Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przynajmniej uzyskaliscie pare przydatnych informacji :)

Adaś są przecież jakies egzaminy, ktore można zdać i one redukują o jakąś ilość punkty. Może warto spróbować?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

także teraz uważać na : Fiaty stilo, Pasaty, Volva, BMW, Fordy mondeo, Skody octavie itd itp. :kox:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2007, 11:05 _________________________________________________

Przynajmniej uzyskaliscie pare przydatnych informacji :)

Adaś są przecież jakies egzaminy, ktore można zdać i one redukują o jakąś ilość punkty. Może warto spróbować?

tak są..ale nie jak się ma prawko do zabrania..
Opublikowano

Ty to jakiś niedopieszczony widzę jesteś :D

Nieeeee, skądże znowu :tongue4:

;):polew: :polew: :polew:

Szczerze powiem, że trochę skłamałem - może przydałoby się trochę więcej pieszczot :polew::tongue4:

Ale może nie koniecznie Wiciu Ty miałbyś mi w tym pomóc :polew:

Opublikowano

No jutro masz urodzinki, kto wie co się wydarzy ;)

Jest taka piosenka Kombi ,, Sen się spełni" :)

Niestety tego co bym chciał nie wiesz, a wątpię czy to się uda :confused4:

Opublikowano

tak są..ale nie jak się ma prawko do zabrania..

trochę z tym zabawy jest ale strzelisz egzamin i znowu możesz latać :a4fan:

Opublikowano

No jutro masz urodzinki, kto wie co się wydarzy ;)

Jest taka piosenka Kombi ,, Sen się spełni" :)

Niestety tego co bym chciał nie wiesz, a wątpię czy to się uda :confused4:

A co bys chciał Lukaszu?

Opublikowano

A co bys chciał Lukaszu?

Niestety tak na forum to raczej nie wypada pisać :wink4:

Opublikowano

A co bys chciał Lukaszu?

Niestety tak na forum to raczej nie wypada pisać :wink4:

O.K. to już nie naciskam, ale życzę Ci, żeby sie spełniło :)

Opublikowano

O.K. to już nie naciskam, ale życzę Ci, żeby sie spełniło :)

Niestety wątpię czy osoba ta podaruje mi to, bo prezent jest dość wartościowy :mysli:

Opublikowano

Ja pitole, i co mamy zrobic? Pojechac z wawy do czestochowy zeby marznac na jakims parkingu? LOL :)

Hehe.. nieźle nie? I to jeszcze pod gołym niebem :polew:

Opublikowano

Ja pitole, i co mamy zrobic? Pojechac z wawy do czestochowy zeby marznac na jakims parkingu? LOL :)

Hehe.. nieźle nie? I to jeszcze pod gołym niebem :polew:

U nas na parkingu podziemnym jest zimno a co dopiero pod chmurką.

Opublikowano

A co bys chciał Lukaszu?

popatrz na jego Avatara ... :naughty:

Opublikowano

popatrz na jego Avatara ... :naughty:

Adam ... nie podsuwaj mi takich pomysłów ... :D

I to pewnie był strzał w 10-tkę

NASTĘPNA :wink4: ... ale Wy macie pomysły ... niestety też nie do zrealizowania .. przynajmniej na tą chwilę :polew:

Opublikowano

Adam ... nie podsuwaj mi takich pomysłów ...

no dobra ...zróbmy z tego konkurs :drool:

nowe sprzęgło ??

Opublikowano

nowe sprzęgło ??

Nie no, to sobie sam zmienię na wiosnę.

Nie trafiłeś i lepiej nie ciągnij mnie za język, bo powiem za dużo :D

Opublikowano

Ja obstawiam marzenie o kasacji Punktów Karnych :polew:

Eee tam. To się samo skasuje :tongue4:

albo marzenie o chorobie postawy u męzczyzn - ,, d*pa na boku"

Akurat o tym nie pomyślałem, ale ... nie kuś, nie kuś ... :D

Opublikowano

nowe sprzęgło ??

Nie no, to sobie sam zmienię na wiosnę.

Nie trafiłeś i lepiej nie ciągnij mnie za język, bo powiem za dużo :D

jak bedziesz taki tajemniczy to liczba postów do piatku osiągnie 2000 a my dostaniemy kociej mordy z ciekawości :D

Opublikowano

Tak wtrące zupełnie nie w temat (a nowego nie chcę zakładać bo mnie zbiją :( )

Muszę wstawić obie poduchy - czy powiedzmy w 'zestawie' będzie ta zaślepka od jaśka pasażera? (tzn. czy ją można wyjąć z innego auta, czy ona jest jakoś na stałe - nie wiem, klej czy coś).

Bo na allegro są same twarde zaślepki (jak ktoś nie pakuje poduszki).

Opublikowano

:a4fan:

Tak wtrące zupełnie nie w temat (a nowego nie chcę zakładać bo mnie zbiją :( )

Muszę wstawić obie poduchy - czy powiedzmy w 'zestawie' będzie ta zaślepka od jaśka pasażera? (tzn. czy ją można wyjąć z innego auta, czy ona jest jakoś na stałe - nie wiem, klej czy coś).

Bo na allegro są same twarde zaślepki (jak ktoś nie pakuje poduszki).

Napisz lepiej oddzielny wątek, albo zapytaj się sprzedawcy o to - myślę, że udzieli wyczerpującej informacji :th:

Opublikowano

Łukasz no dobra bo jak juz tak strzelają, to daj jakąś podpowiedź co byś chciał.

BTW Avatar mi się bardzo podoba :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.