Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kaśka.

Nie dawaj się!

Ja też tak wszystkim powiadam :polew:

A jakby co to Motorowi kopniaka w d... i urwać ucho :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

WIT dziś możesz rozróbe robic w Promenadzie pewnie ostatni raz w tym sezonie jesteśmy :D

Opublikowano

To malik powinien postrzelać dużo fotek, powinni przyjechać karatecy i musimy zrobic grilla, może do wiosny zapomną :):polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Zepchnijcie bolid Koguta z 4 piętra :) Zobaczymy jak z bezpieczeństwem tych Renaultów :dance: :gwizdanie:

Opublikowano

Zepchnijcie bolid Koguta z 4 piętra :) Zobaczymy jak z bezpieczeństwem tych Renaultów :dance: :gwizdanie:

A po co z 4-go ?? Wystarczy z 1-go, efekt będzie taki sam :polew:

Opublikowano

Mozecie nim obic moje zderzaki kiedys, bede mial darmowe lakierowanko :decayed:

Opublikowano

Zepchnijcie bolid Koguta z 4 piętra :) Zobaczymy jak z bezpieczeństwem tych Renaultów :dance: :gwizdanie:

Z kogutem w środku czy bez ?

Opublikowano

Zepchnijcie bolid Koguta z 4 piętra :) Zobaczymy jak z bezpieczeństwem tych Renaultów :dance: :gwizdanie:

Z kogutem w środku czy bez ?

No przeciez ktos musi robic za manekina :)

Opublikowano

Z kogutem w środku czy bez ?

Tylko najpierw kogutowi założymy czujniki co by móc to przeanalizować ... kurde, ale w sumie co tu analizować :polew:

Opublikowano

No to biore kamere :drool:

aaa i jeszcze by się przydało trochę efektów świetlnych np. płonący tył auta w czasie lotu extra by wyglądał :kox:

Opublikowano

aaa i jeszcze by się przydało trochę efektów świetlnych np. płonący tył auta w czasie lotu extra by wyglądał :kox:

Spoko, coś się wymyśli - oświetlimy go xenonami w czasie lotu :wink4:

Opublikowano

Trochę zabawek z hurtowni dorzucimy i też będzie gicio :afro::evil:

Opublikowano

Zepchnijcie bolid Koguta z 4 piętra :) Zobaczymy jak z bezpieczeństwem tych Renaultów :dance: :gwizdanie:

Obserwuję i złe wnioski wyciągam :polew: :polew: Niestety dzisiaj rozrywki nie będziecie mieli ponieważ nie dotrę ...dupię w robocie

Tylko najpierw kogutowi założymy czujniki co by móc to przeanalizować ... kurde, ale w sumie co tu analizować :polew:

:bicz3: :bicz3:

Opublikowano

...dupię w robocie

Może czujesz się samotny?

To byśmy wpadli trochę Ci pomóc :polew:

Opublikowano

Miłego spota :cool: Ja dzis tez nie dotre, chroniczny brak czasu.

Opublikowano

Może czujesz się samotny?

To byśmy wpadli trochę Ci pomóc :polew:

Z Wami będzie jeszcze większy bu...l :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale Was tam miliardy na tych spotach :shocked:

Opublikowano

Nooo...

Ja juz w domciu.

Ekipa jeszcze została.

Evo przyjechało.

Pooglądałem i ... pojechałem do domu, płakać, ze daleko jeszcze do takiego :wallbash:

Opublikowano

Jakiś nowy rekordzik dzisiaj ??

Opublikowano

Poziek...nie chciałem cię z tej Danii czy innej Norwegi sciągać po to żebyś faje dla mnie przywiózł to takie lekkie niedopatrzenie z mojej strony...sorry :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.