Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dziewczynki wrocilem :kox: :gwizdanie:

:dance::thumbup::drunk::drinks::sesese::banan1::buhaha::ad::zemdlal:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziewczynki wrocilem :kox: :gwizdanie:

:dance::thumbup::drunk::drinks::sesese::banan1::buhaha::ad::zemdlal:

a Ty jak? udal sie wypoczynek??

Opublikowano
  • Autor

spoko Krakow jest fpytke i weselicho kuzyna teeez :decayed: Musze teraz kolowac urlop i na mazury :kox:

Opublikowano

spoko Krakow jest fpytke i weselicho kuzyna teeez :decayed: Musze teraz kolowac urlop i na mazury :kox:

:naughty:

Opublikowano

Spać a nie spamujecie.

Opublikowano

Lukaszr,Moskal,Hornet ..... tak mnie zatkało , że nie rozpoznałem Bartka i mi wstyd ;( że na wasze docinki ( wiek, ban ...itd. ) nie umiem odpowiedzieć :embarrassed:

A może macie rację , że to już ten wiek :wallbash: :wallbash: :wallbash::polew: [br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 23:53_________________________________________________Buba , Kolkov ..... kiedy na te mazury śmigacie :mysli:

Opublikowano

Oo ja tez na mazury pomykam :)

pewnie 1szego bede lecial :)

Opublikowano

siema bydlaki :hi:

Dziewczynki wrocilem :kox: :gwizdanie:

a gdzieś był ???

ja startuje do Stegny 8-13 sierpnia , jedzie ktoś nad morze w tym czasie ???

Opublikowano
:black::boobs: SIEMA DZIKUSY :boobs::black:
Opublikowano

pany

wymienialem zarowki rurkowe na led.

ale ze mi nie styka jeden to probowalem ustawic zarowke w pozycji gdy swieci troche pomigalo i zgaslo

co najfajniejsze zgasly obie od podswietlenia tablicy.

prawdopodobnie wywalilo bezpiecznik :\

ktos moze mnie nakierowac ktory do bezpiecznik ?

Opublikowano

siema bydlaki :hi:

Dziewczynki wrocilem :kox: :gwizdanie:

a gdzieś był ???

ja startuje do Stegny 8-13 sierpnia , jedzie ktoś nad morze w tym czasie ???

az tak byles pijany jak z toba rozmawialem ze nie pamietasz? :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

az tak byles pijany jak z toba rozmawialem ze nie pamietasz? :gwizdanie: :naughty:

kiedy rozmawialiśmy ??? :mysli:

prawdopodobnie wywalilo bezpiecznik :\

prawdopodobnie ledy sie wysrały jeszcze zanim dobrze zaczeły swiecic , czesta przypadłość :thumbdown:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

pany

wymienialem zarowki rurkowe na led.

ale ze mi nie styka jeden to probowalem ustawic zarowke w pozycji gdy swieci troche pomigalo i zgaslo

co najfajniejsze zgasly obie od podswietlenia tablicy.

prawdopodobnie wywalilo bezpiecznik :\

ktos moze mnie nakierowac ktory do bezpiecznik ?

sprawdź bezpieczniki 3, 4, 5 - wiele razy już to przerabiałem, bu lubię led'y

a co do led'ów, to pochwal się jakie kopiłeś. Dlaczego pytam...?

Otóż dioda (m.in. LED) jest bardzo wrażliwa na skoki napięcia. Jeśli masz diody z niższych półek lub z samej podłogi to możliwe, że poza bezpiecznikami będziesz musiał wymienić same diody :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

Otóż dioda (m.in. LED) jest bardzo wrażliwa na skoki napięcia. Jeśli masz diody z niższych półek lub z samej podłogi to możliwe, że poza bezpiecznikami będziesz musiał wymienić same diody :wink4:

dokładnie tak jak mówisz :good: Moro musisz zainwestować w konkretne ledy jak chcesz się lansować swoimi blachami :cool1:

Opublikowano

Kumpel ma do oddania wejsciowke VIP za 100PLN na:

http://www.renaultf1teamshow.pl

Ktos zainteresowany?

Opublikowano

Otóż dioda (m.in. LED) jest bardzo wrażliwa na skoki napięcia. Jeśli masz diody z niższych półek lub z samej podłogi to możliwe, że poza bezpiecznikami będziesz musiał wymienić same diody :wink4:

dokładnie tak jak mówisz :good:

w końcu coś o tym wiem... :gwizdanie:

:kox:

Opublikowano

Siemanko psitki :hi:

kiedy na te mazury śmigacie?

Ja lece jutro po robocie :naughty: Kajak zapakowany, przyczepka juz stoi na miejscu :kox:

Kretowiny. Bierzcie namioty i wpadajcie, koszta znikome a miejscówka za***ista :) Czyste jezioro, plaża, lasek, deptak blisko (czyt. lachonarium :) )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.