojówkę i śmigaj... :polew:

Opublikowano

Rzeczywiście wypisujecie głupoty :dance: Nie było mnie parę godzina na forum i tyle nastukaliście że ho ho

Opublikowano

Flyer

Przez najblizsze 2 miesiace bede dojezdzal na spoty po 70km w jedna strone, wiec bez takich Foch mi tu

Michał ja tyle km robię na spoty trójmiejskie... a Zdeniu coś koło 100 więc nie marudź tylko lej gnojówkę i śmigaj... :polew:

nie narzekajcie ja do wawy na spota mam jakieś 80km (jeśli spot jest w promenadzie) jak sie przeniosą do fortu wola to jeszcze bedzie cała wawa do przejechania.

Opublikowano

Serwus Żuczki.

Joszko Broda, chciałby załatwić kilka spraw, a mianowicie:

- smycze i płytka z Wisły - Lukas

- ramki klubowe - Ono

don't forget na spota pls.

Opublikowano

Sebmis, weź VAG`a na spota bo muszę sprawdzić który wahacz mi puka :polew:

Opublikowano

Żółw - specjalnie dla Ciebie

:D

http://www.iamaturtle.org/

Opublikowano

.., 5 zdjęć żony (ew. dziewczyny, narzeczonej itp.),

Z czego 2 w bikini :) lub bez :evil:

Opublikowano

.., 5 zdjęć żony (ew. dziewczyny, narzeczonej itp.),

Z czego 2 w bikini :) lub bez :evil:

To chyba mówi samo przez siebie. Nic innego nie miałem na myśli :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.