Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Było juz to na SPOCIKACH WARSZAWSKICH :)

Opublikowano

telefon.. wstałem, odebrałem.. trzeba jechać do pracy :wallbash:

Opublikowano

Ja nie odbieram telefonów z pracy :)

Praca TYLKO pon-pt 7:15-15:50 :)

Co do zrzuty na forum, jak będę miał wolna chwilke to zgłoszę sie do banku i wpłacę co łaska :th:

Opublikowano

Co do zrzuty na forum, jak będę miał wolna chwilke to zgłoszę sie do banku i wpłacę co łaska :th:

Tylko przez przypadek rydzykowi nie wpłać , bo znowu sobie jakąś super fure kupi :polew:

Opublikowano

Co do zrzuty na forum, jak będę miał wolna chwilke to zgłoszę sie do banku i wpłacę co łaska :th:

Wystarczyłoby jakby część forum wpłaciła po zwykłe 10 zł i starczyło by na utrzymanie.

Chyba, że się mylę !!!!! Hugo zgadza się ??????????

Opublikowano

Z tym A6 to przegiął.... FAKT (w sensie gazeta Fakt)

bez przesady, gość jest szefem/bossem wytwórni i podniecać się że A6 nowe kupił??? Kuwa maybach to rozumiem lekkie przegięcie ale A6 to w sam raz

I jeszcze podburzają ludzi jakie to ma ta A6 luksusy: klima, navi i 6 jaśków - no kuwa taki wyyyyypasssssss że aż umieram z zazdrości....

Niedługo przyjdą do mnie i się zapytają skąd mam taki wypas w A8 (skóry, klima - full wypas jak nikt nie?), przyślą ABW CBA czy innych i mnie zamkną....

Opublikowano

Ty się chłopie lepiej pilnój bo już masz przechlapane :D chodzą słuchy że już mają twoją teczkę :polew:

Opublikowano

Ty się chłopie lepiej pilnój bo już masz przechlapane :D chodzą słuchy że już mają twoją teczkę :polew:

A jak nie mają to zrobią :D

Opublikowano

I tak nie wygra z A6 w koncu Ojciec ma za sobą wilką "armię

http://pl.youtube.com/watch?v=7Pmx8sHOPA0

Opublikowano

I tak nie wygra z A6 w koncu Ojciec ma za sobą wilką "armię

http://pl.youtube.com/watch?v=7Pmx8sHOPA0

wielką to mało powiedziane... trzeba uważac na wypowiedzi żeby z "mohera" nie dostać :naughty:

Opublikowano

BTW Proponuję się zapoznać z nowym postem PREZESA. Temat bardzo często i gęsto poruszany więc zapraszam http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,17200.0.html

Nie tylko się zapoznawać, tylko cwaniaki przelewy robić.

Bierzcie przykład z poźka - myślicie, ze po co wyemigrował - gołodupiec, ale honorowy i pojechał zarobić coby ze 2 funciaki na forum wrzucić.

poziek - :notworthy:

Opublikowano
aloha.gif
Opublikowano

aloha.gif

jedwabisty emot :polew:

Opublikowano

evil2.gif

beer.gif

Opublikowano

aloha.gif

jedwabisty emot :polew:

rzeklbym malinowy nawet :P

Opublikowano

aloha.gif

jedwabisty emot :polew:

rzeklbym malinowy nawet :P

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siemata dzieciaki.Tylko człowieka przez chwile nie ma , kawy poszedł sobie zaparzyć a tu pińdzisiąt stron. No rormalnie niemogie z Wami.Ile to czytania, a ja w tym taki znowu kozak nie jestem. Paluchem po ekranie musze miziać literka po literce i już k*&^% usmarowany cały ekran jest :shocked:

Opublikowano

Siemata dzieciaki.Tylko człowieka przez chwile nie ma , kawy poszedł sobie zaparzyć a tu pińdzisiąt stron. No rormalnie niemogie z Wami.Ile to czytania, a ja w tym taki znowu kozak nie jestem. Paluchem po ekranie musze miziać literka po literce i już k*&^% usmarowany cały ekran jest :shocked:

Przestań się mazać :decayed:

Opublikowano

Chciał bym w tym miejscu pozdrowić i przywitać się ze wszystkimi z Warszawy :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.