Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, z racji tego, że umówiłem się na ozonowanie fury z lukaszr, to pojawie się dzisiaj pierwszy raz na spocie.

za takie coś powinien być ban lub przynajmniej uciszenie na 30 dni :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, z racji tego, że umówiłem się na ozonowanie fury z lukaszr, to pojawie się dzisiaj pierwszy raz na spocie.

za takie coś powinien być ban lub przynajmniej uciszenie na 30 dni :decayed:

co tak mało...?! :naughty:

Opublikowano

:hi:

Panowie, z racji tego, że umówiłem się na ozonowanie fury z lukaszr, to pojawie się dzisiaj pierwszy raz na spocie.

Weźcie tam jakieś drogowskazy ustawcie żebym się na parkingu nie zgubił ;)

Jak zobaczysz piaskowe kombi B6, a w nim dostrzesz swoje pryszcze, to znaczy, że jesteś na miejscu.

Ewentualnie możesz napisać PW do Poźka - wytłumaczy Ci dokładnie jak dojechać.

:hi:

Opublikowano

Panowie, z racji tego, że umówiłem się na ozonowanie fury z lukaszr, to pojawie się dzisiaj pierwszy raz na spocie.

za takie coś powinien być ban lub przynajmniej uciszenie na 30 dni :decayed:

co tak mało...?! :naughty:

bo świeżak :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ewentualnie możesz napisać PW do Poźka - wytłumaczy Ci dokładnie jak dojechać.

:gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Panowie, z racji tego, że umówiłem się na ozonowanie fury z lukaszr, to pojawie się dzisiaj pierwszy raz na spocie.

Weźcie tam jakieś drogowskazy ustawcie żebym się na parkingu nie zgubił ;)

wpadaj koniecznie - dzisiaj spocik na Torwarze od 19 :cool1:

Opublikowano

Panowie, z racji tego, że umówiłem się na ozonowanie fury z lukaszr, to pojawie się dzisiaj pierwszy raz na spocie.

za takie coś powinien być ban lub przynajmniej uciszenie na 30 dni :decayed:

co tak mało...?! :naughty:

bo świeżak :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

W sensie, że na żółto powinno być ? ;] hehee

Opublikowano

W sensie, że na żółto powinno być ? ;] hehee

nie, nie

jemu najlepiej pasuje taki:

lukaszr

tak w jego guście, sraczkowaty :naughty:

Opublikowano

Poprawione, teraz musicie swoje cytaty pokolorować :decayed:

Opublikowano

nie, nie

jemu najlepiej pasuje taki:

lukaszr

tak w jego guście, sraczkowaty :naughty:

:ssij: :ssij: :ssij:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Panowie, z racji tego, że umówiłem się na ozonowanie fury z lukaszr, to pojawie się dzisiaj pierwszy raz na spocie.

Weźcie tam jakieś drogowskazy ustawcie żebym się na parkingu nie zgubił ;)

uuuu widze kolega kaskader :witch1:

Opublikowano

mi po ozonowaniu maszynką łukaszar zaczęło śmierdzieć szambem.. :confused4: ;( :evil:

a tak w ogóle nowi przychodzą na pierwszy spot ze skrzynką ice tea brzoskwiniową schłodzoną...inaczej gadka się nie klei :tongue4:

Opublikowano

nie, nie

jemu najlepiej pasuje taki:

lukaszr

tak w jego guście, sraczkowaty :naughty:

:ssij: :ssij: :ssij:

:nose:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 12:21_________________________________________________

mi po ozonowaniu maszynką łukaszar zaczęło śmierdzieć szambem...

nie wiadomo co lepsze czy szambem czy spalinami :naughty: :naughty: :naughty::kox:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 12:22_________________________________________________- Przepraszam, nie wie pan, co to za straszydło?

- To moja żona.

- Och, przepraszam, popełniłem straszne głupstwo.

- Nie, to ja popełniłem straszne głupstwo

:naughty: :naughty:

Opublikowano

mi po ozonowaniu maszynką łukaszar zaczęło śmierdzieć szambem.. :confused4: ;( :evil:

a tak w ogóle nowi przychodzą na pierwszy spot ze skrzynką ice tea brzoskwiniową schłodzoną...inaczej gadka się nie klei :tongue4:

Szabmo to nic, ale jak zmyć super glue z lakieru i uszczelek :polew::decayed:

a tak w ogóle to witka po łurlopie :hi:

Opublikowano

Dzisiejszy spot aktualny? :)

Opublikowano

Dzisiejszy spot aktualny? :)

Oczywista oczywistość :decayed:

Opublikowano

Dzisiejszy spot aktualny? :)

łoo to jak klubowicze maja zawitać to nie będę dzisiaj szukał baranów i napiszę, że spocik dzisiaj zgodnie z planem w Promenadzie :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Do Promenady mam bliżej ale nie widzę problemu aby podjechać gdzieś dalej ;)

Opublikowano

Dzisiejszy spot aktualny? :)

łoo to jak klubowicze maja zawitać to nie będę dzisiaj szukał baranów i napiszę, że spocik dzisiaj zgodnie z planem w Promenadzie :naughty: :naughty: :naughty:

Podmyj się i podbij na spota.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.