Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aaaaaaaaatam, chrzanicie.

Na pierwszym to jakaś lesbiparty -żadnego chłopa tam nie ma. Na drugim - pierwszy kolo jest zadowolony, a ten drugi jest już pewnie "po" i jest mu już wszystko jedno.

A Wy marudzicie.

Przecież nie od dziś wiadomo, że uroda kobiet zmienia się ... z ilością wypitego alku

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w kangolii mawiaja

"fat girls are like scooters

they are great to ride on

but you wouldn't want your mates to see you on them" :):)

Opublikowano

Fajny spot wyborczy

Opublikowano

no rewelacja :)

Opublikowano

Chcialbys z nami do szwecji leciec, a nawet na spota nie przyjedziesz :bicz:

Flyer sluszne spostrzezenie :D

No tak, akurat we wtorki o tej 19 bylem zajety. Moze nastepny wtorek.

Ale swoja droga gdybyscie zoorganizowali taka imprezke to bylbym na pewno :dance:

Opublikowano

Hhacek ma tam pewnie sporo POLEK ładnych ,ślicznych,mniamm niech sie wypowie :przebiegly:

Co do klubów w wawie to jest nieźle poprawiła się sytuacja z moralnością dziewuszek...co nie dokońca jest pozytywne ;)...ale są kluby WIT ,że laski przeważają i można się trochę wmieszać w ten cycaty tłum :kox:

Angee no problem :thumbup: Zaszczyt było wymienic żarówki PaniAngeli Merkel :D

Opublikowano
Zaszczyt było wymienic żarówki PaniAngeli Merkel grin

Motor zeby mi to bylo ostatni raz :bicz3:

Opublikowano

Swedish Nightclubs Vs UK Nightclubs :)

Bild9.jpg

Widać, że nie imprezujecie w stolicy... pierwsze zdjęcie to polskie panny, zdjęcie robione 2 lata temu w klubie Organza. Potem były nawet robione prezentacje z tych imprez włśnie jak orhanza była na topie. Mam taka prezentacje jakby ktoś chciał to pisac na PW.

Co nie znaczy, że w Londynie nie ma dobrych maniurek. Są i to takie, że trudno z siebie nie zrobic wieśka rozglądając sie dookoła :) Jedna nawet przedstawiała sie: "pięćdziesiąt funtów jestem" :kox:

Opublikowano

Widać, że nie imprezujecie w stolicy... pierwsze zdjęcie to polskie panny, zdjęcie robione 2 lata temu w klubie Organza. Potem były nawet robione prezentacje z tych imprez włśnie jak orhanza była na topie. Mam taka prezentacje jakby ktoś chciał to pisac na PW.

Co nie znaczy, że w Londynie nie ma dobrych maniurek. Są i to takie, że trudno z siebie nie zrobic wieśka rozglądając sie dookoła :) Jedna nawet przedstawiała sie: "pięćdziesiąt funtów jestem" :kox:

..nie tam... zero imprez w STOLNICY :)

..po co łazić do zakatowanej organzy jak mozna doskonale bawić się w domu :kox:

tyskie22hb4.jpg

tyskie32na8.jpg

Opublikowano

Motor. Zasadniczo to ja sie z Tobą zgadzam.

Tylko ...

Do jakiego Ty auta pakujesz te browary ... :mysli:

Widzę, ze jak na tym filmiku z imprezy - heloł bejbe, mam swoją siłkę, jeżdże Fiatem Pandą, a jak mo Kolega pozyczy to i Audi A4-ką :polew:

Opublikowano

to jakies stare zdjecie ... :naughty:

ja w tym roku sniegu jeszcze nie widzialem ... :tongue4:

Opublikowano

spanky, woze w schowku dla Ciebie tego Losta S03, wiec wpadnij na spota w koncu :)

Opublikowano
:) My tu gadugadu o wyścigach na gokartach ostatnio, a ci z poznania ustalają już formacje startową.
Opublikowano

31670777vc8.jpg

19130510is2.jpg

Tak bywa, jeżeli kolegom nudzi się w pracy.. :polew:

Opublikowano

No ja tez takie zdjecie wklejalem tylko my mielismy latwiej bo to byl cienias a nie opel :D

Spetsnaz zapraszamy na spota :tongue4:

Opublikowano

spanky, woze w schowku dla Ciebie tego Losta S03, wiec wpadnij na spota w koncu :)

juz niedługo ... ;)

[ale nie wyjmuj go ze schowka]

Opublikowano

już od niedzieli zluzuje mnie się w robocie.. We wtorek będę :th:

Opublikowano

Motor. Zasadniczo to ja sie z Tobą zgadzam.

Tylko ...

Do jakiego Ty auta pakujesz te browary ... :mysli:

Widzę, ze jak na tym filmiku z imprezy - heloł bejbe, mam swoją siłkę, jeżdże Fiatem Pandą, a jak mo Kolega pozyczy to i Audi A4-ką :polew:

Hehe spoko...

- heloł bejbe, mam swoją siłkę, jeżdże Audi A4-ką , a jak mo Kolega pozyczy to i Fiatem Pandą :polew:

to jakies stare zdjecie ... :naughty:

ja w tym roku sniegu jeszcze nie widzialem ... :tongue4:

Z Paździerznika 06 ta fota opijaliśmy urodziny Motora.

Opublikowano

A tak poza tematem:

wiem, że to OT, ale muszę to tu wrzucić, bo może ktoś z Warszawy będzie potrzebował, a tak byłoby najlepiej:

mam do sprzedania swój interfejs VAGa, można go zobaczyć tutaj:

http://www.viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=77

jest prawie nowy, jakby ktoś chciał to na spota przywiozę - cena do uzgodnienia na PW.

Opublikowano

Ty sprzedajesz interfejs ??? :blink::mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.