Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1889pl2.jpg
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Flyer, nie działa obrazek!

Opublikowano

Juz bangla :)

Opublikowano

Ten rysunek myszki w logo mi się dziwnie skojarzył :D

Opublikowano

Flyer ja tam nic nie widzę w Twoim poście.

Opublikowano

Pociagne temat dalej... Jest nawet konkurs w sieci o nazwie PHALLIC AWARDS. :decayed:

http://b3ta.com/features/phalliclogoawards/

brazilian-anal.gif

bellweather.gif

atherton-car-centre.jpg

Opublikowano

O.K. teraz juz wszystko widze :) Niezłe

Opublikowano

SebMis mozesz mi zczytać numerek pompki centralnego zamka od siebie. Bo u mni jest taki, ze go nigdzie nie ma (a padła na śmieć) - coś mi się to podejrzane wydaje.

Dzięki

według etki to jest: 8D0 862 257 lub 8D0 862 257 D lub 8L0 862 257 M lub 8D0 862 257 E widać było kilka wersji, jeśli uda mi się gdzieś odczytać ten numerek to podam.

Opublikowano

No to witam wszystkich i zapraszam wszystkie stare i nowe osoby na spocika.

Opublikowano

Teraz to mi pojechałeś. :polew: U mnie na wsi (nie mylic z WueSI) nadal mówi się "ostro" :tongue4:

Ty wieśniaro! :polew:

moim skromnym zdaniem. dalej "jedzie" :gwizdanie:

Teraz to :foch: i Ty Krzyniu przeciwko mnie?

Kasiu ja zawsze z Tobą :naughty:

Opublikowano

Angela, Ono - czemu Wy on line a nie na spocie :shocked:

Brynia ja to niestety jeszcze w pracy jestem......

A na spocik to jak zawsze dopiero o 20 lece........ :decayed:

Opublikowano

Dobranoc :decayed:

Opublikowano

Norbi Ty juz spac idziesz...... :shocked:

A na spota przyjechac to nie laska..... :bicz3:

Opublikowano

Uwaga Komunikat

Lukas Zyje :hi:

Wiem ze dziwnie to wygladalo dzisiaj na spocie ale skonczylem prace o 20 i nie mialem juz sil takze widzimy sie za tydzien i dzielimy jajeczkiem :decayed:

To moj pierwszy wolny wieczor Wtorkowy od kwietnia :naughty:

Opublikowano

Lukas ja to normalnie nie moglam uwierzyc, ze Ciebie nie ma...... :shocked::D

Opublikowano

Uwaga Komunikat

Lukas Zyje :hi:

:naughty:

tak tak i za***rdala na PS3...tak jak malik

:kox:

Opublikowano

jeszcze 86 :naughty: piszemy piszemy ....

Opublikowano

wczoraj jakoś szybko się wszyscy rozjechali, zostały 4auta do końca (do 22:00), chciałem złożyć podziękowania dla LukasaR za wyregulowanie i "odkamienienie" :decayed: sprysków reflektorów oraz za pozbycie się pasażera na gapę (pająk :dance: w czeluściach bagażnika)

Opublikowano

wczoraj jakoś szybko się wszyscy rozjechali, zostały 4auta do końca (do 22:00), chciałem złożyć podziękowania dla LukasaR za wyregulowanie i "odkamienienie" :decayed: sprysków reflektorów oraz za pozbycie się pasażera na gapę (pająk :dance: w czeluściach bagażnika)

Ależ bardzo proszę. Pająk był wyjątkowo nieproszonym gościem :)

Wiem ze dziwnie to wygladalo dzisiaj na spocie ale skonczylem prace o 20 i nie mialem juz sil takze widzimy sie za tydzien i dzielimy jajeczkiem :decayed:

A ja tak się męczyłem żeby Tobie przynieść płytkę :bicz:

Poza tym jakim jajeczkiem ??? Nie pomyliłeś Świąt ??? :polew:

Opublikowano
Poza tym jakim jajeczkiem ??? Nie pomyliłeś Świąt ???

to prowokacja :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.