Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Swojego paździocha zmierzyłem na wadze dla tirów (dokładność 10 kg) - waży 1850-1860 kg z 5/6 paliwa w zbiorniku...

często maja takie wagi w róznych magazynach/składach itp.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pamiętacie, jak mówiłem kiedyś na spocie, że hhacek kupił nową brykę?

ogonps5.jpg[br]Dopisany: 06 Listopad 2007, 21:32:01_________________________________________________A na spota jak widac - nie dotarłem :kwasny:

wiciu moja nowa bedzie miala ramki klubowe a nie taki ogonek ;)

Opublikowano

ale miejsca konkretnie?? :thumbup:

A konkretnie to np:

1. Waga samochodowa 60 t - firma „Eko – Met” P.H. Warszawa

http://www.eko-met.pl/

2. http://www.desch.pl/waga.php

3. http://www.waga.net.pl/pliki/lista_referencyjna_waga_samochodowa.pdf

Zobacz może coś znajdziesz.

o to chodziło !! dzieki masz u mnie buziaczka z języczkiem :decayed:

pieszczochy

Opublikowano

mam pytanie odnosnie ostatniego spotu, szczytywaliscie mi bledy vagiem powodem byl tryb awaryjny. stawialiscie na ktorys z przewodow. moglbym sie dowiedziec jaki dokladnie to byl blad pelna nazwe bo w serwisie powiedzieli ze jezeli to czujnik cisnienia w kolektorze ssacym to ta czesc trzeba wymienic koszt 100zl +wymiana (oczywiscie poza ASO) bo pol wyplaty zostawie

Opublikowano

szczytywaliscie

SZCZYTOWALIŚCIE NA SPOCIE??!!? WOW!! :shocked:

Opublikowano

szczytywaliscie

SZCZYTOWALIŚCIE NA SPOCIE??!!? WOW!! :shocked:

Głodnemu chleb na myśli? :przebiegly: Przeczytaj uważnie :)

Opublikowano

Głodnemu chleb na myśli? :przebiegly: Przeczytaj uważnie :)

"szczytywaliscie" moze byc rownie dobrze "szczytowaliscie" jak "zczytywalisce". samo w sobie nic nie znaczy :)

Opublikowano

szczytywaliscie

SZCZYTOWALIŚCIE NA SPOCIE??!!? WOW!! :shocked:

Głodnemu chleb na myśli? :przebiegly: Przeczytaj uważnie :)

głodny głodnemu wypomnie :wink4:

Opublikowano

no wlasnie glodny glodnemu zawsze wygarnie. a co do spotow to byl to moj dziewiczy, ale wiem ze napewno bede sie na nich zjawial, choc mam troche daleko. Pozdro dla wszystkich posiadaczy :a4fan:

Opublikowano

szczytywaliscie

SZCZYTOWALIŚCIE NA SPOCIE??!!? WOW!! :shocked:

Głodnemu chleb na myśli? :przebiegly: Przeczytaj uważnie :)

głodny głodnemu wypomnie :wink4:

Jasne, jasne i juz koniec pierdół bo znowu się będą czepiać i jeszcze ostrzeżenie dostanę :polew:

Opublikowano

szczytywaliscie

SZCZYTOWALIŚCIE NA SPOCIE??!!? WOW!! :shocked:

Głodnemu chleb na myśli? :przebiegly: Przeczytaj uważnie :)

głodny głodnemu wypomnie :wink4:

Jasne, jasne i juz koniec pierdół bo znowu się będą czepiać i jeszcze ostrzeżenie dostanę :polew:

Właśnie kto tu głodny :tongue4: :gwizdanie:
Opublikowano

No ja to miałem ze trzy orgazmy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Z czego bardzo się cieszę. :>

W godzinkę aż trzy, no,no :D

Opublikowano

Zobaczta jaki koksik :)

http://www.mobile.de/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=93&id=11111111285492496

9f87_27.JPG[br]Dopisany: 07 Listopad 2007, 23:42 _________________________________________________Gówno Przylgnięte - kiedy chcesz się podetrzeć, ono czeka na brzegu d*py :D

via http://www.teksty.jeja.pl/217,rodzaje-gowna.html

Opublikowano

I takie auto mi się podoba..... nawet bardziej niz nowa A4 ... wolę stare, stylowe autka

( Naturalnie nie obraźcie się z tego powodu :P )

Opublikowano

Sprzedajmy bryke oniaka, dorzucimy jeszcze ze 3 B6 z klubu i bedzie urquattro :P

Opublikowano

Mnie tam podobaja się te stare quattro: Urquattro, Quattro i Sport Quattro - takie fajne klasyki :)

Niestety drogie zabawki, te sławne kewlarowe spinki itp. Fajnie byłoby takiego mieć.....

Pomarzyć zawsze można

Opublikowano

jak siedzi się na L4 to rózne głupoty przychodzą człowiekowi do głowy:

było ale dla mnie :kox:

http://video.google.com/videoplay?docid=8220305255510300715&q=dsco+polo&total=2405&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=0

Opublikowano

To jest klasyk :cool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.