Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Zgrywam foty jest ich qwa za 300 :D Dam potem linki :)

Nie wiem co my piliśmy ale film też mi sie skończył , generalnie rano nie wiedziałem gdzie jestem heheh

:blink: a pamiętasz jak niosłem Cię z ....... f*ck nie pamiętam ale zanosiliśmy cię do domu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

To jest nagłośnienie.. nawet ICE nie podskoczy :shocked:http://www.smog.pl/wideo/13676/17_000_watt_w_aucie/

ICE nie ma szans - ale dziwię się, że w środku nic nie odpada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najzajebistrza fota to ta:

Mistrzunio nie? :) Polecam się na przyszłość.

Malik :oklaski: :hi: otwieraj firmę :naughty:

Kto ma pozostałe zdjęcia i czyj był aparat którym Lukaszr robił fotki ? Ja bardzo proszę o wszystkie zdjęcia :D

Żółw te Twoje perfumy to czułam jescze przez całą drogę do Radomia. :naughty: Łukasz twierdzi że się musiałeś mocno przytulać :polew:

:embarrassed: moze sie za bardzo psiknałem :embarrassed:

;)

Brynia pozdrów małżonka i powiedź jemu, ze nastepnym razem poprzytulam sie troszke do niego :polew::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgrywam foty jest ich qwa za 300 :D Dam potem linki :)

Nie wiem co my piliśmy ale film też mi sie skończył , generalnie rano nie wiedziałem gdzie jestem heheh

Co pilismy to ja wiem, tylko o której wróciłam do domu to jest pytanie, zupełnie czasoprzestrzeń mi się rozjechała.

BTW: Bawiłam się rewelacyjnie Poziek dzięki za zaproszenie, Hugo jeszcze raz najlepsze życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:

Gdzie dokładnie sa spokciki? (gdzie jest Fort Wola to wiem - ale chodzi mi dokładniej, bo tam jest dużo miejsca)

Podjadę w najbliższy wtorek na godzinkę, potem jadę na imprezę do Klubu Park (od 20-21szej - lata 70s 80s 90s) - może ktoś będzie chciał o impreżkę w Parku zahaczyć :):P

Zrezałem juz te bixenonki 12000K więc podjadę się pochwalić :P I tak pewenie równo zjedziecie że kolor za niebieski itp. ale to szczegół :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potem jadę na imprezę do Klubu Park (od 20-21szej - lata 70s 80s 90s) - może ktoś będzie chciał o impreżkę w Parku zahaczyć :):P

Typowa mordownia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, jakoś trafię jakby co to będę dzwonił do Lucasa :)

A dyska jak dyska, kumpela mnie zaprosiła i obiecałem ją potem do domu odwieźć więc nie wypada teraz się rozmyślać, inna sprawa że najbardziej lubie starą muzę ..... :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ki, jakoś trafię jakby co to będę dzwonił do Lucasa :)

A dyska jak dyska, kumpela mnie zaprosiła i obiecałem ją potem do domu odwieźć więc nie wypada teraz się rozmyślać, inna sprawa że najbardziej lubie starą muzę .....

Gdzie zostawiasz fure? Lepiej byle gdzie nie zostawic. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesadyzmu. Postaw samochod gdzies w okolicach Batorego, czy pod SGH i bedzie stal. Mieszkalem tam jakis czas temu i nie bylo zadnych niespodzianek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pewnie zrobię, ale jakby w okolicy (10-15 minut drogi) był jakiś strzeżony to bardzo chętnie....

Tak na serio, wie ktoś o jakimś strzeżonym parkingu w tamtej okolicy ?? ( bym się mógł bardziej na tańcach wyluzować :P ) :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest to pewien problem szczerze mówiąc ale nie chciałem zaśmiecać tematu

Ale może ktoś wie czy w okolicy parku jest jakiś strzeżony parking ??

A po co Tobie strzeżony parking - takiego paździocha nikt nie weźmie - jeszcze Ci go umyją i przypilnują :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...