Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

niom, ładny bagażnik ......

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bajk jak coś to dałem swoją szybę bez rys i innych lukasowi i nie wiem czy będzie ją wymieniał..pogadaj z nim :gwizdanie:

Opublikowano

bajk jak coś to dałem swoją szybę bez rys i innych lukasowi i nie wiem czy będzie ją wymieniał..pogadaj z nim :gwizdanie:

:good:

Opublikowano

a i z naklejką dope :kox:

Opublikowano

Czy ktoś z kolegów może zaprogramować mi przełącznik dezaktywacji poduszki trzeba do tego użyć HEX+CAN-a i VAG-a 704.1 bo mój KKL sobie nie poradził :D

Opublikowano

Czy ktoś z kolegów może zaprogramować mi przełącznik dezaktywacji poduszki trzeba do tego użyć HEX+CAN-a i VAG-a 704.1 bo mój KKL sobie nie poradził :D

Pisz do ono - na pewno pomoże na spocie.

Opublikowano

D

Czy ktoś z kolegów może zaprogramować mi przełącznik dezaktywacji poduszki trzeba do tego użyć HEX+CAN-a i VAG-a 704.1 bo mój KKL sobie nie poradził :D

Pisz do ono - na pewno pomoże na spocie.

Dzięki za info odezwę się do Niego.

Opublikowano

D

Czy ktoś z kolegów może zaprogramować mi przełącznik dezaktywacji poduszki trzeba do tego użyć HEX+CAN-a i VAG-a 704.1 bo mój KKL sobie nie poradził :D

Pisz do ono - na pewno pomoże na spocie.

Dzięki za info odezwę się do Niego.

Poczytaj parę stron wstecz, a zobaczysz, że to jednak nie jest dobry namiar. Przynajmniej do VAGowania.

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

D

Czy ktoś z kolegów może zaprogramować mi przełącznik dezaktywacji poduszki trzeba do tego użyć HEX+CAN-a i VAG-a 704.1 bo mój KKL sobie nie poradził :D

Pisz do ono - na pewno pomoże na spocie.

Dzięki za info odezwę się do Niego.

Poczytaj parę stron wstecz, a zobaczysz, że to jednak nie jest dobry namiar. Przynajmniej do VAGowania.

ale wodki sie napic moga przeciez, nie? :decayed:

Opublikowano

D

Czy ktoś z kolegów może zaprogramować mi przełącznik dezaktywacji poduszki trzeba do tego użyć HEX+CAN-a i VAG-a 704.1 bo mój KKL sobie nie poradził :D

Pisz do ono - na pewno pomoże na spocie.

Dzięki za info odezwę się do Niego.

Poczytaj parę stron wstecz, a zobaczysz, że to jednak nie jest dobry namiar. Przynajmniej do VAGowania.

ale wodki sie napic moga przeciez, nie? :decayed:

Pewnie. PoVAGinować też, gorzej z VAGowaniem. Chociaż w Bullicie jakiś tam komputer jeździ do wsiech marek :decayed:

Opublikowano

hyhy , a co to jest VAG ?

Bajk bryka git , szkoda że sedan , ale dobrze że Q :oklaski:

Opublikowano

Pany

jakis czas temu kupilem zegary i na szybce jest wymalowany bialym korektorem ich numer.

oczywiscie gowno nie chce zejsc zadnym plynem...

jaka chemia usunie to i nie zniszczy szybki ?

Opublikowano

jaka chemia usunie to i nie zniszczy szybki ?

rozpuszczalnik/aceton :bag:

Opublikowano

rozpuszczalnik zniszczy szybke na moj gust :gwizdanie:

zmatowi ja

Opublikowano

spirytus

Opublikowano

Bajk tak swoja droga miałeś kupić męskie auto Evo i byłoby git...

(...)

A ja słyszałem, że Mituwisi EVO jest dobre dla impotentów :gwizdanie: :gwizdanie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

A ja słyszałem, że Mituwisi EVO jest dobre dla impotentów :gwizdanie: :gwizdanie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

choć na zawody, przewiozę cie i zobaczymy co ci będzie wisiało a co stało :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly:

Opublikowano

Panowie spece z dobrym rozeznaniem w terenie, szybkie pytanie:

Który warsztat polecacie na wymianę hamulców w B6 na większe (przód i tył)?

Przez wymianę rozumiem:

- złożenie zacisków 320mm przednich w całość, wymiana zacisków, założenie tarcz i klocków

- wyczyszczenie i sprawdzenie używanych zacisków 288 na tył, montaż na samochodzie, założenie tarcz i klocków

- wymiana płynu

Szczególnie chodzi o zaciski na tył. Leżały gdzieś u handlarza, więc trzeba nad nimi popracować by można ja było założyć na auto.

Jaki warsztat nadaje się do takiej roboty?

JaroD

Opublikowano

Ci kolo TOM'a daja rade... mi zakladali 300mm na tyl.

Za zmiane przodu i tylu chcieli 400PLN.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.