Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma ,możesz upalać :decayed:

Norbi - łobuzie :D

A takie pytanie mam - na tym parkingu FW są jakieś garby ? Jeśli tak to czy wysokie ? :(

:polew: :polew: :polew:

Chłopie, o co Ty pytasz??? Masz Tak nisko posadzoną brykę, ze wyższe progi mogą oberwać zawieszenie, czy planujesz 1/4 mili na tym małym parkingu i jesteś ciekawy, czy podwozia nie zostawisz :mysli::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Hmmmm... To widzę, ze tu nie pomogą nawet stali bywalcy Warsiawskiej Pragi - Lukas i LukaszR (w tej pisowni to wygląda jak TypeR :D)

Za dobre pieniądze Wielebny to moglibyśmy i oprowadzić ją po Czeskiej :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To słucham propozycji może być na PW, albo jak wolisz dam Ci maila i mi napiszesz? Bo o ile dobrze pamietam to nie będzie cie juz jutro, tak?

Poszło na priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To słucham propozycji może być na PW, albo jak wolisz dam Ci maila i mi napiszesz? Bo o ile dobrze pamietam to nie będzie cie juz jutro, tak?

Poszło na priv :)

bardzo, bardzo, bardzo....dziękuję[br]Dopisany: 15 Październik 2007, 16:45 _________________________________________________

Hmmmm... To widzę, ze tu nie pomogą nawet stali bywalcy Warsiawskiej Pragi - Lukas i LukaszR (w tej pisowni to wygląda jak TypeR :D)

Za dobre pieniądze Wielebny to moglibyśmy i oprowadzić ją po Czeskiej :polew:

BTW co jest na Czeskiej? Pewnie jakaś dziura i nic ciekawego, tylko Wicia wciągasz w jakieś zkamarki i ciemne uliczki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW co jest na Czeskiej? Pewnie jakaś dziura i nic ciekawego, tylko Wicia wciągasz w jakieś zkamarki i ciemne uliczki :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kasieńko, chodziło mi o Czeską ... ale Pragę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW co jest na Czeskiej? Pewnie jakaś dziura i nic ciekawego, tylko Wicia wciągasz w jakieś zkamarki i ciemne uliczki :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kasieńko, chodziło mi o Czeską ... ale Pragę :D

To dzisiaj nam świetnie wychodzi wymiana informacji :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, o co Ty pytasz??? Masz Tak nisko posadzoną brykę, ze wyższe progi mogą oberwać zawieszenie

Dokładnie o to.

No to musi być konkretny garb żebyś coś w swojej zerwał.. Z tego co widzę to nie siedzi wcale nisko.. ludziska przyjeżdżali dużo niższymi na spoty i było ok..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW co jest na Czeskiej? Pewnie jakaś dziura i nic ciekawego, tylko Wicia wciągasz w jakieś zkamarki i ciemne uliczki :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kasieńko, chodziło mi o Czeską ... ale Pragę :D

chyba brzeskiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba brzeskiej :)

Tam jest wiele do zwiedzania, szczególnie po godzinie 22 - każdy zakamarek koledzy z Brzeskiej pokażą ... i nie tylko :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to musi być konkretny garb żebyś coś w swojej zerwał.. Z tego co widzę to nie siedzi wcale nisko.. ludziska przyjeżdżali dużo niższymi na spoty i było ok..

Nie musi być konretny. Starczy że ma odpowiednio beznadziejny kształt. Pod blokiem mam w miarę niskie garby - tyle że bardzo krótkie i często zdarza mi się uderzyć (auto siedzi trochę niżej z przodu niż na zdjęciach). A ja wolę oszczędzić mojej Niuni takich męczarni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec baunsu i lansu AKCJA ZIMA zmiana bamboszy.

Oj niestety kurvva mać ;( Liczę na to, że jednak opady śniegu nastąpią w tym roku jak najpóźniej albo wogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...