Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

-- O panią :decayed:

to kórwa Pauki nie poznałeś ????? czy mnie pod c**j ładujesz ?? :kox: :kox: :kox: :kox:

:kox: :kox: :kox::decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema zboki wstrętne :hi:

Opublikowano

siema zboki wstrętne :hi:

hehe widać że po urlopie bo światło zapala :decayed:

Siema :hi:

Opublikowano

Dostałem zakaz skakania, biegania, imprezowania przez ok 2 tyg.

eSka dalej stoi bo nie moge się nią ruszyć w deszcz (brak wycieraczek).

:polew: :polew:

Kali Ty masz kurva problemy w życiu ... jak chcesz to wpadnij na spota i poskaczesz sobie i pobiegasz .. - nic mamie nie powiemy :decayed: :decayed:

Opublikowano

Siemka :hi:

łajdaho to jak nie powiecie to może wpadne dzisiaj. :)

Opublikowano

Dostałem zakaz skakania, biegania, imprezowania przez ok 2 tyg.

eSka dalej stoi bo nie moge się nią ruszyć w deszcz (brak wycieraczek).

:polew: :polew:

Kali Ty masz kurva problemy w życiu ... jak chcesz to wpadnij na spota i poskaczesz sobie i pobiegasz .. - nic mamie nie powiemy :decayed: :decayed:

:D :D :D

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

PILNE!!!!!

Pany, ma ktoś do pożyczenia lub wie gdzie kupić od ręki ściągacz do wycieraczek bo mi kuźwa pękło ramię i muszę wyjąc cały mechanizm ściągnąć, wszystko wyczyścić i przesmarować. Mam nadzieję że nie będę musiał kupować nowego bo koszt 400zł jest z lekka przesadzony w porównaniu do B5 gdzie kosztuje ok 200zł. A już prawie nazbierałem zaskórniaków na program ;(

eeb47b567bafbb2cm.jpg

Opublikowano

PILNE!!!!!

Pany, ma ktoś do pożyczenia lub wie gdzie kupić od ręki ściągacz do wycieraczek bo mi kuźwa pękło ramię i muszę wyjąc cały mechanizm ściągnąć, wszystko wyczyścić i przesmarować. Mam nadzieję że nie będę musiał kupować nowego bo koszt 400zł jest z lekka przesadzony w porównaniu do B5 gdzie kosztuje ok 200zł. A już prawie nazbierałem zaskórniaków na program ;(

eeb47b567bafbb2cm.jpg

Łole urwoł!

Dzień dobry :hi:

Opublikowano

PILNE!!!!!

Pany, ma ktoś do pożyczenia lub wie gdzie kupić od ręki ściągacz do wycieraczek bo mi kuźwa pękło ramię i muszę wyjąc cały mechanizm ściągnąć, wszystko wyczyścić i przesmarować. Mam nadzieję że nie będę musiał kupować nowego bo koszt 400zł jest z lekka przesadzony w porównaniu do B5 gdzie kosztuje ok 200zł. A już prawie nazbierałem zaskórniaków na program ;(

eeb47b567bafbb2cm.jpg

Jedź do jakiegoś mechanika z tym.

Opublikowano

najlepiej do speca od wymiany szyb oni na 100% maja takie ściągacze :)

Opublikowano

PILNE!!!!!

Pany, ma ktoś do pożyczenia lub wie gdzie kupić od ręki ściągacz do wycieraczek bo mi kuźwa pękło ramię i muszę wyjąc cały mechanizm ściągnąć, wszystko wyczyścić i przesmarować. Mam nadzieję że nie będę musiał kupować nowego bo koszt 400zł jest z lekka przesadzony w porównaniu do B5 gdzie kosztuje ok 200zł. A już prawie nazbierałem zaskórniaków na program ;(

eeb47b567bafbb2cm.jpg

Jakiś duży klucz + młoteczek. Podważ kluczem, lekko puknij w śrubę (przez jakąś deseczkę najlepiej) i jak nie jest mocno zapieczone, to zejdzie bez większego problemu.

Opublikowano

PILNE!!!!!

Pany, ma ktoś do pożyczenia lub wie gdzie kupić od ręki ściągacz do wycieraczek bo mi kuźwa pękło ramię i muszę wyjąc cały mechanizm ściągnąć, wszystko wyczyścić i przesmarować. Mam nadzieję że nie będę musiał kupować nowego bo koszt 400zł jest z lekka przesadzony w porównaniu do B5 gdzie kosztuje ok 200zł. A już prawie nazbierałem zaskórniaków na program ;(

eeb47b567bafbb2cm.jpg

Jedź do jakiegoś mechanika z tym.

znowu zmiana nicku?

Opublikowano

PILNE!!!!!

Pany, ma ktoś do pożyczenia lub wie gdzie kupić od ręki ściągacz do wycieraczek bo mi kuźwa pękło ramię i muszę wyjąc cały mechanizm ściągnąć, wszystko wyczyścić i przesmarować. Mam nadzieję że nie będę musiał kupować nowego bo koszt 400zł jest z lekka przesadzony w porównaniu do B5 gdzie kosztuje ok 200zł. A już prawie nazbierałem zaskórniaków na program ;(

eeb47b567bafbb2cm.jpg

Problem znany z B6/B7. Jak nei znajdziesz ściągacza do łożysk (bo tak na prawdę tego szukasz) proponuję osłonić szybę kartonem i naciąć podstawę ramienia wycieraczki szlifierką kątową. Zejdzie idealnie.

Opublikowano

Na przasnyskiej zdejma Ci raz dwa.

Opublikowano

Na przasnyskiej zdejma Ci raz dwa.

Ty jednak masz u nich jakieś udziały Michu :decayed: :decayed:

Opublikowano

Na przasnyskiej zdejma Ci raz dwa.

I zreaktywuja mechanizm za ~ 100pln

:hi:

Opublikowano

Na przasnyskiej zdejma Ci raz dwa.

Ty jednak masz u nich jakieś udziały Michu :decayed: :decayed:

Bardzo porządny warsztat :good:

Jak nie robię sam to tam jadę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.