Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja użytkuję SE Xperię 1. Też jest spoko nawet.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

PILNA POTRZEBA - WYPOZYCZENIE ALBO KUPNO DYSTANSOW :kwasny:

Ma ktos w Wawce ?

:hi:

Opublikowano

PILNA POTRZEBA - WYPOZYCZENIE ALBO KUPNO DYSTANSOW :kwasny:

Ma ktos w Wawce ?

:hi:

Mogę sprzedać parę 15mm.

Opublikowano

idealny bylby komplet 12mm 4szt, 15mm za duzo... mam ET45, przy ET30 bede mial kolo na blotniku na dolkach.

Opublikowano

Pozdrowienia dla chłopaków, tylko po co im ten wosk? :polew: :polew: :polew: :polew:

IMG_4051-1.jpg

Opublikowano

pewnie się woskowali tu i ówdzie :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Pozdrowienia dla chłopaków, tylko po co im ten wosk? :polew: :polew: :polew: :polew:

IMG_4051-1.jpg

A nie widzisz jak się "wysokie" czoło świeci :gwizdanie:

Opublikowano

Pozdrowienia dla chłopaków, tylko po co im ten wosk? :polew: :polew: :polew: :polew:

IMG_4051-1.jpg

man in wax

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pozdrowienia dla chłopaków, tylko po co im ten wosk? :polew: :polew: :polew: :polew:

IMG_4051-1.jpg

Też się nad tym zastanawiałem :decayed: chyba robią jego reklamę :kox:

Adriano doszła paczka :mysli: ?

RĘCZNIKI KLUBOWE - http://www.a4-klub.pl/smf/recznik_plazowy_1_tura_zbieramy_chetnych-t87352.0.html ZAPRASZAM :good:

Opublikowano

siema dziewuchy :hi:

Opublikowano

siema dziewuchy :hi:

Nawet dzisiaj zapaliłeś światło a już myślałem że zaspałeś.

Bry :hi:

Opublikowano

Paczka już doszła wielkie dzięki, nawet nadkola już zamontowane, w miarę dobrze nawet pasują. Jeszcze osłonę muszę zamontować ale nie mogę znaleźć tej cholernej listwy podtrzymującej :kwasny:

Opublikowano

siema dziewuchy :hi:

Nawet dzisiaj zapaliłeś światło a już myślałem że zaspałeś.

ja nie moge zaspać , robota w wawie by staneła :thumbdown::kox:

Opublikowano

Pozdrowienia dla chłopaków, tylko po co im ten wosk? :polew: :polew: :polew: :polew:

IMG_4051-1.jpg

:polew:

Hasło na dziś..szwagrowie to z a r a z a ! :evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

Cześć Warszawiacy

Mam sprawę.

Od czasu instalacji w mojej B6 multifunkcji od B7 (Concert II) borykam się z problemem nie działającej lewej rolki.Z tego co się dowiedziałem albo jest błąd kodowania albo coś z taśmą (choć prawa rolka działa git).

Czy na spocie któryś z Was magików dał by radę zakodować mi to raz jeszcze - po prostu od nowa?

A może jakoś w pt/weekend mógł bym do któregoś w Wawie lub okolicach podjechać - oczwywiście czas pracy nie pozostanie stracony/

Muszę po prostu zamknąć temat - albo kodowanie albo taśma.

Opublikowano
:hi: siema dzikusy :black::hi:
Opublikowano

:hi:

Ech... czekam na auto i czekam. Miało być we wtorek, może dziś się bank w końcu określi i wypłaci kaske...

Opublikowano

Siemanko :hi:

I czerwone R8 zjebane jest z przodu, znaczek krzywo i lampa od pasażera strony jakaś krzywa. Sam pomysł kalendarza ciekawy ale wykonanie nie powala.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.