Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To zalezy jak jest zimno :decayed: ale tak do 22 bo pozniej lokal zamykaja

Oj tak zamykają - jak ostatnio z Flyerem wyjeżdżaliśmy to wjechaliśmy na taki wysoki podjazd, a tu zonk - brama zamknięta - więc samochodzik za samochodzikiem i zjeżdżaliśmy tyłem :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiciu a powiedz Ty mi chlopie co to za nowa ranga ???/ VIP ? :kox:

Opublikowano

Hornet uzyj opcji szukaj :tongue4: ale podpowiem Ci ze to zalezy od tego kto ile moze wypic :D

Opublikowano

Hornet uzyj opcji szukaj :tongue4: ale podpowiem Ci ze to zalezy od tego kto ile moze wypic :D

I rejeszcze jeszcze co może wypić :polew:

Opublikowano

Hornet uzyj opcji szukaj :tongue4: ale podpowiem Ci ze to zalezy od tego kto ile moze wypic :D

Luk Ty to żadko, ale jak coś pier@#$%^ do z krzesła można spaść :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Październik 2007, 21:15 _________________________________________________Kurva co sie dzieje z tym j**anym GG!!??
Opublikowano

Foltyn w sejmie, GG ma czkawke :decayed:

Opublikowano

Kurva co sie dzieje z tym j**anym GG!!??

Zesrało się jak zawsze na jesieni pada :polew: :polew: ludzie siedzą a nie piją piwo jak w lato na zielonej t :naughty:rawce przy trawce

Opublikowano

Jakto ja pije, ale fakt zielonej to nie ma :confused4:

Opublikowano

Norbi u ciebie w poście "auto mało pali" nie mogę odpowiedzieć co się dzieje :disgust:

Opublikowano

Foltyn w sejmie, GG ma czkawke :decayed:

to chyba jakiś mega kac...

Opublikowano

Norbi u ciebie w poście "auto mało pali" nie mogę odpowiedzieć co się dzieje :disgust:

Spedyt zamknął :bicz3: Ksiakiś poważny kolo chiba :tongue4:
Opublikowano

Pisałeś bez ładu, składu - jednym słowem bez sensu..... któr normalny posiadacz samochodu martwi się że ten mało pali : :Dshocked:[br]Dopisany: 24 Październik 2007, 22:04 _________________________________________________Norbi właśnie napisałeś 1001 posta !!!!!!!!!!!!!!!!!!! trza uczcić jakoś :mysli:

Opublikowano

Norbi u ciebie w poście "auto mało pali" nie mogę odpowiedzieć co się dzieje :disgust:

Spedyt zamknął :bicz3: Ksiakiś poważny kolo chiba :tongue4:

Jak się napije pare piwek wieczorem to tez mam ochote napisac coś nasiąkniętego chmielem :)

Ale racja audi mało pali.... ale moje :tongue4:

Opublikowano

Moje też :polew:

Opublikowano

Norbi u ciebie w poście "auto mało pali" nie mogę odpowiedzieć co się dzieje :disgust:

Spedyt zamknął :bicz3: Ksiakiś poważny kolo chiba :tongue4:

Jak się napije pare piwek wieczorem to tez mam ochote napisac coś nasiąkniętego chmielem :)

Ale racja audi mało pali.... ale moje :tongue4:

A fakt masz racje ksiakoś po browarze mi to wylazło :drunk:
Opublikowano

No też sie ostatnio martwiłem spalaniem, było tylko 16 w mieście - może chodził na 6 garów :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

Hornet uzyj opcji szukaj :tongue4: ale podpowiem Ci ze to zalezy od tego kto ile moze wypic :D

To ty Lukas nigdy VIPem nie zostaniesz :polew:

Opublikowano

Po tym ile wypiłem dwa tygodnie temu w weekend to zostałbym spoko adminem .... :polew:

Opublikowano

Po tym ile wypiłem dwa tygodnie temu w weekend to zostałbym spoko adminem .... :polew:

Chyba sklepu monopolowego :polew:

Opublikowano

nie pogardził bym :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.