Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 17:03_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

kurfa, miniaturka video wszystko zdradzila :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bestia posiada tylko jeden kluczyk, który na dłuższą metę można na stałe zostawiać w stacyjce - żaden szanujący swoje życie złodziej nie zaryzykuje brawurowej ucieczki tym sprzętem albo robienia ciasnych winkli na ręcznym żeby zgubić pościg.

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Spałem, nie jeżdżę w skórze :tongue4:

W skórze jeździ Wit. bez "S" na końcu :decayed:

śkurwensyn jak on tam wlazł

:polew:

poziek_lupo.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

poziek_lupo.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
a to nie hornet sprzedaje :gwizdanie: :polew: :polew:

Nie ja ale to auto mojej sąsiadki który kiedyś miała i sprzedała. Widocznie teraz ktoś sprzedaje :good:

Opublikowano

bardziej niż sloń trabe - potrafi nim wymienić żarowkę w xenon Plus bez wyciągania lampy :decayed:

:polew: :polew: :polew:

A przy okazji :naughty: :naughty: :naughty:

tumblr_lae8zr7Bam1qzqlhwo1_500.jpg

:naughty: :naughty:

Opublikowano

Pitolicie :wink4: Ważne żeby"kobyła w polonezie nie padła" :polew: :polew: Ja już nie wiem czy się smiać czy współczuć ludziom z tego filmu :przebiegly:

Opublikowano

Dla spostrzegawczych :naughty: :naughty:

Ktos mnie uswiadomi ? bo ja nie wiem o co kaman

Opublikowano

Horneto , a sprawdzał czy sąsiadka nie ma przedmucha na rurze ?

Opublikowano

Horneto , a sprawdzał czy sąsiadka nie ma przedmucha na rurze ?

Ja sąsiadki nie sprawdzałem bo to nie ma co się oszukiwać ale pasztet tłusty :decayed::kox:

Opublikowano

:hi::jerk:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 06:58_________________________________________________

Dla spostrzegawczych :naughty: :naughty:

Ktos mnie uswiadomi ? bo ja nie wiem o co kaman

o cycki :good:

Opublikowano

no i po spocie u Moskala :) - dzieki za pomoc i dobre rady :)

co moge powiedziec...

pojechalem do niego nic nie bylo slychac w aucie

wrocilem i nie to auto :P -

Moskal jak sie ten Tuner nazywal ? btw Moze jest w wawie ktos godny polecenia ? bo zapinac na 2gi koniec polski to troche lipa z moim "wyczynowcem"

Moskal jak bede rezac to inne turbo to fmic konieczny czy moge zostac na ori bebechach SMIC?

Opublikowano

A CO CHCESZ KONKRETNIE ROBIC?

Opublikowano

Za rada Moskala sie zastanawiam nad K04 - a ze "jest okazja"

Opublikowano

kokos a poza cena to czym te 2 sprezarki sie roznia ?

http://allegro.pl/nowa-turbina-seat-vw-audi-1-8t-1998-04-k04-15-i1289471977.html

Dobrze mi Moskal powiedzial ze to potencjal na 220 KM jest ?[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 14:40_________________________________________________z tego co widze oznaczenia maja te same.

moze byc za ta twoja jest tylko regenerowana ?

Opublikowano

IC tez by sie przydalo

no i heble

Opublikowano

napisali ze nowa,ja tylko wrzucilem przykladowy link,sam potencjal sprezarki to nie wszystko zeby tyle uzyskac,ja bralem swoja z łomianek ,pixi zreszta tez,znajdz jeszcze kogos kto wystroi ci auto,poszukaj na forum tematu z dlubnieciem 1.8,[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 14:52_________________________________________________

IC tez by sie przydalo

no i heble

zatrzymac tez sie jakos trzeba :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.