Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lukaszr: Katowicka, norma. Ja pare m-cy temu zostawilem tam litra Ballentines'a :cool:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zero stania, a wróciłem godz. temu z Wrocka. Po drodze 31 fotoradarów :shocked: optaszek.... :rant:

Aż tyle ???? to którędy Ty jechałeś ??

Normalnie, Katowicka i ósemka. Przez CB coś kilka godz. odczytywany jest komunikat, że na 8-ce będzie 100 fotoradarów. Już im niewiele brakuje, bo liczyłem tylko po jednej stronie. Nie możesz się rozpedzić i trzeba hamować. Niekiedy są ustawione co 200m :shocked:
Opublikowano

Albo mozna w Jankach mozn zrobic inny myk, zalezy gdzie sie jedzie. Ja na mokotow skrecam zaraz przed cpn. Jest uliczka w prawo i po paru kilometrach dojezdza sie do pulawskiej. 0 korkow :)

Opublikowano

No Panowie i Panie znalazłem ciekawą grę na powitanie Poźka może wreszcie mi się uda w nią wygrać. :drool:

http://www.wrzuta.pl/obraz/83QZOOds2x/planszowka31do6

Opublikowano

Normalnie, Katowicka i ósemka. Przez CB coś kilka godz. odczytywany jest komunikat, że na 8-ce będzie 100 fotoradarów. Już im niewiele brakuje, bo liczyłem tylko po jednej stronie. Nie możesz się rozpedzić i trzeba hamować. Niekiedy są ustawione co 200m :shocked:

Rzeczywiście, na 1/3 drogi z Wrocławia do W-wy naliczyłem w Automapie już 12 więc nie chce mi się dalej sprawdzać.

Cholera, trzeba pomyśleć będzie nad montażem BlackBox'a przeciw temu cholerstwu.

Opublikowano

ja bede wlatywal od piotrkowa trybunalskiego wiec powinnienem miec tylko dwa fotoradary w nadarzynie - chyba ze nowych grzybkow dowalilo!!! :thumbdown:

Opublikowano

ja bede wlatywal od piotrkowa trybunalskiego wiec powinnienem miec tylko dwa fotoradary w nadarzynie - chyba ze nowych grzybkow dowalilo!!! :thumbdown:

Nie wiem czy dobrze widzę - ja naliczyłem ich 12 :>

Opublikowano

ja bede wlatywal od piotrkowa trybunalskiego wiec powinnienem miec tylko dwa fotoradary w nadarzynie - chyba ze nowych grzybkow dowalilo!!! :thumbdown:

Nie wiem czy dobrze widzę - ja naliczyłem ich 12 :>

sprawdz na swojej mapce jak masz mozliwosc piotrkow trybunalski - janki - jechalem tam miesiac temu i byly tylko dwa nowe w nadarzynie - kilometrow nie pamietam niestety!! z tego co wiem to nawal jest od piotrkowa do wroclawia !!

Opublikowano

Lukaszr Ty moze wez i sprawdz.......bo byc moze bylo ich wiecej a ja ich nie widzialam :embarrassed:

i teraz przyjdzie czekac na niespodzianke w postaci fotki :wallbash:

Opublikowano

Lukaszr Ty moze wez i sprawdz.......bo byc moze bylo ich wiecej a ja ich nie widzialam :embarrassed:

i teraz przyjdzie czekac na niespodzianke w postaci fotki :wallbash:

Ja tylko mówię to co widzę po Punktach Użytkowników Automapy.

Jeżdżę z tym już ponad rok i do tej pory kilka ładnych zdjęć mi to oszczędziło.

Poza tym może kilka razy (3-5 razy) była sytuacja, że nie był zaznaczony fotoradar - po prostu nikt wcześniej nie zdążył go nanieść do bazy POI.

Opublikowano

LukaszkuR a mozesz mi sprawdzic? Bo ja takiej auto mapy nie posiadam :confused4:

Opublikowano

LukaszkuR a mozesz mi sprawdzic? Bo ja takiej auto mapy nie posiadam :confused4:

Niekoniecznie trzeba posiadać automapę, żeby sobie sprawdzić co i jak :).

http://www.miplo.pl

Tu jest mapa z POI użytkowników Automapy.

Nie musicie się logować żaby móc oglądać co i jak.

Wystarczy zbliżenie i do dzieła.

Acha, nie wszędzie są bebechy w tych fotoradarach, a poza tym jest szansa, że jest jakiś błąd w bazie, bo to jest nowy serwis POI i jest w trakcie przenoszenia punktów ze starego serwisu, który de facto był lepszy niż obecny.

Opublikowano

@lukaszr :) nie wiem co rozumiesz przez BlackBox'a ale ja od 5 lat używam antyradaru w podsufitce ( + czujki na zewnątrz) i jammera :wink4: i jeszcze nie zapłaciłem mandatu :tongue4: ale wiem że czas najwyższy zainstalować CB bo mój sprzęcik przestaje wystarczać :disgust:

Opublikowano

@lukaszr :) nie wiem co rozumiesz przez BlackBox'a ale ja od 5 lat używam antyradaru w podsufitce ( + czujki na zewnątrz) i jammera :wink4: i jeszcze nie zapłaciłem mandatu :tongue4: ale wiem że czas najwyższy zainstalować CB bo mój sprzęcik przestaje wystarczać :disgust:

Miałem na myśli właśnie to tylko w trochę innej postaci.

Sam mam antyradar przerobiony z wyprowadzonymi czujkami, ale jak go wyjąłem z poprzedniego samochodu to jakoś nie chce mi się zamontować go teraz w Audi.

BlackBox to właśnie jammer tylko wszystko zależy na jakie pasma jest przeznaczony.

Opublikowano

Chętnie polecę Ci kogoś kto mi przełożył to z mojego mesia do audi :>

Opublikowano

Chętnie polecę Ci kogoś kto mi przełożył to z mojego mesia do audi :>

Przełożyć to ja sam sobie mogę.

Sam założyłem i wyjąłem z poprzedniego więc i tu zrobię, ale lenistwo bierze na razie górę :D

I jak widzisz przeróbki robiła nam ta sama osoba :)

A jammera masz na jakie pasmo ??

Opublikowano

na to pytanie nie umiem odpowiedzieć :embarrassed: ale rozpimpał się bo był zamocowany nad nr.rej. przy atrapie w 190-tce i po kilkudziesięciu zamknięciach zrobiło się bleeeee... teraz trzeba płytkę z promiennikiem podczerwieni połączyć na nowo i wsadzić w jakąś obudowę ;)

Opublikowano

na to pytanie nie umiem odpowiedzieć :embarrassed: ale rozpimpał się bo był zamocowany nad nr.rej. przy atrapie w 190-tce i po kilkudziesięciu zamknięciach zrobiło się bleeeee... teraz trzeba płytkę z promiennikiem podczerwieni połączyć na nowo i wsadzić w jakąś obudowę ;)

To akurat nie powinno być problemem. Samemu można to w sumie zrobić.

Ale też trzeba dobrze to zabezpieczyć, bo jednak w atrapie pracuje to w kiepskich warunkach :).

Opublikowano

kiedyś auta rozbierałem i składałem sam :) od kiedy wykonuję mój głupi zawód to i młotka nie biorę do ręki :) zostawiłem kumplowi do zrobienia już z rok temu :) i istnieje obawa że długo będzie szukał wśród innych gratów :) ale spoksik :) ERA CB nastała :) ....no i znajomość prawa :) w maju przysłali mi ze straży miejskiej fotkę :) a ja im na to... a kto to jest na zdjęciu? :tongue4: ja nie znam tego facia :) i tyle było rozmowy :)

Opublikowano

Bo Janki to sie przez Piastów omija :decayed:

zero stania, a wróciłem godz. temu z Wrocka. Po drodze 31 fotoradarów :shocked: poje... ich :rant:

A dlaczego nie zrobiłeś halo że jeteś we Wrocku :rant: :bicz3:

Co do radarów - to fakt jest ich od cholery .... tylko że część z nich to atrapy :dance:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.